• Brotnjo
    535
    Trn majka turnira u Hercegovini, ali ga Mostar lagano stiže (barem po imenima igrača). U Čitluku su mjesne došle do osmine, u Mostaru završene i mislim da je Široki isto kraju (Ljubuški ne znam).
    Znači moraš doći u Krehin Gradac :grin:
    @Patak je Blatnica ispala, @Georg Koch Čerin neće daleko , ostane nam jedino navijati za tvoj Ljuti Dolac
  • Marcinko
    561
    @Neki tip Nisam ni ja bio, već mi je prijatelj rekao da ga je prošle godine vidio, igrao za crveni grm, vjerujem i nadam se da ove godine ipak nije, uglavnom kaže da ih je sve driblao i dominirao, a eto imao je tada 16 godina.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    a obožavam to ljetno ludilo turnira mjesnih zajednica. Sve krcato, nabrijano, na rubu incidenta, a opet nekako opušteno i zabavno, baš ono što i inače od nogometa tražim i volim. :ok:Neki tip

    U Ljubuški nemoj onda dolaziti radi turnira. Nikad manje ekipa, tribine skoro pa prazne.
  • Neki tip
    21.3k


    Nisam ni išao u Ljubuški, ispratim MZ Široki i onda dalje po potrebi, ako se prođe.. :)
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    Ali zato preporučujem vinski sajam u Ljubuškom 9.8., te Beer fest 10-11.8.
  • Neki tip
    21.3k
    Georg Koch Čerin neće daleko , ostane nam jedino navijati za tvoj Ljuti DolacBrotnjo

    Hahaha, daj me nemoj, još će ispasti da znam @Georg Kocha, a na ratnoj nozi smo ovdje bili par puta. :grin:

    Edit: krivo sam bio razumio tvoj post (jer nisam bio svjestan da znaš da je LjD moj), Koch je iz Čerina, a za LjD si dakle samo na mene ciljao. Onda ništa, i dalje mi je na nišanu priko Brda. :lol:
  • Dzgšb
    777
    Ljuti Dolac pobjedi moj Trn u zadnjoj sekundi ccc
  • Patak
    2.9k
    Do Blatnice nisam stigao ove godine, ali do Ljubuškog, Ravlića pećine ii Kravice jesam. I naletio na Dinamovce na blagajni :-).
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    I naletio na Dinamovce na blagajni :-).Patak

    Živim u tom selu. 99% dinamovaca, od toga većina učlanjeni, a dosta nas ide i na utakmice često.
  • Peškaman
    4.1k
    Vidim dosta ljubitelja turnira MZ-a po Hercegovini :lol:
    C2 je osvojio u Mostaru,u Čitluku mi Donji Hamzići izgledaju k'o favoriti za osvajanje.
  • Brotnjo
    535
    Ma kakvi Hamzići, Gornji Ograđenici uzimaju ove godine.
  • Neki tip
    21.3k
    Inbox, a ne javno, zar ne? :grin: Nema veze, sve ok. :wink:
  • Crusades1986
    11.6k
    Nepopularno mišljenje nevezano za Dinamo:

    Meni ide na jetra ovo prekenjavanje sa "odavanjem počasti" Oliveru.

    Ne govorim ni o kvaliteti pjesama, ni o njemu samomu, ali ovo isforsirano pjevanje pjesama, simanje reportaža i glumatanje mi je malo naprono
  • Dino
    2.6k
    Apsolutno se slazem!
  • Mayo
    193
    Najobičnije lešinarenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.