• ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Svi me pitaju šta imaš od škole ja i kažem ništa ko ostale lole
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Komentirao je i presicu roditelja Bad Blue Boysa uhićenih u Grčkoj. Roditelji su, podsjetimo, jutros prozvali Plenkovića za nečinjenje u tom slučaju.

    "Na grčkoj strani su u tijeku određene aktivnosti koje će uskoro, uvjeren sam, završiti pozitivnim ishodom. Molim roditelje i druge za strpljenje, uvijek skrbimo o hrvatskim građanima, bilo da se radi o Zambiji ili o ljudima koji su uhićeni prije utakmice AEK-a i Dinama.

    "Hrvatsku vladu nije nitko ni pitao treba li se ići u Grčku, ali svejedno pomažemo hrvatskim državljanima", rekao je Plenković.
  • Antisha
    655
    "Ali svejedno pomažemo hrvatskim državljanima."

    Skoro ko da im je to i dužnost kao vlade...Ono kad su standardi toliko niski da se kurčiš nečime što bi ti trebalo biti minimum.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Na grčkoj strani su u tijeku određene aktivnosti koje će uskoro, uvjeren sam, završiti pozitivnim ishodom.Gražvydas Mikulėnas

    Pa zar nije prosli/pretprosli tjedan rekao da ima dobre vijesti koje ce uskoro izac na vidjelo. Vec je krenulo lagano ogradivanje.
    Hrvatsku vladu nije nitko ni pitao treba li se ići u Grčku, ali svejedno pomažemo hrvatskim državljanimaGražvydas Mikulėnas

    Kao prvo nitko ni ne treba pitat ikoga iz drzave smije li ic negdje ili ne, ne zivimo u diktaturi. Kao drugo duznost vlade je da ne pomogne, a ne neka dobra bolja.

    Ljiga odvratna instalirana od Bruxellesa.
  • seljak86
    2.5k
    Jebena kretenčina, kaj mi toleriramo ovo uopće
  • Paggini
    11k

    Pa s obzirom da na nas gledaju kao životinje koje ujedaju gdje god stignu ako ih se ne strpa u kavez, čak bih ovo uzeo (u njegovoj glavi barem) kao ogroman humani komentar.

    Ljigež ljigavi.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Plenkijev provodi sve što mu dođe "odozgo" i sigurno ga nakon mandata čeka neka fina stolica u bruxellesu. Do tada će na maltretirati bez obzira na cijenu. Ali ima pravde, ima Boga....
  • jedan u nizu
    6.8k
    dap, jer ta firma sad prozivljava linc.
    Sta bi bilo da nisu povukli proizvode ? bio bi jos veci kaos. Ovo je samo ono sto se trazi od njih, povuci ce dok ne bude sluzbeno od trece stran (policija) da je sigurno. Jer im ocigledno nitko ne vjeruje na rijec
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Treba zaspati veceraas..
  • Praskaton
    2k
    laku noc svima osim grckim sucima
  • Kepec
    5.1k
    Osim grcima općenito
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Pa dokle vise jebemti sve
  • Nolifer
    7.1k
    Treba im poslat email sa slikom trenutne tablice, možda nisu svjesni ili se prave blesavi. Jer ovo ovako nema smisla :rage:

    Jer štetu su napravili... :rage:

    A sebe čuvaju još :rage:

    Ljudi dragi..Tolko toga mi se izdešavalo u životu da pojma nemate. Jedino me još kolko tolko Dinamo drži na životu. Zato sam ljut ko pas kaj nemogu sam promjenit ovo sranje ovaj stanje u klubu.

    Nekad sam se sa starim znal svađat oko rezultata svega, sad jednom i drugom niš više nije jasno.

    Ne pamtim lošiju sezonu, prežvako sam ligu za bedaka. Ali ovo njihovo djetinjasto truciranje i čuvanje svojih guzica ne mogu nikako prožvakati.

    Sve kredite su odavno potrošili.. Vrijeme je za neke radikalne promjene u klubu gospodo i draga moja Vlatkice...

    Ako vam je imalo stalo do nas navijača i imena kluba kao kaj je DINAMO i ako imate srama odstupite sami. A klub prepustite sposobnima, jer ovo je vaš rezultat i dokaz da ste nesposobni.

    Uprava napolje i marš iz Dinama!!!
  • Juznjak
    3.4k
    Ako vam je imalo stalo do nas navijača i imena kluba kao kaj je DINAMOxFire

    Nije, tako da sve što pišemo zapravo nema smisla.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    dobro jutro svima

    ovim putem bi pozvao sve na današnju utakmicu Futsal Dinamo - Uspinjača (18:15) koja je humanitarnog karaktera, više info na webu FD ili društvenim mrežama

    tko ne može doći barem neka kupi ulaznicu online (5 eur)

    Današnja je utakmica humanitarna i sav prihod od prodaje ulaznica donirat ćemo našem članu i navijaču Hrvoju Pinjušiću Pinji, ujedno i jednom od najboljih prijatelja našeg Matije Capara. Pinja se već neko vrijeme bori sa zloćudnom bolesti, a mi se nadamo kako ćemo mu ovom akcijom barem donekle pomoći u najvažnijoj utakmici njegovog života.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.