• Mali Zeus
    9.8k
    Sve je to dio agende koja muškarce želi u biti natjerati da nose haljine.
  • Sajla
    3.5k
    Sve je to dio agende koja muškarce želi u biti natjerati da nose haljine.Mali Zeus


    94ajr8mndxzamboc.jpg
  • The Undertaker
    4.1k
    Kisele kiše su manji problem jer je teška industrija iseljena iz Europe. Ozonski omotač se uspješno oporavlja jer je zabranjen freon. Sve je to isto. Ajla, bajla...
  • Droljo
    5.1k
    Nije to sezona kiselih krastavaca, to je čista propaganda i pranje mozga, puhanje u jedro očitoj agendi koja kod nas još nije uzela maha.db-izbjeglica

    Koja je to očita agenda btj? Mene živo zanima
  • Majki2111
    2.6k
    Ima ko kakav savjet kako profeštat diplomiranje? :smile:

    Htio bih se izguštat koji dan. Bio bi red ja mislim.
  • Nolifer
    6.7k
    15.07 na superkupu na sjeveru, poslije u royalu na pivi. Znači majki časti? :wink: :victory: :cheer: :strong:
  • LM1995
    1.7k
    Ima ko kakav savjet kako profeštat diplomiranje? :smile:Majki2111

    Bože sačuvaj…
  • Majki2111
    2.6k
    Daj treba para ima za počastit prvo :lol: Al da bit će na tekmi definitivno haha.
  • Droljo
    5.1k
    Uzmeš si belog, par litara viskija i neku dobru marokansku kurvu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ljudi, treba malo prikočit s nekim izjavama. Samo zato jer interesne skupine koriste neke stvari ne znači odmah da su te stvari izmišljotine. Ovo sprdanje sa znanstveno dokazanim posljedicama ljudskog utjecaja na okoliš oko nas ničem ne doprinosi.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ima ko kakav savjet kako profeštat diplomiranje? :smile:Majki2111

    Uplati mi 500 eura na račun i ja ti organiziram sve, samo trebaš doći.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ljudi, treba malo prikočit s nekim izjavama. Samo zato jer interesne skupine koriste neke stvari ne znači odmah da su te stvari izmišljotine. Ovo sprdanje sa znanstveno dokazanim posljedicama ljudskog utjecaja na okoliš oko nas ničem ne doprinosi.vjeko1701

    Danas sutra kad se asteroid bude približavao Zemlji ekipa će vikati da je to dio šire agende kojom nas se želi uplašiti i podčiniti.
  • mali M
    3.5k
    Danas sutra kad se asteroid bude približavao Zemlji ekipa će vikati da je to dio šire agende kojom nas se želi uplašiti i podčiniti.Mali Zeus

    netko je gledao filmove vidim... :lol:
  • Droljo
    5.1k
    Dont luk ap :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.