• Droljo
    6.4k
    Ajmoo
    IMG-20231209-103222.jpg
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nekad su psi bili poštene, časne i hrabre životinje, išli su u lov, ratove, pokoravali nove kontinente, borili se protiv kanibalskih plemena, hvatali su kriminalce, vukli saonice, čuvali su stada od divljih životinja na hladnoći...

    Danas se boje petardi...

    Tužno...

    :shade:
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Oni su sad tek namirisali lovu, to je tek početak, apsolutno svi će sad dolazit, ako je mogla neka nepoznata prijovićka napravit bum, kako onda neće ovi koji su odavno stvorili ime.NORTE

    I zasto ne? Hrpa ljudi dolazi u drzavu, mnogi ce i prenocit noc ili dvije, ostavit hrpu love iznajmljivacima i hotelima. Mnogi takoder prije koncerata svrate do Arene Centra di ostave dobre novce. Zanimljivo bi bilo kada bi netko tko ima pristup takvim podacima napravio analizu koliko je otprilike novca potroseno u tih 5 dana u podrucjima oko Arene
  • Droljo
    6.4k
    Samo jako :strong:
    IMG-20231209-113717.jpg
  • nemapredaje
    2.2k


    Tko kaže da se tada nisu bojali petardi ?
    :wink:
  • Jaro
    6k
    Jedini fan vatrometa u mom kucanstvu je - moj pas... sreca njegova, sused svake godine priredi 10min spektakl u ponoc.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Batina je iz raja izasla. U ovom slucaju kazna je iz raja izasla. Samo kazne, nikakve druge odgojne mjere. Za sve sto nam smeta i sto bi se po prirodnoj logici stvari trbalo kaznjavati.
    Od situacija u prometu, od toga da se ljudi parkiraju svugdje osim na parkingu udaljenom 3 m zracne linije, pa zaustavljaju promet, staju na autobusnim stanicama, bic stazama, trakama za skretanje udesno, a dok taj isti parking s druge strane rinzola kosta 1,5kn. Samo kazne i nista drugo.
    Za sve koji ne kupe govna za svojim ljubimcima, za sve koji bace petarde di ne smiju i kada ne smiju. Bilo je vise situacija kada su mi balavci bacali petarde u dvoriste gdje mi je bio pas, na svu srecu pas bi prekasno skuzio jer bi sigurno dosao i barem ponjusio to. Kada bi ih ulovio, nebi im palo na pamet da ikome vise bacaju petarde u dvorista.
    Jos gore da bace gdje je neko dijete ili nesto. Da mi dijete nastrada od necije zajebancije i petarde, bez razmisljanja bi odlezao te budale, nebi mi bilo ni najmanje zao.
    Kada bi bili pravna drzava i kada bi se kazne ispisivale i ustrajale da ih se plate. Kako svi nasi vozaci kada vode kroz Sloveniju, Austriju i Italiju voze po ogranicenju? A kod na su svi dasine i voze preko 160? Kazne!
    Kako svi nasi ljudi kada su u istim ti mzemljama ne bacaju smece na cestu? Kako svi nasi ljudi kada su vani obavezno placaju javni prijevoz? Kazne!

    Kazna je iz raja izasla.

    btw dobro jutro svima, narocito zalizanom i ekipi :D
  • Neki tip
    19.6k
    Nekad su psi bili poštene, časne i hrabre životinje, išli su u lov, ratove, pokoravali nove kontinente, borili se protiv kanibalskih plemena, hvatali su kriminalce, vukli saonice, čuvali su stada od divljih životinja na hladnoći...

    Danas se boje petardi...

    Tužno...
    db-izbjeglica

    Kakvi vlasnici, takvi i psi. :grimace:
  • serbus
    3.8k
    Dečkima sretno na putu doma.... Kako je dobro vidjeti vas opet....
  • Mihaljević
    8.7k
    GA7YWbrXgAEaqfA?format=jpg&name=900x900
    :lol: :rofl:
  • Juznjak
    3.3k
    Ajde se ostavite loše igre i idite se napit! Veselu subotnju večer želim svima! +3
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.