• Jaro
    7.5k
    eh to zaboravio, instruktor nas oturao na pelin prije ispita :rofl:
    Mislim takodjer bitan dio...
  • serbus
    4.2k
    Iz prve osim prve pomoći , žena me pita da li bi stao da vidim prometnu ? Odgovorio sam da neznam ovisi koga vozim ,jesam sam ili ne ? Žena kad saznate koga vozite dođite opet. Ja velim ok doviđenja. Drugi put nije bilo tih pitanja što bi bilo kad bi bilo.
  • Captain America
    17.8k
    Jedan bivši nogometaš Dinama je bubnuo 12 puta prvu pomoć tako da ovo tvoje nije nikakav problem :lol:
  • jedan u nizu
    8.5k
    Kazu da je jedan slucaj trovanja bocom Coca Cole proizvedene u hrvatskoj, a drugi da je mineralna iz Austrije.
    Kako onda moze biti problem u tvornici?
    Jako sumnjam u tu pricu, tj da je problem u proizvodnji. Vise da je neko bolesnik koji 'ostecuje' proizvode naknadno.

    Moguce je da je do proizvodnje, ali ono 0,1% sanse rekao bih. Posto mi je to struka malo sam upoznat sa nacinima proizvodnje i pranja.
    Prvo, tako velike tvornice imaju automatizirane strojeve koji se peru pritiskom gumba na procesnom racunalu, tako da netko nije dobro ispravo cijevi mi je prakticki nemoguce jer to nije u nadleznosti zive osobe vec programa koji je isprogramiran da sam otvara i zatvara ventile i ostale stvari.
    Drugo, da kojim slucajem ipak ima veze covjek s tim, ili da je greska sustava, ne znam koja bi koncentracija proizvoda trebala biti da kada na to dode vise tisuca litara proizvoda to i dalje ostane u toj koncentraciji da osteti jednjak. To je stvarno razrjedenje nevjerovatno da ne moze doci do ozbiljnih poteskoca.

    Jedino sto mi teoretski moze pasti na pamet, a da moze biti greska punione, jest da je netko testirao proizvodnu liniju, sa sredstvom za pranje unutra (makar tu dajem 0,001% sanse jer se to uvijek testira sa vodom jer se sredstva za pranje ne mogu ponasati kao samo proizvod) pa su se napunile neke boce, koje je netko umjesto u smece ubacio u skladiste.
    Vecu sansu dajem da je greska u programu nego da se ovo desi. A vecu sansu dajem da Rudeš osvoji HNL nego da je greška kompjutera.

    Sve u svemu izrazito tesko da se nesto tako desi. A ako je to iz dvije razlicite punione to je doslovno nemoguce. Ne 0,0001% nego ono 0.0000% tj nemoguce.
  • jedan u nizu
    8.5k

    po zakonu moras stati i pomoci unesrecenima, to se cesto i spominje kada se desi nesreca, a osoba iz jednog automobila ne pomogne drugome vec pobjegne.
    Recimo to je jedna od optuznica za koje se tereti vozac kamiona koji je nedavno usmrtio dvojicu nepalaca na motoru na autoputu, jer je pobjego i nije im pruzio prvu pomoc.
  • serbus
    4.2k


    Kužim ja to sve i sad mogu reći da bi neznam u slučaju rata bio na prvoj crti, u slučaju prometne umjetnim disanjem spasio Lile a u stvarnosti bi možda pobjegao u Njemačku ili iskoristio Lile u nesvjesti... Na takve stvari ne možeš dati točan odgovor dok ih ne doživiš... Zato sam i odgovorio da neznam jel bi stao. Mogao sam lagati reći da ali nisam.
  • jedan u nizu
    8.5k

    onda cu ti savjetovati da prestanes sa autoskolom, potrosit ces pare dzabe
  • serbus
    4.2k


    Haha položio prije 20god ali zahvaljujem na savjetu.
  • kinfa95
    489
    Nikad neću zaboravit kad sam dobrano u cugi vozio instruktora iz autoškole doma iz birtije uz priču kak moram naučit vozit pod parom
  • Dudu9
    820
    I meni čudno to jer i kad se nešto toci uzimaju se uzorci pocetak, sredina i kraj proizvodnje tako da mora laboratorij tako nešto uocit.
  • serbus
    4.2k
    Jebiga ove godine u Coli HR neće biti bonusa .... a taman krenuo njihov božićnjak..
  • jedan u nizu
    8.5k

    takoder, da postoji mogucnost da je doslo do kontaminacije u proizvodnji, kako je moguce da se ta sarza nade u dva razlicita grada u rukama kupaca u istom danu.

    boce prolaze kroz razno razne distributere, stoje po skladistima toliko dugo i preprodaju se par puta. I da se u razmaku od koji sat nadu u rukama kupaca u razlicitim gradovima mi je itekako sumnjiva.

    kao i u svemu, reci cu da se cuda dogadaju, ali nekako mi je ta prica puna praznina i nebuloza. Vise vjerujem da postoji dovoljno bolesnika na svijetu koji bi namjerno napravili neko sranje jer ih je u povijesti bilo dovoljno
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    I onda ljudi piju romequele kraj zivog augustinera. Ž
  • The Undertaker
    5.5k
    S obzirom da su proizvodi iz dvije tvornice i da je problem lokaliziran na pojedine bočice a ne na šarže, mala je vjerovatnost da je do greške u proizvodnji. Vjerovatnije je namjerna sabotaža, možda u skladištu. Ako imaju dobar informatički sustav za praćenje sljedivosti, brzo mogu ispratiti gdje su bočice sve bile i kada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.