• Majki2111
    3.1k
    Ali Jakira jako smeta kaj ima jedno pomračenje uma po utakmici. Neće startat sutra. Moja prognoza. Ali slažem se sa svima napisanim.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Istina je, dogada se Maxu otprilike jednom po utakmici, ali ima odlican pregled igre i puno pomaze u izgradnji. Mislim da ce igrati jer je standardan kad igramo sa 3 stopera
  • Majki2111
    3.1k
    Ajde bumo vidli ko je ispao u pravu. Javim se sutra sa stadiona.. Između ostalog sviđa mi se kaj je Jakir primjetio isto onoo kaj sam je primjetio protiv Kiela. A to da ako se izigra presing njihov da onda ima prilik aza naudit im.


    Protiv Bayerna treba igrat što direktnije. Visoko im idu oba beka i u 4 iza. Ako probiješ prvu liniku pritiska imaš 1-1 s njihovim bekovima.Majki2111
  • Dr Hofmann
    830
    Sretan put svima koji putuju na tekmu, uživajte i vratite se sigurno doma. A utakmica...Ne znam, samo da pokažu muda pa što Bog da
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Gledam sad reportažu na novoj tv, nevjerojatno kako naši novinari potenciraju da netko iz bayerna kaže kako je dinamo ništa i da će ih razvaliti. :monkey:

    Ovi full profesionalni, neuer i kompany gledaju koji k, znaju sve o dinamu, trener se sijeća utakmice iz 2007. protiv dinama sa hsv-om, nabrojao pol momčadi od tad... profesionalizam na najjače.
  • Dzgšb
    812

    Nova TV je definitivno tovarska Tv ,gledam sinoć slučajno na Masterchefu lik došao u tovarskoj majici ,i ovi ga ispituju o ajduku, umjesto da mu se malo porugaju i to je to ,oni puste da pričaju da će bit prvi ove godine ,da je ajduk religija i još puste onu smiješnu pjesmu zbog jedne ljubavi ma fuj
  • Samurai
    103
    Lako sad pokazat “cojones” kad nemas kaj izgubit…jedva čekam Belupo u gostima..nadam se zadnjoj tekmi jakirovica..
  • Filip 91
    716
    PROLIVari je također bio u elementu, na Dinamovoj presici podsjeća Jakira i Petka na poraz u Münchenu 5:0, iz 2015. godine.
  • MarK
    621
    još da su pitali Harry Kanea...
  • austrijanac
    4k

    Sjecam se tekme te ko jučer, kakav nam je stoperski par bio, dobro smo i prošli.
    Lewa namirisao krv i iskoristio.
  • Filip 91
    716
    Tadašnji Bayern je bio nešto jači od sadašnjeg, a Dinamo slabiji...
  • jakov1
    83
    dogada se Maxu otprilike jednom po utakmici, ali ima odlican pregled igre i puno pomaze u izgradnji. Mislim da ce igrati jer je standardan kad igramo sa 3 stoperaImamo Dinamo

    Problem je sto se Bernauer previse izvlaci na desnu stranu u obrani, kao da mu fali bek u tom prostoru pa mora on izlaziti na njihovo lijevo krilo. Dodas tome da nam nijedna opcija desnog wing backa nije disciplinirana u pracenju svog igraca, odmah imas opasnu situaciju, npr. gol protiv Rijeke. Kad ti desnu stranu napadaju Gnabry, Coman, Davies i Guerreiro, nijedno krilo ni bek ih ne mogu loviti i desni stoper jednostavno mora pokrivati svoju poziciju, u ravnini crte od 16m.

    Mozda bi bolja opcija bio Theo desno, a Torrente lijevo ili sredina. Nisam pametan, sigurno Jakiru nije lako sto god da odabere.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    pa već 5 dana objavljuju po portalima kako se sprdaju preko Google mapsa za Maksimir. Točno kao da klinci neki vode taj portal a ne "profi" novinari
  • Dzgšb
    812

    Ma brate, uredu da sve koje se zovu dalmatinska Tv ,jadran Tv itd otvoreno navijaju za kugu s juga ,al ove koje bi trebale biti neutralne punim navijaju za pacijente , nevjerojatno a sve imaju zgrade u Zagrebu.. od rtla nove TV pa nadalje ,baš smo im trn u očima ,po tome se isto vidi da smo pravi klub i da smo na pravom putu ,treba samo pratiti večernji list, oni imaju bar Karla ledinskog i odavno su bar malo neutralni..
  • marcio amoroso
    36.3k
    Ja očekujem sutra nabijanje na Petka. Drugačije realno i ne možemo protiv njih. Ako on uspije neku smiriti i proslijediti bude top.

    Oni su strašno opasni po stranama i tu moramo biti baš oprezni. Moramo duplirati i čuvati leđa jedan drugom. Moramo se nadati top danu Nevistića i ludim promašajima njih.

    Biti će baš teško sutra, ali to je normalno. Naše šanse su u svim utakmicama doma osim možda Milana i u Salzburgu te Bratislavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.