• jedan u nizu
    6.2k
    Dobro jutro svima.
    Predivan dan za biti dinamovcem.
    Tako predivan da to nece pokvariti ni umor ni mamurluk u jutarnjoj smjeni :heart:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Dobro jutro svima, najte kaj zameriti :lol:

    Volim te Dinamo :heart:
  • Nolifer
    6.7k
    Lijepo li je Dinamovac biti, majko hvala ti... :heart:
  • Paggini
    7.2k
    Ali znači, toliki sam bolesni kult Dinama stvorio na poslu s kolegama i kolegicama, s klijentima, pomoćnim osobljem.

    Čim sam u ured došao, ljudi me grle, stišću ruku, čestitaju, dosta klijenata me nazvalo da čestitaju i da su presretni što je Dinamo pobijedio, tete čistačice su zbog mene počele gledati Dinamo pa su isto sretne, ma gušt guštova, koji najljepši osjećaj.
  • Tom vg
    1k
    Ja na razgovoru za posao pitam za kog se navija
  • Nolifer
    6.7k


    Meni komentiraju wallpaper na poslu i vele da sam na dobrom i pravom putu, stišću ruku, zajebavaju tovare...

    Isto ko god uđe u ured, prvo to pitanje, onda posao, da posao nebi trpio :smile: :lol:
  • Sajla
    3.5k
    Pogledam kroz prozor i znate kaj vidim?
    Nebo se plavi, bijeli se Zagreb-grad! :strong:

    (a vidim i 50ak metara sivog zida, da mi je doći u kontakt s ekipom koja je u kvartu radila stvari poput ovog ispod da urede i taj zid... naravno, uključio bih se financijski, organizacijski, kako god treba)

    96693584_3613699578647071_2318617719420747776_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=yIN8jrFN4HoQ7kNvgHssiuh&_nc_ht=scontent-mxp1-1.xx&oh=00_AfCnE1xCJNuYQfWLa5xbKYxMzIXckP-0htpa0dFWTHfDWQ&oe=66601DD2

    1280x1280-42bcbbf4-9d0c-11eb-8f97-cedfb09875dd.webp

    6737a4c1-cab3-4b16-898e-10e12a7ad365.jpg?width=765
  • Mali Zeus
    9.8k
    (a vidim i 50ak metara sivog zida, da mi je doći u kontakt s ekipom koja je u kvartu radila stvari poput ovog ispod da urede i taj zid... naravno, uključio bih se financijski, organizacijski, kako god treba)Sajla

    Zid zgrade tj. 2 između Macanovićeve i Puštekove dušu dali za mural neki. I ne samo ti. :)


    Isto ko god uđe u ured, prvo to pitanje, onda posao, da posao nebi trpio :smile: :lol:Nolifer

    Ujutro uvijek odmah razgovor s kolegom u sobi do o tekmi pa se može ići raditi. Isto mi ljudi koji ne prate nogomet čestitaju kad dinamo dobije itd. :D
  • mali M
    3.5k
    Ja na razgovoru za posao pitam za kog se navijaTom vg

    I to kad ti dođeš na razgovor za posao to pitaš mogućeg poslodavca... Čisto nek stvari odmah sjednu na svoje mjesto :lol:
  • Bernard
    363
    Mene je direktor na razgovoru za posao pitao za koga navijam,pa za Dinamo velim,na to će on onda ništa od posla moraš se na ajduka prebacit.Reko lako ja nađem drugi posao ali klub mi ne dirajte.
    Ipak sam job dobio,znam ga tu i tamo bocnuti za ajduka,bjež nepitaj:lol:
  • modri-kibic
    21
    Radim kao nastavnik u srednjoj školi, danas mi dolazi ravnateljica i kaže: dobra utakmica jučer, jel ste zadovoljni? (kolega i ja smo komentirali u utakmicu). Nikada nije spomenula nogomet ni jednom riječi od kada sam u školi a kamoli Dinamo, ova sezona i jučerašnja pobjeda čine čuda.
  • Tom vg
    1k
    Ne ne. U svoj odjel kad zapošljavam, zadnje pitanje je, za kog navijaš. Cijeli ured mi je u slikama na temu dinama, pa odgovor koji moraju reći obično znaju. Al onda idu potpitanja, s kim igramo sljedeću, jel se ide na tekme i tak. Uglavnom imam 15tak inženjera, većina su dinamovci, ostali ne znaju ni kaj je hnl.
  • Rex Ramae
    2.5k
    U Rami svećenik kod kojeg sam se ispovijedao kao klinac obavezno je svaku ispovijed pitao "Za koga navijaš?".

    Mi koji bi odgovorili "Dinamo" bi dobivali manju pokoru a južnjaci veću pokoru i par dobronamjernih savjeta jer je Andrija veliki Dinamovac.
  • Nolifer
    6.7k
    Jučerašnji komentari na stranici za potrese, jer je zabilježeno podrhtavanje tla od 1.3M

    Screenshot-20240506-175102-Chrome.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.