• NORTE
    9.3k
    Vidio danas novi auto onog mamićevog skupštinara, obljepljen reklamama "dinamo za Maksimir" i jedno 50 zastavica ukupno ima.
  • reziser
    6.4k
    Nije piva nego nekaj bolje ln9tlqo0dvs2xh9g.jpg
    :up:
  • reziser
    6.4k
    a da ga vidiš na stadionu... Nema kaj nema dinamovo na sebi....
    Puno pretjerano
  • BBB Sibenik
    4k
    Attachment
    IMG_0996 (13M)
  • Majki2111
    2.6k
    @NORTE @Neki tip sa Zapada

    Evo pošto ste pitali, danas sam saznao cufru koju sam zaradio iz popisivanja. Nije tajna. 6600. Radio sam od 27.09. do 30.10 negdje. Dakle cca mjesec dana. Većinom od 3 do 7 popodne. Dakle nisam se ustajao rano u 8 ujutro za radit, nego sam komotno mogao odspavat, osim par puta kad su ljudi nazvali u to vrijem za popisat. (Jer zašto ne?! Navodno su svi budni u 8 ujutro :shade: :grimace: ) Nisam imao nikakvih neugodnih iskustava s ljudima, čak su neke riskantnije aituacije poput neke bakice iz Vrapča koja nije sva svoja i slično protekle dobro. Upozno puno ljudi. Psi isto tako sve ok osim jednom kad mi nije bilo svejedno. Dva psa agresivna su htjeli skočit preko ograde Jer sam prošao pored njih. Al dobro...

    Ugl 6600 kuna neto i sve ostalo, prezadovoljan.

    Al bez obzira na sve to ovaj poslić mi je dao beko novo iskustvo puno vrijednije od navedenog. Al to nije primjereno za forum. :wink:
  • Zambatine škude
    2.1k
    Jel joj muž spavao ili je bio na poslu?
  • xavier
    11.1k
    Većinom od 3 do 7 popodne. Dakle nisam se ustajao rano u 8 ujutro za radit, nego sam komotno mogao odspavat, osim par puta kad su ljudi nazvali u to vrijem za popisat. (Jer zašto ne?! Navodno su svi budni u 8 ujutro :shade: :grimace: )Majki2111

    Ma nitko nije budan u 8 ujutro. Nemoj da ti prodaju takvu priču kad jednom počneš raditi. Nemoj dozvoliti da te uvjere da u 8 moraš biti na poslu. Reci da prije 12 ne dolazi u obzir :wink:
  • Majki2111
    2.6k
    Ma popiso sam ja njih iz kreveta nije problem bio. Al ne čisto ono uvijek se kao uči nemoj kasno zvati ljude, odmaraju. Al nismo svi ranojutarnji tipovi, pogotovo ja. A i ostali u mojoj grupi ista stvar kolko sam iskomunicirao. Al kad oni nas nazovu takorano onda je sve ok :sweat: , a dobro kak ko voli. Meni je i dalje draže bit budan od ponoći do 3 i odradit obavezu ako je imam nego je odrađivat 8-11 ujutro. Kako ko voli.
  • xavier
    11.1k


    Kakav ti raspored imaš, dok to možeš, to je tvoja stvar, ali to ne mijenja činjenicu da je nepoznatog čovjeka pristojno nazvati u 9 ujutro, ali u 9 navečer baš i nije.
  • Majki2111
    2.6k
    Pa ne bih se složio. Čak i iskustveno sada, kada sam preodložio da se čujemo navečer preko telefona, ljudi su objeručke prihvatili taj prijedlog. Niti jedan loš komentar na to nisam imao. A bome sam s dosta ljudi u kratkom periodu bio u kontaktu.
  • Dino
    2.2k
    U zadnje vrijeme upoznajem sve vise ljudi kojima odgovara malo drugaciji raspored od ovog uobicajenog (sto me iskreno iznenadilo jer sam navikao na to da ljudi prate sustavni raspored), i to ne mladih besposlicara, nego onih u ozbiljnijim godinama koji imaju pozeljna zanimanja. Mislim, i sam sam covjek koji bi radije obavio neki posao u dva ujutro dok svi spavaju i imam svoj mir i tisinu nego u neko doba kad svi “laju”.

    Uostalom, nikad necu shvatiti zasto je toliko nepristojno nekog nazvati u vecernjim satima, a u jutarnjim ne se javiti. Meni bi puno bolji dojam ostavila osoba koja zove u vrijeme dnevnika od one koja budi pijetlove, ali to je naravno samo osobno misljenje nekoga tko nema nikakva pametna posla u zivotu. :grin:
  • Baneki
    731
    Na temi o koroni se spomenula i priča o vodi, flaširana ili iz vodovoda. Imam i sam dvojbe, a kako je to tema koja zanima svakog od nas, evo jedan članak originalno objavljen kao blog u znanstvenom časopisu Scientific American koji uspoređuje te dvije vrste vode. Zaključak tog članka je da je voda iz vodovoda kvalitetnija, tj. češće se ispituje, ima manje štetnih sastojaka (plastike), itd...Moguće je da je situacija kod nas različita.
    https://michaelshermer.com/sciam-columns/bottled-twaddle/
  • Neki tip
    19.4k
    u38mgg0lihm5ngwo.jpg

    Nije moj, al je zabavno. :)
  • Eduardo
    17.6k
    Možete netko preporučiti dobar, a besplatan VPN?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.