• Droljo
    8.2k
    Ja slavim subotu jebački. Od 9 ujutro. Pola 4 je a nevidim gledat. Javim se popodne kad padnem junački negdje u šanac i nemam drugu opciju nego tipkat po mobu. Do tipkanja
  • jedan u nizu
    8.5k

    kaze ne vidi gledat, ali uspije uci na forum, naci temu i natipkati poruku.
    Drmni jos par kratkih pa cu ti vjerovati da si na tom nivou :joke:
  • Nolifer
    8.2k

    Hahahhahah :lol:
  • Majki2111
    3.2k
    Whats-App-Image-2023-12-02-at-20-57-07.jpg

    Bilo je fino na promociji. Rekao je dekan da se ulaže u kemijsku industriju i da će se i da se vode projekti od milijarde eura. Kao budućnost je definitivno kemijsko inženjerska u smislu petrokemije, farmacije i ekološke održivosti. Mi koji smo ove godine promovirani smo 100. promovirana generacija faksa.. Sve skupa kroz povijest nas je 70 070 kojih nas je završilo faks.

    Tek sad počinjem bit svjestan uspjeha. Dosad sam fakultet uzimao nekak zdravo za gotovo, kao-mora se. Kad je zbor pjevao Gaudeamus igitur baš mi nekak proradila emocija, hibrid sreće i ponosa. Neka je.

    Ima već dosta pročitao sam da u Gradu Zagrebu 50% mladih ima diplomu. Možda sve manje vrijedi općenito, možda sve manje vrijedi na tržištu rada, al eto čisto mi počinje biti drago da sam završio to nešto kaj sam htio i volio i kaj razumijem i da imam nešto crno na bijelo da se bar malo kužim u nešto. Nije to doktorat, al je diploma. Velim neovisno sada o poslu i tržištu rada.

    Tata je čak kontaktirao profesora iz osnovne da se pohvali i dobio je odgovor da nikad nije sumnjao i da me primijetio od 7og razreda. Iznenadio sam se odgovorom skroz pozitivno.

    Čak sam dobio od familije popriličnu novčanu nagradu u gotovini. parsto eura. Previše nekako. Ne znam evo. Čudan osjećaj. Vrijedi li to stvarno toliko? Savjetovao sam se sa svojima. Vele najbolje spremi gotovinu na sigurno mjesto i li eventualno na račun tekući.



    Svidjeli su mi se stihovi

    Vivat academia,
    vivant professores

    :smile:
  • Papastrumf
    12.5k

    Jebeš mi sve ako si ti normalan.
  • Majki2111
    3.2k
    Kaj pak sad ne valja? :gasp:
  • EastsideZg
    214
    Od početaka foruma i svakodnevnih rasprava s Nekim tipom, piljenja živaca svima s "cilj uvijek opravdava sredstva", opisivanja svojih prvih seksualnih iskustava, učenja drugih forumaša o estetici kose i trepavica pa sve do objava izvan svakog konteksta...samo znam da bez Majkija forum ne bi bio isti. Never change Majki, never change!
  • Papastrumf
    12.5k
    Kaj pak sad ne valja?Majki2111

    Čak sam dobio od familije popriličnu novčanu nagradu u gotovini. parsto eura. Previše nekako. Ne znam evo. Čudan osjećaj. Vrijedi li to stvarno toliko? Savjetovao sam se sa svojima. Vele najbolje spremi gotovinu na sigurno mjesto i li eventualno na račun tekućMajki2111

    Pa tko normalan se ovako javno hvali da ima par sto eura gotovine?? Stavio si sam sebi metu na ledja. Cuvaj se.
  • Majki2111
    3.2k
    Parsto eura je ništa. To nije ni jedna mjesečna plaća. A velik novac za jednu diplomu. :roll: Nisam očekivao tolko.
  • Nolifer
    8.2k


    Počasti onda ekipu u ponedjeljak u Koprivnici na tekmi, :fire: :ok:
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    A velik novac za jednu diplomuMajki2111

    Nemoj se ljutiti Majki , ja tebe jako cijenim i poštujem, ali morati ću prijaviti nadležnima da si kupio diplomu, to je moja građanska dužnost.
  • Majki2111
    3.2k
    Nemam kartu. Ne idem na tekmu.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Ne znam za vas, ali ja obožavam čitat majkijeve tekstove, svaki njegov podulji tekst u kojem priča o nečemu, pročitam sa toliko zainteresiranošću da u tom trenutku čitanja zaboravim na sve probleme. Tekstovi su prejaki i uvijek me nasmiju do suza.

    Smatram da i ovaj njegov tekst o njegovoj promociji zaslužuje mjesto u temi "najbolji komentari naših forumaša".

    Njegovi najači tekstovi: priča o dinamovom novčaniku, vožnja tramvajem i ulet žena, o dolasku na sjever i kako mu ne odgovara da se ljudi deru oko njega i da mu je to nekulturno.

    Mislim si da ako Majki napiše knjigu sa svojim tekstovima da bi to bila najprodavanija knjiga na forumu.
  • Klenx
    5.7k
    Majki da nisi krivo ubrao, 100.generacija, a da vas je skoro 71000 završilo taj faks.

    700 po generaciji?
    Da nije 70?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.