• Paggini
    18.9k


    Ja to obožavam. Volim da se ne volimo i da navijamo protiv njih i oni protiv nas.

    Ništa mi se ne gadi kao "bravo komšije, od srca sam navijao za vas!" i onda krenu sa "ko nas zavadi" retorikom i "kakva bi nam reprezentacija sad bila da smo sila još uvijek". Ma fuj.

    Ne moramo se klati i etnički čistit, ali bogami ne moramo se ni voljeti na silu. Samo što ispadaš pomahnitali ustaša ako slaviš poraz srbije, ali zato kad škoti slave tri mjeseca jer je engleska izgubila, to je jako simpatično heheh
  • Droljo
    7.6k
    kad škoti slave tri mjeseca jer je engleska izgubila,Paggini

    Pokazali su oni svoju ljubav na referendumu...
  • Dino
    2.6k
    Zna li itko kam mogu otfurat dosta stari gramofon na restauraciju? Ak je itko imao slicno iskustvo, volio bih da javi.
  • NORTE
    11.3k
    "kakva bi nam reprezentacija sad bila da smo sila još uvijek". Ma fuj.Paggini
    Nikad nisam kliknuo na takav članak.
    Srećom tih gluposti više nema otkad smo ušli u finale SP u Rusiji.
    Da ne bi bilo slučajno uzeli smo i broncu u Kataru i srebro u Ligi nacija.
    Znači mi smo nacija s top nogometnom ekipom i dan danas.

    Ti jugozomboidi s portala koji bi spajali Džeku i Tadića s Hrvatima više nemaju šta jer je Hrvatska top, a oni teški flop i nogometni jad.
  • Lihtmašinac
    150
    Moja bi ideja bila nazvati Free Bird na Trešnjevci kod Cibone i pitati ih gledaju li još uvijek stare aparate i mogu li pomoći oko servisa: https://freebird.hr/ Ako se ne varam, nekada su radili takve stvari, a mogli bi znati i tko danas radi, ako oni možda više ne. Sretno!
  • Dino
    2.6k

    E da, da. Nije mi uopce taj ducan pao na pamet. Hvala puno! Imam taj gramofon star nekih 60ak godina i nije bas u najboljem stanju, al ima velku sentimentalnu vrijednost pa bih volio da stvarno neko strucan rukuje s njim. U svakom slucaju, zahvaljujem!
  • Droljo
    7.6k

    Aj pitaj jel popravljaju i ove mlađe kad već ideš. Imam duala jednog oko 30 godina star. Automatika mu otišla.
  • Dino
    2.6k

    Moze moze raspitat cu se.
  • Lihtmašinac
    150

    Nema na čemu. Frendica je prije pandemije imala neki slično stari stroj, pa su joj oni bili prva adresa za pitati za pomoć, baš zbog stručnosti. Ne znam više kako je to tad završilo, ali oni trguju tim stvarima i znaju ziher bar dati savjet. A generalno sam uvijek za održavanje takvih aparata na životu. S jedne strane zbog sentimenta koji treba njegovati, a s druge je to i čuvanje kulturne baštine, uvijek potrebno i pohvalno.

    Nego, kad smo kod gramofona, odmah mi se nakon čitanja ovog upita u glavi pojavila melodija s legendarnim stihovima: "gramofon stari u kutu trešti svu noć i čitav dan". Pa ću iskoristiti priliku i tu bubicu, koja mi jede mozak već satima, ovdje niže podijeliti sa širim općinstvom. Tom numerom istovremeno pozdravljam najponosniji grad u Dalmaciji, koji nam je i poklonio navedeni glazbeni biser, te cijenjenim Funcutima i prekrasnom Šibeniku naknadno/još jednom čestitam na povratku među elitu! :strong:

  • Majki2111
    3.1k
    Načuo sam nešto da se tigrovi i NBKO ne podnose. Kolko ima istine u tome?

    Kakvi su ovi iz NBKO?
  • NORTE
    11.3k
    "Pokušajmo zamisliti situaciju u kojoj bi na nogometnoj utakmici bilo tridesetak liječničkih intervencija, da jedna osoba umre iz bilo kojeg razloga, da nešto više od 100 ljudi bude privedeno zbog dilanja ili bilo kojeg drugog razloga, da se ne zna u čovjeka broj gledatelja i da sve to skupa grad i država subvencioniraju bez analize koristi."

    https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/mozemo-o-ultri-zamislimo-da-na-utakmici-netko-umre-i-da-bude-uhiceno-100-dilera/2582830.aspx
  • mali M
    5k
    u sridu... ne dajem klik dotičnom portalu, ali da, tko god je napisao taj članak, dobro je postavio pitanje. I to je pitanje zapravo koje bi se trebalo postaviti i na gradskoj sjednici i čak i u saboru... navijači su neprijatelji broj jedan ako se zapale 10 baklji i pjeva protiv čelnika kluba, a ne završi sa nikakvim drugim incidentom, a ovakva katastrofa se sufinancira i potiče...
  • puxigadjurdja
    1.6k
    Al im subvencija InMusica nije problem?
  • mali M
    5k
    Al im subvencija InMusica nije problem?puxigadjurdja

    da li je ovoliko intervencija i privedenih na InMusicu? ako je, slažem se sa tvojim zapažanjem. svaki festival koji za sobom povuće smrti, na desetke hitnih intervencija i stotine uhapšenih dilera ne smije ni pod kojim okolnostima biti financiranja od strane države
  • Sajla
    5k
    na InMusicu sam bio par puta, na Ultri nikad pa nemrem usporediti iz prve ruke. ne sumnjam da se na InMusicu i cuga i drogira i svaštanešto, ali prema ovome kaj čitam o Ultri ovo na Jarunu je nevino k'o dječji vrtić.
    btw. ovo na indexu je prenesena izjava nekoga iz Možemo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.