5.5k
    :rofl:

• Dr Hofmann
    833
    Ne znam uopće kako i što pametno reći o ovoj utakmici osim da nakon izbora 10.03. izlazi negativna energija iz kluba. Majke mi ako se podzemne vode ne čiste oko stadiona i nema više ,,Dinamovskih" primljenih golova i poraza. Svemir dolazi u balans, a zlodusi četničkih vojvoda koji su bili zarobili naš klub odlaze na vječna lovišta. Lupetam bedastoće u dva ujutro, moram se dić za par sati, nisam ni pijan ni ništa, a i dalje ne vjerujem da je Dinamo dobio 3-0 ovakvu tekmu.
  • strumfich
    221
    Nemrem dočekat temu za Goricu pa ću tu napisat želje za subotu.

Nadam se odmaranju svih prvotimaca kao što je i najavio Jakir na presici.

Zamjene: Rog, Cordoba, Stojković?

Treba odmorit sve pa i nauštrb (neizglednog) gubitka bodova. Ne želim opet gledat Spartu.
  • Sixthway
    457
    Dogodi se i to da nakon odmora glavnih igrača ti isti onda kiksaju. Neka odigraju poluvrijeme da budu u ritmu utakmica.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Mislim da nismo ni svjesni kakvu mi ekipu imamo. Jedan Qarabag koji je imao Bayer Leverkusen na konopima dok su oni bili u top formi i gazili sve pred sobom, da mi tu ekipu dobijemo glatko 3:0.

Nismo ni svjesni kakvu nam sezonu pripremaju dečki i šta će bit kad se još malo uigramo jer tek je početak.

Moja procjena (malo) nerealna je 36/36 u hnl, kup,50 000÷ članova i prolazak skupine lige prvaka.

Neka ova bajka traje i dalje...
    zato ne dvoumi se niti dvije sekunde, nego dođi u subotu na Maksimir.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Nova pjesma se odlicno primilaM94

To sam baš komentirao s ekipom kad smo izlazili sa stadiona sinoć. Ja se ne sjećam kad se neka nova pjesma primila ovako kao ova. Orilo se i u prvom i drugom poluvremenu, oko mene su pjevali svi, mame, starci, klinci, a nije jenjavala prirodno nego je baš svaki put bila sve jača i jača, baš pun pogodak.
  • Kermit
    103

Odlična je nova. Još jedna Jurina pjesma koja osvaja tribinu. Lagano ulazi u uho i ekipa okolo je brzo pohvatala. Mogli bi neku suradnju s njim napravit prije nego ode u vječna lovišta .
  • GaijiZG
    1.3k
    Za sve ljude iz kluba koji su ovdje, da li možete poslat žalbu Uefi da Arena sport namjerno ne stavlja na yt highlightse Dinamovih utakmica u Europi, a srpske klubove odma uploadaju. Lijepo vas molim, hvala.

3.3k

Sve potpisujem osim dijela da smo mogli gubiti 1:5. Gledao sam nakon što sam došao s utakmice doma i mi smo trebali voditi nekoliko razlike prije njihove dominacije u zadnjoj trećini 1. poluvremena. Lob Mmaea kojem njihov golman nije bio ni blizu, greda Baturine, loše primanje Petka nakon brutalnog pasa Baturine kojim bi izbio na 11 metara sam na golmana. Moglo je biti 3:3 na poluvremenu, ali ako ćemo sagledati cijelu utakmicu onda bi realan rezultat bio 7:4. Uzmi u drugom poluvremenu stativu Baturine, udarac Kuleta glavom izbijen s gol crte, čisti penal itd. i još par odličnih obrana njihovog golmana.
  • don
    5.5k
    slažem se, napisano je bilo sviježe i vruće glave :grin:
  • flexXy
    2.3k
    Uzasno me nervira kad nas po medijima zovu balkanskim Realom, Cityem i ostalima. Mi smo zagrebački Dinamo i mjerilo kvalitete. Tako da kad ostali klubovi u tzv. regiji budu i blizu našim rezultatima neka sebi tepaju da su balkanski Dinamo.