• mali M
    3.9k
    Vjerujem da svaki clan plave obitelji zna gdje je bio oko 18h, 14.02.2000.Ludovic IX

    ja sam bil pod zapadom, bili smo klinci pobegli iz škole da budemo tam. sjećam se skrivanja kornjača iza stupova i one ženskice kaj se popela na neki stup i kao navijala pa joj je 2000 ljudi počelo skandirati "skini se", pa je brzo sišla sa stupa :lol:
    i sjećam se kaosa kad su krenule kornjače prema nama i kak su svi preskakali onu ogradu i sljetali na onaj bijeli auto koje je nakon toga bil za glomazni :rofl:
  • kibic11
    131
    sretno plavo valentinovo!

    ja se sjećam ko dan danas, imao 11.g, ujutro imao školu, po kvartu Š. se vozio autom iz kojeg je virila velika dinamova zastava kroz prozor (dan danas je ta zastava na tribini-bijela, grb i nijanse plave boje).
    popodne od 16h na stadionu. sjećam se bacanja boca prema liftu gdje je bio canjuga i pucanja stakla, sjećam se krvavih glava i klinci maknite se haha, kad je počela šora, i na kraju smo se pokupili :D
  • Majki2111
    2.8k
    Danas prvi put slušao predavsnje za zaštitu na radu. Kaže ni za živu glavu piti na radnom mjestu. Ali kad se otrujete metanolom popijte rakije i dobri ste jer etanol neutralizira metanol.

    Od kud mi rakija ak ne smijem na radnom mjestu? :blush:
  • Sajla
    4.1k

    na mjestima gdje se radi s metanolom u ormariću s prvom pomoći treba biti boca žestokog pića. nije šala.
    btw. "neutralizira" možda nije najspretnij izraz. etanol ima veći afinitet za vezanje na alkohol dehidrogenazu pa se metanol ne metabolizira (u većoj količini) u toksični aldehid, već se izluči nepromijenjen.
  • Majki2111
    2.8k
    Nisam znao. Budem kroz par dana pogledao mehanizam. Moguće da sam čitso o tome prije al mi isparilo iz glave
  • Sajla
    4.1k
    al mi isparilo iz glaveMajki2111

    Tak se i metanol eliminira kad rokneš pol litre pelina iz prve pomoći :wink:
  • Kepec
    5.1k
    Evo Majki je danas bio točan odgovor na potjeri. Naravno ako se malo zanemare padeži.Screenshot-20240214-192149-EON-TV.jpg
  • dinamo u srcu
    1.4k
    Naletio danas na intervju iz 24 sata sa Ivicom Kostelićem i on kaže da su boysi napravili atmosferu u Kranjsku Gori 2003 pa me zanima zna li netko nešto o tome ako je bio?

    Video o tome kreće na 16:27

    https://www.youtube.com/watch?v=AgzLvCGHdE4
  • Droljo
    6k
    Jbte dođem na zonu i vidim ovo
    Screenshot-2024-02-14-20-05-14-340-com-android-chrome.jpg
    Pomislio da je torente potpisao :lol:
  • nemapredaje
    2.2k


    Sjećam se da su Slovenci iz organizacije pizdili jer je ekipa gađala grudama skijaše na sjedežnici :lol:
  • R13S61
    194

    Mislim da je to grudanje bilo u Mariboru na Janici... Sve su skijašice pizdila pa im je navodno Janica objašnjavala da su to nogometni navijači pa da ne znaju baš pravila ponašanja na skijanju :grimace:
  • Nolifer
    7k
    Dobro jutro svima, osim klaunu Robertu i njemu sličnima, svi ste isti!
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Dobro jutro svim dinamovcima,
    REAL BETIS MORA PASTI !
  • Mrvica
    3.6k
    Dobro jutro svima a posebno Bruni Petkoviću!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.