• Cerin
    32
    Kajmalo morgenčemi pomoć,odkad se ozenijo nemaga vise akad je trebalodat zaizlaske deda uvijek morodat e moj filipe mikulenasi isto bio dobar igrac on je latvijac di ovdje pise mozda je novitrener jerovaj jakirevic necedugo mihaljevic mise kum prezivao ustasa i domoljub pokoj mu dusiumro prije 15g odraka kaj tako vami je to
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    Veli mensin dadlde na kiki forumkakiforum ja znam Dinamocicomlinksstefdeberkckrsnjcar ma igralisenogometa 35 36 minuta 3;0 zanaseiajde a ne saddadajugolsvaku tekmumakaj kaj kajvelenecenna stadionedimamicjebomuja mazer kojimamic .ndobri nasi decki baturina sucic vidlvic mali zivkovic sad i mali mihic igrako praznika igro uminhenu i nizzemskoj a kupiliovog ovog iz onamoisad nemaju četri miliona a sta sad igro je dobro glavom jucer skolo dao golkoCico protivzvezde za3;0jebiga skoro jedao banic obeanijo steta bitcemo prvaci donrojenda nemavise cetnika na prvom mjestu jer nisu nizakursc brekalo uremovic krofinovic sve su to nasi igraci tjst cetnici ja doso raspise mator covjek igradinamo dobro treba tu peneza dasedovede mijerez kakojetajdrmo jebo sebe igrako Cerin stosmo mi pjevali gorki pelin srečko cerin joj sto je igro dobro daje golove ko ajnc a,a sad petkovicdobar ali nije toliko dobarko generacija ma ajmo dinamoimam godisnju kartui clansku imamkodpovjernika dobrog i svaki put produzimkod neke dobre tetedanema tete nebinija obnovio clansku.... velimi unuk prijavi se tu ovdje su dinamovcija reko ajde on je tupopularankaze jebo mater svoju ako je on popularan ajde de, DINAMO ZAGREBCerin

    Veli meni sin da idem na neki forum, kakav forum? Ja znam Dinamo, Cico, Mlinku, Štefa, Kranjčar, ma igrali se nogometa, već u 35. 36. minuti 3:0 za nas, ajde. A ne sad daju gol svaku tekmu, kaj, kaj vele neće na stadion? Di je mamić jebo mu ja mater, koji mamić? Dobri naši dečki Baturina, Sučić, Vidović, mali Živković sad i mali Mikić igrao preko praznika. Igrao u Munchenu i Nizuzemskoj a kupili ovog iz onamo? I sad nemaju 4 miliona, a šta sad igrao je dobro glavom jučer skoro je dao gol kao Cico protiv zvezde za 3:0. Jebig askoro je dao branič, obranio je, šteta bit ćemo prvaci, dobro je da nema više četnika na prvom mjestu jer nisu za kurac brekalo, uremović, krovinović, sve su to naši igrači tj ST četnici ? :lol:
    Ja došao raspiše se mator čovjek, igra dinamo, dobro treba tu peneza da se dovede mierez, kako je taj drmo jebo sebe igra kao cerin što smo mi pjevali gorki pelin ( kakva rima ) srećko cerin joj, što je igrao, dobro davao golove kao 1A. A sad Petković dobar ali nije toliko dobar kao generacija (moja). Ajmo Dinamo imam godišnju kartu i člansku, imam kod povjernika dobrog i svaki put produžim kod neke dobre tete. Da nema tete ne bi ja ni obnovio člansku...veli mi unuk prijavi se tu, ovdje su dinamovci, reko ajde, on je tu popularan, kaže jebo mater svoju ako je on popularan, ajde de. DINAMO ZAGREB
  • Petar86
    584
    Ko je taj popularni unuk? :lol:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.8k
    s obzirom da si među popularnijim zonašima, jel tvoj deda možda ?
  • Petar86
    584
    Deda sigurno nije, ne moze biti djed i unuk u isto vrime :sweat:
  • drugastrana
    131
    Mislio sam da od Majkija i onog prigorca Fackea kaj je vjerojatno oslijepio od domaceg vina pa udara po tipkovnici nasumice nema dalje. Gadno sam se zajebo. Lijepo mi je bivsa govorila nemoj na tekme, tam su sve ludaci.
  • nemapredaje
    2k
    Gospon odmah s prvim upisom ide u “best of the best”.

    Al kak je iskusno odmah za “šank” zasjeo.
  • Cerin
    32
    Kazete nemate15eur za kartu raditepicketi bogca
  • Cerin
    32
    Stavio mi zvezdinujebatcu mu milumajku jebat cu majkuzarku
  • Bosna86
    11.6k
    Ajde trollaj negdje drugo… Cao
  • badjibadara
    1.7k
    417502709_918812499611576_2431201453571398238_n.jpg?stp=dst-jpg_p843x403&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=UbeyHuruRBwAX9Qnu20&_nc_ht=scontent-fra5-1.xx&oh=00_AfC6CGMEtUVV6aL60y5ICSMG5dUi4ulMeSZ0f3FymRgirQ&oe=65C6D865

    Sad tek vidio :lol:
  • Mr Anderson
    5.4k
    R.I.P. Snješko.:lol:
  • NORTE
    9.3k
    Mislio sam da neću ni glasati na parlamentarnim izborima jer ni nema nikakvog smisla.
    Nakon ovoga šta je izašlo u medije šta oni rade glasam sto posto. Trokut s bjeguncem je predivna stvar, to je toliko odvratno da se protiv toga mora boriti.

    "Superizborna godina", prvo Maksimir.
  • jedan u nizu
    6.1k

    onih 15-20 smijenjenih ministara sa svojim pripadajucim aferama (kao i one afere INAe i dr) ti nisu bili dovoljan motiv?
    :D
  • Facke
    2k


    Hahahahahah cvikere imam ko presvetli tak da nisi fulal :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.