• Kwedi
    3.8k
    znam dosta župnika i svi su i vise nego aktivni u pomoći svojim župljanimaBosna86

    Slažem se. To mogu potvrditi i ja koji nisam vjernik, pogotovo u manjim sredinama njihova uloga je puno veća i aktivnija te nije samo vezana za nedjeljnu misu, sprovode, blagoslov kuća i vjeronauk za krizmanike/prvopričesnike
  • Bosna86
    11.5k
    Ma da, problem uopće nije u svećenicima već njihovim poglavarima na vrhu

    1ytzjum1mpjlf6wd.jpeg Meni su ovi podaci uvijek dobra osnova za neku raspravu, Crkva radi ogroman posao ali isto tako i ne treba bježati od puno loših stvari koje se dogadjaju u njoj
  • über alles
    1.4k


    Cekaj ti ovo za stvarno ? Ja znam masu ekipe samo sa mog kvart koji su jako mladi(neki i maloljetni) dobili klince ,pa mrze svoj zivot i manje vise su svi propaliteti. Morali prekinut skolu i nac posao koji jasno nije bio dobar i jednostavno su ostali vjecno u tom ciklusu.

    Samim time i taj klinac ima veliku vjerojatnost za losim zivotom.
  • Bosna86
    11.5k
    A tko je točno kriv za to, osim njih? Znaci da su im cure pobacile oni danas ne bi bili frustrirani već bi živili ispunjenim životom?
  • über alles
    1.4k
    Ak mislis da netko od 17 godina nebi imao vecu sansu za bolji zivot da nije dobio klinca,fakat neznam kaj da ti kazem.
  • Bosna86
    11.5k
    Naravno da bi, ali gdje je onda granica... Ako nam je ok ubijati nerođenu djecu zato sto tata nije stavio kondom, onda nema potrebe ni klince od 18-21 g slati u zatvor jer bi i oni imali svjetliju buducnost nisu završili u zatvoru
  • Majki2111
    2.6k
    @Bosna86 Potpis. Sami su si krivi. Neka nose posljedice.
  • Bosna86
    11.5k
    to si ti rekao, ne ja
  • Majki2111
    2.6k
    Slično si rekao. Sa svime se slažem.
  • Bosna86
    11.5k
    Ja sam itekako za podršku, svi ljudi na ovome svijetu griješe.... Zato i služe obitelj i prijatelji
  • Majki2111
    2.6k
    Definitivno, al treba pazit isto.
  • Neki tip
    19k
    dok si za pločom, nemaš brige.. :wink:
  • Majki2111
    2.6k
    To sigurno, ali i ne samo tada. :smile:
  • Mali dioničar
    14k
    Ja znam masu ekipe samo sa mog kvart koji su jako mladi(neki i maloljetni) dobili klince ,pa mrze svoj zivot i manje vise su svi propalitetiüber alles

    Kolko ti imaš godina?

    Moja je mama recimo ostala trudna s 19, tata je imao 24. Ona je završila srednju školu, on je studirao medicinu i nisu bili u braku. Kaj bi im ti predložio kao rješenje?

    Samo se gleda na to kak će si roditelji “sjebati” život?

    Kaj s nama koji smo se zalomili? Želiš mi reći da bi i meni i njima bilo bolje da su me bacili u smeće?
  • Mali dioničar
    14k
    @über alles

    Samo ću se nadovezati na to da netko mrzi svoj život...taj koji svoj život mrzi sa 17 jer mu se zalomilo dijete bi vjerojatno sa 30 mrzio svoj život jer nema djece a sa 40 bi mrzio svoj život jer radi glup posao...na žalost ima puno ljudi koji ne mogu prihvatiti svoje mjesto u svijetu i to je tak.

    Svi bismo mi radije bili igrači, treneri ili predsjednici Dinama, a sad tko ne može prihvatiti činjenicu da to iz ovih ili onih razloga nije neka mrzi svoj život, kaj mu ja mogu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.