• Droljo
    6.4k
    Baš me zanima kak bernabeu bude uštopao džeku.
    A i žao mi je jer mi je edin bio simpa još iz intera i zgleda mi ko ok dečko.
  • Rex Ramae
    2.7k
    Najavljuju ga kao da već mjesec dana ne znamo za transfer :lol: #tajnovitisarani
  • NORTE
    9.8k
    Najavljuju ga kao da već mjesec dana ne znamo za transferRex Ramae
    Ova ti je dobra. "Tizaju" ga iako svi znaju sve.
    Baš mi je drago da je dinamo objavio sve o potpisu i višegodišnjem ugovoru.
    Jako nam je bitno za sezonu dobit šarane u 2. kolu u Osijeku.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Screenshot-2024-06-29-13-00-23-396-com-twitter-android.jpg

    Ovo je najpouzdaniji izvor za Fener
  • Droljo
    6.4k
    Da nismo ova ponuda iz Hrvatske mi? Joe Šimunić all over again :lol:
  • jedan u nizu
    6.8k
    Dolazak Dzeke u Hajduk po meni moze biti samo pozitivna stvar za nas nogomet i nasu ligu.
    Podiže rejting lige, bolji igraci ce htjeti doci, kvalitetniji nogomet bi trebao biti, mi cemo morati malo dic igru a i dalje cemo ih pregaziti.

    Sjetite se samo kako uvijek zalimo da nam je liga preslaba i da imamo samo par jacih utajmica godisnje, u europi. To je kao ljudima argument za regionalnu ligu. Ne treba nam regionalna liga ako ce nasa biti dovoljno atraktivna i jaka.
    Po meni je pozitivno vidjeti Osijek koji se nada borbi za titulu u buducnosti, imena koja dolaze u Hajduk, cak j da Rijeku kupe tajkuni pa da i oni dignu to malo. Svi znamo da smo najbolji i bit cemo, a ovako cemo se dignuti na jos vecu razinu i bit cemo kompetetniji u europi.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Dolazak Perišića na trening, iako je dobio slobodno do povratka momčadi s priprema, još je jedan pokazatelj koliko mu je stalo i koliko je fokusiran na Hajduk. A neslužbene vijesti da je kontaktirao Ivana Rakitića i Edina Džeku kako bi ih nagovorio da navuku bijeli dres, idu tome u prilog. Džeko i Rakitić sve su dogovorili s Hajdukom i sada je na njima da ispregovaraju raskide ugovora s Fenerbahčeom i Al-Shababom... To nije pitanje dana ili dva, ali bi svakako bilo dobro da se odvije tijekom priprema u Sloveniji.
  • Danko
    751

    Znači slažu se gerijatricosi.
  • rioda
    3.5k
    Ako su ih nagovorili da se odreknu ukupno 20 milijuna eura i dođu ovdje svaki za milijun ili dva, što drugo reći nego svaka čast. To će natjerati našu upravu da se i mi još bolje pojačamo
  • San Lorenzo
    12.6k
    Osijek će biti iznad njih na tablici, a ja ću, iako se nisam kladio 10ak godina, svaka četiri puta kad budu igrali protiv Lokse staviti 50 eura na Lokomotivu.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Evo ako se Dzeko odrekne novaca i dode u Hajduk onda cu ja se skinut gol i hodat Maksimirom.Olmic

    Čuvajte se Maksimira i okolice ljudi.
  • Sajla
    4.2k
    Džeko, Rakitić, Gattuso - oni će u svaku utakmicu ući sa 3-4 žuta za protivnika i penal po poluvremenu. pa Kolarić bu se rasplakal kad Gattuso vikne u njegovom smjeru, daval bude karton ako netko kihne na hodniku ispred njihove svlačione. donijeli budu oni svoje igrački, ali više im vrijedi ono pored toga. barem dok se protivnici ne uvjere da ovi nisu vanzemaljci. na zimu i proljeće bi se i taj efekt trebal ispuhati
  • DiddyGuela
    1.3k
    Jedva ih cekam gledat sa Melnjakom, Rakiticem,Livajom,Perisicem,Džekom... iskreno se veselim. Ako osvoje treba im iskreno cestitat iako osobno mislim da ce to sve skupa ispast teski fail. Ocvali frendovi, ko kada boy band napravi reunion nakon 20 godina stanke. Jedva ih cekam.
  • Captain America
    15.1k
    Ako su ih nagovorili da se odreknu ukupno 20 milijuna eura i dođu ovdje svaki za milijun ili dva, što drugo reći nego svaka čast. To će natjerati našu upravu da se i mi još bolje pojačamorioda

    Nisu oni njih ništa nagovorili kao što i Perišić nije oprostio ni cent Tottenhamu. Tek trebaju dogovorit raskid, a neko ko ode u Tursku i Saudijsku Arabiju iz Milana i Seville, sigurno ne ide tamo zbog klime već uzeti što više love.

    Ako im ne isplate zadnju godinu ugovora, neće doći i jednostavno će reći da su imali najbolju namjeru, ali da se nisu mogli dogovoriti sa svojim klubom. Već viđeno s Perišićem na dočeku nakon Katara i "vratit ću se, ali ne mogu vam reći kad".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.