• BluePhone67
    3.1k


    Na boks mecu, potukli se navijaci Millwala i West Hama
  • 000
    941


    Millwallovci postaju dinosauri engleskih stadiona.

    Edit. Kad smo vec na temi sanka, nasao etiketu zadnjeg piva koje sam kuhao:

    IUB1uNl.jpg
  • BluePhone67
    3.1k
    Gdje je Cisco da podjelite recepte u kuhanju piva :rofl:
  • 000
    941
    :cool: Ma kod mene je uvijek neka improvizacija, odmak od recepta, pa to nesto zapisujem, kemijam, zajebancija :wink:
    No jos nisam omanuo. Ne znaci da necu.
  • 000
    941

    Nesreća se dogodila na stanici podzemne željeznice, urušile su se pokretne stepenice. Oko stadiona sukobi talijanskih i ruskih navijača

    Tragičan uvod ima utakmica u Rimu između domaće Rome i moskovskog CSKA-a... Na stanici podzemne željeznice na Piazza della Repubblica došlo je do urušavanja pokretnih stepenica netom uoči početka utakmice Lige prvaka.

    Prema informacijama iz Italije, dogodilo se kao posljedica skakanja ruskih navijača, od kojih su neki bili pijani, po njima. I stepenice nisu podnijele toliki teret i samo skakanje.

    Na njima je u tom trenutku bilo dosta ljudi, a Goal doznaje da je 20 ljudi ozlijeđeno uslijed nesreće. Većina njih su navijači ruskog kluba, a 19 od njih prošlo je s lakšim povredama.

    Prema jednim informacijama, jedan je navijač izgubio nogu. Prema drugim, prijeti mu amputacija noge.

    Policija i vatrogasci su odmah intervenirali, a trebalo im je više od sat vremena da oslobode unesrećene ispod stepenica.

    I kao da to nije dovoljno, izvještaji spominju i sukobe ruskih i talijanskih navijača oko stadiona. Jedan je navijač proboden, dvojica su pretučena, a još dvojicu je policija uhitila zbog nedoličnog ponašanja.

    https://www.goal.com/hr/vijesti/roma-cska-moskva-liga-prvaka-tragedija-nesreca-rim-lift/1xgi7bz5giemn13b7yr8rieyaz
  • marcio amoroso
    31.9k
    @xavier nisam znao gdje pa da te pitam ovdje. Šta mislis o NBA ove godine. Jel realno finale warriorsa i celticsa? Šta mogu rocketsi? Hoće li se Lakersi pokušati kroz neke tradeove pojačati i koga bi mogli dovesti? Ima li neka ekipa koja bi mogla iznenaditi ove godine? Znam da si stručnjak za NBA pa me zanima tvoje mišljenje.
  • xavier
    11.1k
    To je daleko najrealnije finale s tim da su Warriorsi apsolutni favoriti.

    Boston je složio odličnu momčad i prvi su favoriti istoka. Uz njih su na istoku još samo Raptorsi, Bucksi i Sixersi ozbiljne momčadi. Netko od ovih bi ih možda mogao skinuti do finala, ali objektivno su Celticsi najbolji. Zapad je naravno puno jači, ali ne vidim tko može ozbiljno zaprijetiti Warriorsima. Rocketsi mi defanzivno djeluju još slabiji nego prošle godine, a ostali nisu ni blizu.

    Ako će momčadi biti zdrave, onda Warriorsi gotovo sigurno uzimaju. Jedino što može promijeniti odnos snaga jer neka neplanirana ozljeda nekog od ključnih igrača Warriorsa. Celticsi de facto nemaju igrača kojeg ne mogu zamijeniti.

    Celticsi imaju i jako puno resursa u vidu budućih pickova i mladih igrača pa nije isključen ni neki trade. Davis se čini kao logična meta, ali nisam siguran da će Ainge previše žuriti.
  • xavier
    11.1k
    Krenuo odgovarati na ovo prvo pa nisam doživio da ima još toga :smile:

    Za Rocketse sam napisao, njihova obrana mi baš ne ulijeva povjerenje, a ako misle pobijediti Warriorse na način da pokušaju zabiti više od Stepha, Duranta i Klaya, sretno im bilo.

    Lakersi prvenstveno čekaju iduće ljeto kad će pokušati dovesti Kawhija i onda oko njega i LeBrona složiti ozbiljan roster. Spominje se naravno i Davis kojeg bi rado doveli, ali ne znam koliko je to realno. Ne bih se iznenadio da ga Pelicansi iduće ljeto trejdaju, ali ne vidim kako bilo tko može nadmašiti paket koji Boston može ponuditi.

    Iznenađenje je relativan pojam. Ovisi o tome što netko očekuje od pojedine momčadi. Na istoku ne vidim tko se može ugurati među ove 4 momčadi koje sam napisao u prošlom postu. Na zapadu je borba iza Warriorsa i Rocketsa. Tu dolaze Jazz, Nuggetsi, Thunder, Pelicansi, Lakersi...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Hvala ti puno na odgovoru
  • Blaz
    350
    mozda se tvoji uguraju medu prva 4 sad kad imaju super Maria. :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Malo im fali :rofl:

    Mojima bi jackpot bio da uzmu prvi pick na draftu, ali bojim se da će na kraju (opet) birati oko 6. ili 7. mjesta.
  • deda
    27.4k
    Jel igra Larry Bird i Magic Johnson još?
  • xavier
    11.1k
    Neki ovdje nisu bili rođeni kad su njih dvojica prestali igrati :blush:
  • Blaz
    350
    nakon Phila i trokut napada, njima nema pomoci narednih 20 godina.
  • xavier
    11.1k
    Tako nekako. Mislim, oni su očajni još od početka 00-ih kad su počeli prelijevati iz šupljeg u prazno, ali Phil ih je trebao "spasiti", a na kraju je on povukao najgore poteze.

    Noah je suludi ugovor, Amare je za njega bio space shuttle :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.