• Nolifer
    8.2k
    Vidim da nam je urša objavila imovinsku karticu.
    Predobri su mi ti salonski ljevičari, kunu se u socijalizam i društvenu pravednost, a posjeduju dvije kuće, tri stana, par šuma, vikendice, vinograde i još imaju zlatne poluge... A sve od plaće u kazalištu mladih.

    Viva la revolucion!
    No pasaran kapitalisti, no pasaran!

    #uzdignutašaka

    :rofl:
    db-izbjeglica

    eee da to to. najjača mi je izjava, da ih se ne podcjenjuje, po tom pitanju. tako je nešto bilo... još se hvale. ahahahaha...
  • Neki tip
    21.3k
    Svjetski prvak u debatiranju je Dinamov navijač

    Možda bi ga valjalo dovući na Zonu.. :cool:
  • db-izbjeglica
    15.5k
    Pa naravno da ne treba oporezivatikinfa95

    al meni treba uzeti polovicu od bruto plaće?
    pošteno!
    meni treba uzeti porez na dohodak od kpitalnih dobitaka!

    salonski ljevičari, to je najbolji opis!
    samo kako njima paše!

    jel joj još treba i obnoviti koju nekretninu koja je oštećena u potresu?
  • Neki tip
    21.3k
    Nadam se da ne kvarom zabavu, ali uvijek navijam za sve hrvatske klubove u europskim natjecanjima.Baneki

    Kvariš većini rekao bih, ali nisi jedini ak ti kaj znači.

    1. Puno bi mi bilo draže da Dinamo kao prvak Hrvatske ide npr. izravno u skupinu LP, nego u prvo pretkolo.

    2. Nek se i naši rivali iz prvenstva umaraju tijekom tjedna kao mi, a ne fokusiraju samo na to kako nas skinuti s vrha.

    3. Puno draže i zanimljivije bi mi bilo četvrtkom, kada je EL/KL, ak već volim i pratim nogomet, pogledat Osijek - Anderlecht, nego Anderlecht - Bayer.

    4. Ma koliko mi inače na živce išli ili im se smijao ili mi se nekad i gadili, čak i najveći rivali iz Hrvatske su i dalje - iz Hrvatske. Ne mogu mi biti dalji od Kazahstanaca, Bugara, Norvežana.


    Razumijem drugačiji pogled na to, Gzire i Debreceni uvijek zabave i opuste čovjeka, ali iz gore navedena četiri osnovna razloga od kojih su prva dva posve racionalno dinamovska, sutra za sva 3 kluba iz HNL-a želim pobjede.
  • kinfa95
    489
    kaj si mutav, kažem da ne treba oporezivati nasljedstvo i nekretnine i to je to....
  • kinfa95
    489
    ne razumijem kojim mentalnim procesom si zaključio da ja zagovaram oporezivanje kapitalnih dobitaka
  • db-izbjeglica
    15.5k
    kaj si mutav, kažem da ne treba oporezivati nekretnine i to je to....kinfa95

    ponašaj se!

    nisam ni napisao da išta zagovaraš, postoji nešto što se zove retoričko pitanje.

    nisam ja radikalni ljevičar, čije se cjelokupna filozofija zasniva na oporezivanju , uzimanju od bogatih i prosljeđivanju onima koji imaju manje.
  • kinfa95
    489
    zato što gluposti pričaš , ti bi sad uvodio nove poreze, zato što neka Urša Raukar ima ogromno nasljedstvo i velik broj nekretnina. Pa boli me kurac, nek ima...Imamo najveće poreze u Europi, a za uzvrat dobivamo praktički ništa. A kad se pojavi neka ekonomski desno orijentirana stranka onda se glasa za nekakve Domovinske pokrete, jer eto da nam nebi crveni došli na vlast. A u biti je to sve isto. Hrvati su naviknuti na socijalizam bili oni desno ili lijevo orijentirani i pola bi ih gladno bilo da nema države. I zato nam sigurno nece biti bolje u skoroj budućnosti
  • Neki tip
    21.3k
    već sam ti ja napisao, a mislim i da je izbjeglica na istom tragu, ovdje nije rijec o tome što bi MI uvodili, već za što se zalažu oni koji istovremeno dok bi rado još i više pilili po MOJOJ plaći SVOJU imovinu, očito nemalu, ne bi baš dirali..

    Nije ekonomski logično, a nije ni ljevičarski dosljedno oporezivati zaradu od RADA, a ne dirati rentijerstvo, dakle ležarinu.

    Na to ukazujem(o). Nitko ovdje nije napisao da bi oporezivao nekretnine. Možda bi, možda ne bi, no naprosto nije u tome poanta.
  • kinfa95
    489
    znam ja u čemu je poanta, ako imaš stan koji iznajmljujes, ako je sve prijavljeno normalno da placas porez. Ali ako sam ja od dede pokojnog dobio ne znam..vilu na moru. pa neću im jebene kune platit. To su gluposti, protiv sam bilo kakvog dodatnog oporezivanja u zemlji sa najvećim porezima u Europi.
  • jp23
    2.7k
    Ovo da dovedemo da objasni stajalište gospona Majkija o Kastratiju, ili da gosponu Majkiju proba objasnit zašto pola nas ima problema sa Kastratijem i njegovom tehnikom :rofl:

    Šala dakako
  • Infinity
    16.5k
    Meni porez na naslijedjenu vilu zvuci jako dobro ako to znaci manji porez na place, proizvode, usluge i slicno.
  • Neki tip
    21.3k
    zemlji sa najvećim porezima u Europi.kinfa95

    Ni blizu. ;) Samo popularna fraza, ne i činjenica.
  • Neki tip
    21.3k
    Meni porez na naslijedjenu vilu zvuci jako dobro ako to znaci manji porez na place, proizvode, usluge i slicno.Infinity

    Upravo to rade Danci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.