• MarK
    621
    Volio bih da ih držimo u neizvjesnosti barem sat vremena i da ne bude više od dva tri razlike. Samo da nas ne razmontiraju u prvih 20 minuta kao i ove jadnike danas. Onda to prelazi u ruganje, ulaze kasnije juniori i skupljaju iskustvo. Nemojmo im to dozvoliti. Treba gristi i trčati puno. Svi koji ne žele ili ne mogu trčati na klupu.
  • IceMan
    2k
    Bayern ko Bayern.. ako te načne rano možeš primiti i 10 komada.


    Dobivali su i veći od nas, po 7-8.


    Poanta je izdržat prvih 20-30 min..
  • Nolifer
    8k
    Protiv Bayerna samo bunker i to je to. Ak bumo se preveć otvorili, to bu potop ko ova nesretna kiša kaj neprestano pada...
  • Krulek
    440
    Ja se ne bojim za Minhen. Zadivit će njih Petko svojim pretjeranim driblingom na mjestu i statiranjem, neće se Bayernovi igrači oporaviti od čuđenja.
  • Majki2111
    3.1k
    Uletio sam na pola sata tekme. Dosta prostora ostavljaju iza. Prva 3 gola sam vidio iz snimke. Drugi i treći gol je greška u otvaranju Kiela. Protiv Bayerna treba igrat što direktnije. Visoko im idu oba beka i u 4 iza. Ako probiješ prvu liniku pritiska imaš 1-1 s njihovim bekovima. Treba vidjet hoće li se riskirat. 3-5-2 i probat igrat s njima ili 4-3-3 nisko i kontre. Al nesmiju se krila povlačit preduboko jer fakat puno prostora ima za njih. Moraš bit siguran na lopti, agresivan i stalno prekidat akcije njihove.

    Jaki su u napadu ali definitivno daju prilike za kontre.

    Čak bih i ja počeo s 3-5-2. Jak pritisak na loptu. I što više prekršaja. Kiel je jako pasivan u obrani. Imam osjećaj da je Bayern ranjiv na oduzete lopte.
  • Majki2111
    3.1k
    Evo upravo dao Kiel gol direktnim proigravanjem na krilo nakon što je Kimich prodao loptu na sredini terena.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ma uvaljat ćemo im jednog komada i dobit kao Chelsea na Maksimiru.

    Nakon toga ludnica i rasprodan Maksimir u 5min protiv Monaca sljedeće kolo :cool:
  • Majki2111
    3.1k
    Ne mora bit. Trebamo radit mnogo faulova. Nedat im da razviju igru. Gdje lome preko krila i defanzivnih veznih kojima vraćaju loptu i idu u novi napad. Što više faulova. Pritisak, Faul. Pritisak. Prekidat igru. Uzet loptu direktno prema naprijed. Tako nekako. Što manje čišće igre to bolje za nas.

    Pritisak na loptu, na onog koj ima loptu. Mora bit dobra defanzivna rola Kulenovića.

    Sve sam si ja nekako postavio sebi da igramo 3-5-2. Najlogičnije mi se čini. :lol:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kiel Bayern 1-6
    Auxerre Monaco 0-3
    Celtic Hearts 2-0
    Milan nakon pol sata vodi 4-0 protiv Venecije

    Bome nam protivnici idu jako.
  • Krizy
    43.1k
    Šta bi tek bilo da su najavili igre na razini Lige prvaka
  • ShanKu
    733
    Poanta je izdržat prvih 90 minuta i imamo ih :cool:
  • Jollyroger1986
    18
    Neka drhti cijela Europa...
  • din
    442
    Jel zna netko ako dođemo do stadiona sa domaće strane, da li možemo doći do gostujućeg sektora? Ili se mora isključio doći s one U-ban stanice koje je Dinamo poslao u uputama?
  • Big Daddy
    1.1k
    Bayern je danas zgazio Kiel u gostima 6:1, izgledao je impresivno, ALI Bayern je najopasniji kad tekmu prije izgubi, e onda si nadrapal jer se na tebi vadi. Ovako je nasa nada da ce se malo opustiti, podcijeniti nas, a mi moramo i najmanju šansicu koji imamo, zakucavati i nadati se da ce Bayern imati loš dan, a mi tekmu sezone.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Postoji li ijedan klub u ligi prvaka osim Slovana i Sturma koji manje troši na plaće igrača od Dinama? Ne postoji.

    Sparta je potrošila više nego duplo novca na pojačanja ove sezone od Dinama. Zvezda je potrošila 17,5 milijuna eura i dovela je Silasa iz Stuttgarta koji vrijedi 10 milijuna eura. Celtic troši otprilike duplo više na plaće nego Dinamo. Salzburg je potrošio čak 5 puta više novaca na transfere u ovom prijelaznom roku od Dinama. Po vrijednosti smo 33. klub lige prvaka a po plaćama 34.klub.

    Znači mi smo tu negdje 33-34. klub lige prvaka i to je nekakva realnost. To je nekih 3-5 bodova po svim statističkim parametrima kada uračunamo koliko trošimo, kakvi su nam suparnici i koliko oni troše. Sve iznad toga je uspjeh.

    To je mali reality check, da ne bi bilo razočaranja jer smo prikupili ''samo 4 boda''. Ta 4 boda su realnost, 6 bodova je uspjeh a 2 boda su neuspjeh. Možete vi sada pričati kako je takav stav grozan i kako smo mi Dinamo i trebamo ulaziti u svaku utakmicu kao gazde ali dragi ljudi - kolko para tolko muzike.

    Mi smo europska sirotinja koja je tu došla zaraditi pare od samog sudjelovanja i koja je došla uživati bez rezultatskog opterećenja. Ako mislite da sam pesimist pogledajte još jednom proračune svih ekipa. Ako mislite spomenuti poraz od Hajduka koji ima manji proračun onda znajte da smo tog Hajduka ostavili prošle godine ostavili 15 bodova iza sebe a prošlih 15 godina smo ih ostavili ukupno 300 bodova iza sebe. Dogode se tu i tamo takvi incidenti da slabiji klub dobije jačeg, da Dinamo dobije Chelsea ili da Slovan iz Bratislave ili Hajduk dobiju Dinama ali na kraju novac diktira stvari i bogatije ekipe uvijek bolje prolaze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.