• Captain America
    15.2k
    A sta bi a odstetom ?Nino Bule

    Ponudio bi im 2.5-3 milijuna i prepustio 50% Jankovićevog transfera. To bi ukupno bilo oko 4 milijuna i vjerujem da bi slomilo Miška.
  • Nino Bule
    12.1k
    Navodno traze 6, vidjet cemo za koliko ce otici
  • Blue 67
    213
    Ja mislim da onaj koji je u medije plasirao ovu priču o Džeku i Rakitiću sad leži negdje na plaži, pije svoj koktel i smije se jako i glasno.
    Ne kažem da za to nema nikakve šanse, ali mislim da je to na puno dužem štapu nego što se predstavlja, ali bitno da se priča...
    Toliko
    Vidimo se 15.9.
  • Lynx17
    2.9k
    The games of Andy Bara startedFacke



    bara-rescue1.jpg
  • GaijiZG
    859
    Meni se nimalo ne sviđa dolazak Džeke u Hajduk.
  • Pavinho
    11
    Kog boli kurac za tovare
  • Keyser Soze
    8.7k
    Ni meni, ekstra pojačanje, drugi najbolji strijelac turske lige iza Icardija. On mi je oduvijek bio klasa i to što ima 38 godina mu neće biti problem u HNL-u.
  • Mihaljević
    8.7k
    Meni se nimalo ne sviđa dolazak Džeke u Hajduk.GaijiZG

    Najbolja devetka lige i dalje ostaje Bruno Petković.
    30227431.jpg
  • Patak
    2.6k
    Mario Mandžukić je mlađi od Džeke. Samo velim, nije da nekom dajem ideje.
  • Olmic
    3.1k
    99% dzeko u Hajduku. Navodno cak i odsteta 4 milje, evo ne znam odkud pare
  • bbb medimurje
    3k
    Navodno cak i odsteta 4 miljeOlmic

    Ma daj molim te
  • Dudu 9
    228

    Nema šanse, pa Brekalo im je preskup, odkud 4 milijuna za Džeku?
  • Yovitssa
    475
    Mene isto malo plaši ako Džeko dođe, bez obzira na godine, radi se o top napadaču koji je izdominirao puno ozbiljniju turku ligu... Ali ovo sa 4 mil fakat nema smisla. Kad se pojavila prva info da je Hajduk zainteresiran, spominjalo se da Fener traži 7 mil za njega (u igri su bili arapski klubovi).
    I da se nadovežem na post @Dudu 9, Brekalo im je preskup i fakat bi bilo glupo (onako objektivno razmišljajući) da tih 4 mil € ne preusmjere na Brekala koji je na kraju sezone pokazao da ipak može biti prevaga za HNL, ali to je Hajduk i očito idu opet "all in" jer im titula treba taman da propali sezonu poslije...
  • Daliban
    273
    Nema šanse da plate Džekin transfer 4 milijuna za tih par sezona pred mirovinu. To bi bile teške droge.
  • Captain America
    15.2k
    Mene veseli da takav igrač dolazi u HNL. Nekoliko je razloga.

    1. Naši će se dodatno uozbiljiti.
    2. Velika je stvar za ligu dolazak Džeke.
    3. Imaju lanjsko iskustvo s Điđi-Miđijem i Perišićem. Điđi je okrenuo derbi, ali se i ubrzo vidjelo da naša liga nije ni približno sranje koliko su oni to govorili. Điđi je imao skoro 800K plaću. Za priče o tome kako će Perišić na štakama biti najbolji igrač lige ne treba trošiti riječi.
    4. Imat će 2 igrača u napadu i na desetki od kojih će Gattuso imati veću kilometražu dok drži govor pod poluvremenom.
    5. Svaki kiks će biti još slađi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.