• Neki tip
    19.6k


    Prije upoznavanja ekipe tu sa Zone s kojom sam sada na sjeveru, a kad stignem i na gostovanjima, ne jednom sam bio sam. I na Istoku i kasnije na Zapadu, pogotovo na manjim HNL tekmama.

    Znao je i prije (kao i sad na Sjever) ići stariji sin sa mnom kad je malo porastao, nekad stari, a na europske i 2 najbolja frenda, ali u širem krugu mojih prijatelja zapravo nitko ne ide na tekme, niti ih jako zanima Dinamo.

    Kak sam je prešao na sjever, tak su zapravo i ova dvojica kaj su bar ponekad išli sa mnom, prestali ići jer ih sjever ni najmanje ne zanima. :confused:

    Uglavnom, nije ni čudno ni nažalost rijetko.
  • SAS1987
    14k
    prepostavljam da svaki tu zna barem jednu osobu ili ima ekipu koja ide na tekme, al jel ima ljudi koji idu solo na tekme?javolimtebejako

    Ja sam iz Maribora i bio sam 2, 3 puta sam u Zagrebu i jednom u Varaždinu.

    al mi nekak glupojavolimtebejako

    A glej, to ovisi do tebe. Ja vjerujem da bi svatko trebao uzeti vrijeme samo za sebe, da u miru posloži misli pa ak je to sport ili tekma nema veze. Tako da ne brini, idi sam ako možeš i to je to. Bolje je ići sam nego sa nekim tko će ti objašnjavati da je Mamić krao ali smo barem bili prvaci :grin:

    bas i nemam neke frendove koji ili prate domaci nogomet ili navijaju za dinamojavolimtebejako

    Ak sam ja mogao par ljudi iz Maribora navući na Dinamo možeš i ti svoje :grin:
  • javolimtebejako
    867
    ma da stoji sve, ja nekak nisam nikad bio taj tip..neko ce otic i sam na putovanje u Portugal ili negdje, meni je to nezamislivo, uvijek mi je nekako bolje da imam s nekim podijelit trenutak, komentirat stvari oko sebe i to..al opet nisam ni probao tak da mozda bi i postao tip kojem je to đir

    a sto se tice tog da navucem svoje na dinamo, ma kak sam i reko u rijeci zivim tako da moji svi ili ne prate nogomet, ili prate samo europski nogomet ili logicno navijaju za rijeku pa mene jebu sto navijam za dinamo haha naravno sve to prijateljski kroz zajebanciju

    imam jednu frendicu koja zna otic na zapad i jednog frenda koji ide na sjever, mada ne bude to toliko cesto koliko meni zna doc zelja, tak da uglavnom doma gledam i visim na zoni :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ugodan vikend svima ching ching
  • Droljo
    6.5k
    ching chingGražvydas Mikulėnas

    Točno mi je tak u glavi sada... :monkey:
  • Jurki
    9.7k
    Ljut sam ko ris.
    Razvaljen od svih sranja.
    Mali covjek, veliki gresnik... ali Boze pogledaj nas malo i smiluj nam se.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Nema druge nego po alkohol i cekat 17h.
  • Brusa
    989
    pomozi si pa će ti i Bog pomoć. Kaže stara narodna...
  • Mrvica
    3.6k

    Ja sam jedan od tih koji je znao a i znam još ići sam na tekme. Dal Maksimir ili na gostovanje, ne volim čekat nikoga općenito, jbg zbog posla i nisam baš sad nekakav da upoznajem ljude previše pa da pokušavam upadat u ekipe. Kad god mogu (kad posao dopusti) sjednem u auto i idem, nije bitno gdje. Imao sam neke poznanike koji par dana prije idu, dođe dan prije nitko neće i odustao sam od toga. Vidim da si iz Rijeke, ja sam u Istri, pa bi se i mogli dogovorit tj. čut prije neke tekme i skupim te usput nije problem nikakav. :grin:
  • javolimtebejako
    867
    moze frende, odlicno! sibni poruku prije neke tekme kad budes isao pa cemo se dogovorit :smile: javio se jucer jos jedan kolega iz ovog podrucja tako da drago mi je da sam napisao nesto i da ste se javili, svaka cast :grin:
  • Mrvica
    3.6k
    nikakav problem frende, čujemo se svakako. Gdje god da okrenem idem preko Rijeke. :rofl:
  • NitkoBitan
    13.6k
    Danas na Radio Banovini "Kad umrem umotan u bilo"... Puj!

    Zgasio sam radio na poslu da me ne ometa u radu.
  • Droljo
    6.5k
    Radio banovina? Jel nije to onaj di narodnjaci tuku od 0-24?
  • Bruh
    909
    brate tamo ćeš nać sve od Ilića, Ive Fabijana, Thompsona do Magazina

    Edit: također imali su dobru foru 10.4.2023 u 19:41 usred pjesme prekinuli da puste sretan rođendan
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    “Ne brinite se tjeskobno ni za što, već molite i tražite od Boga sve što vam treba. A kad molite, uvijek i zahvaljujte,„
    Filipljanima 4:6 SHP
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.