• Krizy
    43.1k
    DATUM ROĐENJA: 11.07.2003.
    MJESTO ROĐENJA: Medellín (Kolumbija)
    VISINA: 170cm
    TEŽINA: 68kg
    NOGA: Lijeva
    BIVŠI KLUBOVI: Deportivo Cali (Fortaleza CEIF)
    POZICIJA: Desno krilo (Lijevo krilo)
    BROJ: #19
    UGOVOR: 30.06.2028.

    WEBBANNER_cordoba_68045b0a-f405-49d0-9512-77566b2177fb_1200x799.jpg
    MB_01489_a8a25100-0a92-4727-8b88-0d92eb261d9c.jpg


    "Presretan sam što sam potpisao ugovor s Dinamom. Smatram da je ovaj klub sjajan za početak moje europske nogometne karijere, svjestan sam koliko je dominantan u domaćem prvenstvu i u kakvom se smislu istaknuo i pozicionirao na europskoj nogometnoj mapi. Za Dinamo se zna i u Južnoj Americi, mnogi mladi igrači s mog kontinenta su se u afirmativnim godinama, uostalom, probili i zaigrali nogomet na ozbiljnoj razini upravo ostvarivši transfer u redove hrvatskog prvaka. Zahvaljujem klubu na povjerenju i jedva čekam odjenuti plavi dres i pomoći momčadi da ostvarimo sve zadane ciljeve.", rekao je Juan nakon potpisivanja ugovora s plavima.
  • Jurki
    11.6k
    Bienvenido Juan y mucha suerte.
  • NORTE
    11.4k
    Ko ga je gledao, šta možemo očekivat?
    Čim vidim da je ljevak pretpostavljam da će bit nešto što dugo nismo imali...
  • Orc123
    7.8k
    Bit ce top mali samo mu treba dati vremena! Sretno Juan!
  • Droljo
    8k
    Dobrodošao!
  • marcio amoroso
    36.4k
    Rijetko kada je došao igrač u Dinamo, a da nemam pojma šta očekivati od njega. Od posudbe na zimu u neki HNL klub do jednog od najboljih igrača momčadi me ništa ne bi iznenadilo. Ja se nadam da bude ovo drugo.

    Dobrodošao Juan!
  • Captain America
    17.6k
    Mislim da će imati sličan put kao i Hoxha. Nije se još susreo s ovom razinom pritiska i europskim nogometom tako da ćemo trebati biti strpljivi.
  • Dudu 9
    284
    Dobrodošao.
    Jedva čekam da ga vidim na djelu.
  • veselko tenžera
    2.1k
    Dragi Juane, tek sad vjerujem da zapravo postojiš. Sretno ti, obraduj i sebe i nas u najdražem dresu!
  • Keyser Soze
    10k
    Samo strpljivo s njim, dati mu vremena i isporučit će.

    Dobrodošao!
  • mokoxax468
    698
    Ja isto ne očekujem da će odmah biti starter, treba ga postepeno uvoditi, pola sata protiv Šibenika i slično. Nemam pojma zašto, nisam ga pratio, no imam neki dobar osjećaj u vezi Cordobe
  • Droljo
    8k
    Ma odmah u vatru! Neće se brže prilagoditi na klupi. Rpg iza njega i nek mu čuva đale!
  • Eduardo
    19.9k
    Uvijek sam davao neku posebnu dozu pažnje tim pojačanjima s južnoameričkog kontinenta. Kad god su došli bili su potpuna ili gotovo pa potpuna nepoznanica i poseban je gušt iščekivati njihove prve nastupe i pratiti njihovu prilagodbu i napredak. Sad čekam njegove prve minute k'o neki nahajpani klinjo.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Imamo skoro sve sad!
    A sad Jakire, naj srati i stavi igrace na svoje pozicije :joke:

    Daj mi RPGa na desnom beku, Pjacu na lijevom krilu, kralja kokaina na desnom krilu i osvojit cemo sve! :cool:
  • Sajla
    5k
    Juan José Córdoba Zapata!
    Ivek Joža [umetni grad] Šoštarić!

    dobro nam došel!
  • jedan u nizu
    8.2k


    Nekako bi Cordobu povezao sa Šibenikom.
    Osim možda što je gografski južnije i ima lijepe crkve, ali zato i jer je naš :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.