• Tom Hanks
    3k
    Nisam optimističan trenutno vezi tog.Sutra ćemo puno saznati
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Biti će baš teško sutra, ali to je normalno. Naše šanse su u svim utakmicama doma osim možda Milana i u Salzburgu te Bratislavimarcio amoroso

    Bome, veoma optimistično moram pruznat, pogotovo jer nam dolazi Monaco i Dortmund. I dalje mislim da čak ne Monaco, ali da Dortmund je klasa posebna kao i Bayern, osim Fullkruga i Ruesa nisu imali nešto značajnih odlazaka, pogotov kad uzmemo da je Reus starosjedioc bio i ulazio sa klupem. Imaju promjenu na klupi, ali princip igre je sličan i pod Sahinom kakav je bio i pod Terzom(barem iz onog sažetks protiv Hennedheima što sam vidio).

    Od Slovana smo rekao bih bolji(ne puno) i da ce to biti zbog tekme u Slovačkoj 50-50, dobar je Slovan, kvalitetom su sigurno bolji nego recimo prije 2 godine, mislim da nisu baš naš i recimo Qarabagov rang, ali da nisu ni nešto daleko, izbacili su Mittylanda koji je ekipa za respekt, ako uzmemo u obzir da ne treba i nas previše uzdizat i pravit od igrača Galacticose ako to nisu.

    Ostalo mislim da nigdje nismo više od 30-70, eventualno 35-65 protiv Salzburga i Celtica, po nekoj subjetkivno-objektivnoj procjeni zbog njihovih odlazak i promjene ekipe od zadnjeg susreta(onaj prije dvi godine sa Salzburgom)

    A za sutra, lopta je okrugla, reklo bih se što Bog dadne i sreća junačka volio bih ko i svako vjerujem neko iznenađenje, al mislim da najbolje sa ovakvim rosterom i baš značajnijoj razlici u kvaliteti i svime, možemo se molit kao i protiv Cityja u gostima(nekih 2-0 uz bunker, čas navijanja naspram onih pedera Shikerie, a igrom nabijat na Petkovica koji ce odlagat za Hoxhu, nesto kao i prije dvi godine na Petka koji je Oršu proigravao).
  • marcio amoroso
    36.4k
    U zadnjih pet sezona Bayern je u grupnoj fazi lige prvaka dobio 28 od 30 utakmica. Remi su im izvukli samo Kopenhagen u Minhenu i Atletico u Madridu. Bolesno, baš bolesno.
  • Hectorharatti
    48
    znaci po zakonu brojeva je vrijeme da kiksaju opet
  • Ivan0302
    464
    Fino će biti sutra u društvu Kopenhagena i Atletica poslje utakmice. :cool:
  • jakov1
    83
    Pjaca to moze dobro odraditi, kao npr protiv Qarabaga. Ako bude tako, mislim da Bernauer itekako moze.Imamo Dinamo

    U ostalih 7 utakmica vjerujem da može. Za reprezentaciju protiv Poljaka je svima potvrdio da je više nego solidan obrambeno, ali ako ga je Zalewski više puta pretrčao, protiv Bayerna će jako jako teško.

    Neovisno o kvaliteti igre, bojim se za njegovo zdravlje ako će cijelu sezonu igrati intenzivno u oba smjera, šteta da se protiv Bayerna troši, a izgledi su nam podjednaki sa i bez njegovog doprinosa.
  • Crusades1986
    11.9k
    Kopenhagen u Minhenumarcio amoroso

    A mi smo al pari s njima tak da... :cool:
  • NitkoBitan
    17k
    Ocekujem da cemo imat bolje foto/video izvjestaje iz Munchena na Zoni nego u medijima tako da... imate priliku za berbu lajkova :smile:
  • recikaj86
    352
    Neuerovi izleti do centra i nonšalancija u obrani nam sigurno daje šanse. Baš imam osjećaj da ćemo im složit par kontri iz koje ćemo (barem) jednom zabit gol :grin:
    Bilo kako bilo 4231 ili 352, bitno da nam se doktor Miške vraća na velika vrata i s njim smo ekipa s glavom i repom. Samo hrabro i muški odigrati sutra i ostavit srce na terenu, pa kaj nam Bog donese. A na tribinama (ali bome i na cijelom stadionu) će bit plava dominacija od početka do kraja.
    Tisuće srca sad za vas kuca,
    Jer Dinamo je ŠAMPION :strong:
  • marcio amoroso
    36.4k
    A mi smo al pari s njima tak da... :cool:Crusades1986

    Sve jasno :grin:
  • Purgeri
    755
    jDPfiJE.jpeg
    up4va2l.jpeg

    Bit će to dobro.
  • don
    5.5k
    U zadnjih pet sezona Bayern je u grupnoj fazi lige prvaka dobio 28 od 30 utakmica. Remi su im izvukli samo Kopenhagen u Minhenu i Atletico u Madridu. Bolesno, baš bolesnomarcio amoroso

    i ako izgubimo ovdje će se pričat o nekakvoj katastrofi :cool:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sretno svima koji putuju danas :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.