• reziser
    6.5k
    a najam apartmana po danu od 70 i više eura u dalmaciji? to je Ok...

    ima fakulteta i u splitu, zadru, dubrovniku....
  • Matus
    129

    Neka patu.
  • Eduardo
    18.1k
    Kome je skupo, može na more drugdje... sorry, na školovanje.
  • Nino Bule
    12.1k
    Inace za advent sad su najcesci turisti dalmatinci i konstantno se zale na cjene smjestaja i cjene na adventu, naravno sasvim legitimno ali svakako zabavno kad dolazi od njih koji na isti nacin deru cjene ljeti.
  • NitkoBitan
    13.5k
    ima fakulteta i u splitu, zadru, dubrovniku....reziser

    Nije to dozivljaj tatinim sincicima i maminim princezama. Sto je najbolje u njihovim maticnim mjestima je lakse upast na fakultet ali dolaze u Zagreb zbog provoda i cega vec ne, u grad koji mrze i pljuju.
  • Droljo
    6.4k
    Hehe.. ekipa koja tjera studente iz stanova preko ljeta da ubace engleze koji im onda ne pašu jer su pijani stalno. Šou :rofl:
  • Guinness
    2k
    Znači oni se žale, ne žale se ljudi iz Slavonije, Srijema i Baranje. Oni.

    Pa jebemti mater...
  • Paggini
    10.6k


    Mi iz Slavonije smo dobivali studentske domove jer nismo bili mongoloidi koji su padali godine
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Kakvi naslovi e, ovi novinari uživaju i jedu kokice čitajući komentare gdje se koprcaju sjever i jug. Da je bar moguće nekako da svi izbrišu te portale da se malo zapitaju govna
  • mali M
    4.1k
    Ma ljudi, ja se vama divim.. Ja ne čitam portale već valjda 6-7 godina, ma vjerujem i dulje. Sve što me zanima iz općih informacija dobivam iz svoje okoline, a za Dinamo isključivo i jedino čitam Zonu. Jedino tu ću objektivno i argumentirano moć raspravljat dal je nešto dobro il nije za klub jer nam je (skoro) svima ovdje stalo do Dinama.
  • Fanboy
    2.4k


    Pazi naslov i onda kažu novinari ne rovare protiv Hrvatske...isti su uživali u blaćenju reprezentacije i Dinama. Čuj, novinari se zalagali, a dečki nevini proveli 4 mjeseca u zatvoru bez optužnice. Koji jad...

    Zalagali su za trgovinu djecom u Africi i puštanjem istih.

    https://www.jutarnji.hr/globus/politika/hrvatska-vise-nece-biti-nogometna-velesila-postat-ce-kao-srbija-15404524
  • mali M
    4.1k
    iskreno, neznam kako se i jedan portal ili televizija ili novine uopće usude išta komentirati/pisati za boyse.. samo neka šute i pokre se ušima jer takav medijski tretman prema nekome nisam već dugo vidio. nek šute, sakre se i ne kopaju si dublju jamu. Čak mi manje smetaju oni ljudi misle da trebaju biti financijski kažnjeni boysi, o tom možemo pričati i raspravljati, napiši im kaznu za izazivanje nereda, ali da netko opravdava držanje u tamnicama mjesecima nekoga za koga nemaš niti jedan dokaz i ne samo to nego ih proglašavaš ubojicama i neznam šta ne.. katastrofa su nam mediji..
  • Fanboy
    2.4k


    Nažalost, mediji niti su naši, niti vole Hrvatsku, a još manje rade za njenu dobrobit. Količina mržnje koju izljevaju prema Boysima je za promatranje, podsjeća me na scenu gdje su provocirali Lovrena nakon osvajanja bronce i onda glumili žrtve kako ih je napao...I to sve dok su svi slavili medalju i pripremali doček.
  • Nolifer
    7.1k
    ma jel to bbbjura odnosno xFire dozivio novi rebranding?Mališan


    umro xFire, živio Nolifer :lol: :strong:

    Do promjene je došlo , jer je odmah trebalo biti na početku priče, no jučer nakon par gemišteka kliker proradio, a bedasto mi je bilo uzet od nekog igrača ili novi profil radit.

    Tak da ostaje ovako do daljnjeg.

    Samo i jedino Nolifer molit ću lijepo

    I hvala marcio na promjeni nicka

    :cheer:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    BILO KAD I BILO GDJE JER TI SI U SRCU MOM
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.