• Kepec
    5.5k
    Kada se već danas prisjećamo mnogih "na današnji dan" vrijedi i spomenuti najgori start na marakani godinama unazad.
    Orkuglih 10 godina od pogibeljnog, surovog, drskog i bezobraznog starta gdje je Joe išao s namjerom da ga povrijedi.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Sjecam se kao da je danas bilo, na moj Rodendan prvo Medvescak u Debi tekmi u KHLu razbio CSKA 7:1 pa poslije toga surov, drsk i bezobrazan start Joe Simunica :lol:
  • Mr Anderson
    8k
    Hey Joe, where you going with that gun in your hand...
    Baš ga je satrao kako treba.
  • Kepec
    5.5k

    Za početak sretan ti rođendan.
    Hvala kaj si spomenuo i Medveščak. Tadašnja pobjeda protiv cska 7:1 bi bila u rangu pobjede nad Tottenhamom.
    Nekima nikad drag hokejaški klub, ali meni ljubav života tih godina dok se nažalost nije raspao.
    Čekamo obnovu Ledene i FD u njoj.
  • Blue Austrian
    337


    Sve najbolje!
    Ulazak Medvescaka u KHL je bila velika greska.
    Mislim da bi i danas igrali EBEL (ICE se danas zove) Ligu da nisu otisli.
    Steta
  • ZGBhoy
    1.7k
    Hvala Obojici :-)

    Mislim da bi i danas igrali EBEL (ICE se danas zove) Ligu da nisu otisli.Blue Austrian

    I ja smatram da bi bili dan danas tu i na zdravim nogama

    Nekima nikad drag hokejaški klub, ali meni ljubav života tih godina dok se nažalost nije raspaoKepec

    Hokej i ovako pratim vec cijeli Zivot, zato je Medvescak i za mene bio posebna prica onih dana
  • Infinity
    16.4k
    I ja sam od onih sto zale za Medvescakom. Steta sto je ta prica propala. Nije EBEL dosadio ljudima, KHL je mogao cekati jos godinama ako je vec bio cilj igrati ga.

    Bio sam na par utakmica, kako u DS tako i u Areni. Bio je ekstra dozivljaj, a i hokej kao sport nije dosadan.

    Meni taj hokej opcenito ostavlja neki dojam da bi se u Europi mogla napraviti jaka liga i da je Medvescak mogao biti dio iste. Rusi su sad van svega, ali ima i drugih zemalja koje imaju jaku hokejasku tradiciju i ciji klubovi imaju top gledanost. Sad je samo pitanje koliko im se igra neka nenacionalna liga, mada je to sport u kojem klubovi cak i tradicionalno igraju lige drugih zemalja.
  • Droljo
    8k
    Od hokeja samo tps turku zbog kladionice :rofl:
    Iako je i u mije vrijeme bilo (doduše jednom) ludilo zbog Medveščaka kad je zvezda dolazila u ligi prvaka. Mislim da smo 1:0 dobili
  • nemapredaje
    3.2k


    Ovo uspoređuješ gledajući kroz prizmu uspjeha u tim sportovima ili što je to tebi kao navijaču značilo?
  • Antisha
    721
    Ko klinac sam bio na Arena Ice Feveru kad je Medveščak igrao protiv Red Bull Salzburga. Jeben doživljaj.
  • Kepec
    5.5k

    Čisto kroz rezultatski uspjeh sam usporedio.
    Naravno jedno je bila osmina finala Europske lige, a drugo obična ligaška utakmica u hokeju i tu je pobjeda nad Tottenhamom daleko veći uspjeh.
    Kao navijač sam se veselio i jednom i drugom nenormalno, ali ajmo realno kada će nešto nadmašiti hattrick Oršića.
  • Tundra
    693
    I ja smatram da bi bili dan danas tu i na zdravim nogamaZGBhoy

    Na žalost nebi, jer su u KHL morali ići kako nebi bankrotirali i tamo su ih ruski sponzori držali na životu još koju godinu. Nikako nije bilo spasa klubu obzirom da od prve sezone tadašnjeg EBEL-a nije postojala adekvatna financijska pa ni sportska strategija. Novi Medveščak Admiral koji nema veze sa starim Medveščakom od iduće sezone (24/25) ponovo kreće u profesionalne vode kroz Alpsku ligu (rang ispod ICE lige koja je bivši EBEL) tako da se ozbiljan hokej ponovo vraća u Zagreb.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dobri nas senf, stvoren za gepeka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.