• marcio amoroso
    34k
    Ima li jos specijalaca koje probudi potres magnitude 1 :roll:Marley

    Spavaj tetka, sve je pod kontrolom :grin:
  • DrawTube
    3.6k
    Teške su večeri bez liksovih izvještaja
  • Dinamosaur
    1.1k
    Yassa sportska oprema, izgledala ko kopija adidasa, a cini mi se da je bila cak skuplja od adidasa

    Kupnja za polazak u školu, plava kuta i papuče :lol:
    Papuče si isto imao samo 2 opcije, il crne balerinke il karirane na čičak, a jbmti
  • Krizy
    38.6k
    Ima li jos specijalaca koje probudi potres magnitude 1Marley

    Ima li specijalaca koji ustaju na prvi alarm i to u obliku vibracije?
    Stavim tri i zadnje je neki zvuk, ali redovito ustajem na vibracije.
  • Marley
    1.2k
    Plitak san. Ma ja prakticki ni ne spavam, ako i "zaspem", to je toliko plitko da nema sanse da ne cujem svaku pizdariju. Uzas.
  • Jaro
    6.1k
    Yassa sportska oprema, izgledala ko kopija adidasa, a cini mi se da je bila cak skuplja od adidasaDinamosaur

    I "startasice" kao kopija "starki"
  • Neki tip
    19.6k
    Plitak san. Ma ja prakticki ni ne spavam, ako i "zaspem", to je toliko plitko da nema sanse da ne cujem svaku pizdariju.Marley

    Nečista savjest. :snicker: :halo:
  • Marley
    1.2k
    ma nije :halo:

    Samo zestoki adhd, pa mozak radi punom parom 0-24 :roll:
  • Mr Anderson
    6k
    U pravilu kad zaspim ne smeta me ništa, nikakva buka. Ali se zato jako često budim taman malo prije nego mi alarm zvoni.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ima li specijalaca koji ustaju na prvi alarm i to u obliku vibracije?
    Stavim tri i zadnje je neki zvuk, ali redovito ustajem na vibracije
    Krizy

    Ustajem uvijek na prvi zvuk, bilo cega.
    Recimo meni nije jasno kako ljudi mogu snoozati 3-4 alarma i onda se ustati. Meni je period nakon sto me zbudi alarm, i cekanje do drugog, najgori period u danu :sweat:
    nema nikakvog sna, samo svijest da se moram ustati za 10min.

    Zato uvijek na prvi zvuk, makar spavao samo sat vremena :D

    p.s. probajte pogoditi kakve navike budenja ima zena :lol:
  • Maki2
    496
    Ja imam ozbiljan problem sa tim da ne cujem alarme. Znam si svako jutro stavit po 10 alarma i vise puta mi se znalo desit da mi pise da su mi svi alarmi propusteni, a pritom je zvuk pojacan na njima na najjace. Kupio sam si i onu najobicniju budilicu, ali opet nije imala neke koristi. Cak imam i vibraciju na narukvici koju namjestim kad da me probudi, ali bez ucinka.
  • Oluja
    3.8k
    pa ti ne spavas, nego budes privremeno mrtav.
  • Marley
    1.2k
    sto bih dala da makar jednu noc tako cvrsto prespavam :rofl:
  • Majki2111
    2.8k
    Ja zadnje vrijeme znam 9-10 sati u komadu odspavat. Dobra stvar.
  • Ludovic IX
    6.2k
    @sas1987, iznenadilo me danas na mini rukometnom turniru u Dolu pri Hrastniku da je piva samo 2,5 a cevapi 7 eura.

    Jučer sam u kutini maloj jebene fritule na danima vina platio 5 eura. A ovdje na zapadu, cevapi 7
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.