• Paggini
    21.5k
    Ne bojte se, idućih 7 dana ćemo slušati u svim medijima o ovom sramotnom ispadu prema hrvatskoj svetinji Ivanu Rakitiću i još jednom napadu na jedini moralno čist klub u Hrvatskoj, nakon toga će svima nama doći da pljucnemo Rakitića
  • NitkoBitan
    17.7k
    Ne znam cemu zgrazanje, pa to je prava definicija derbija - vrijedanje, pljuvanje i ubacivanje svega i svacega u teren.

    Kada nije bio jedan pravi derbi u drzavi dovoljan... Sada se zeli svaku utakmicu navat derbijem (npr. derbi della Ucka - glupost) i napravit rivalstvo od svega zarad neke popularnosti i vece gledanosti, a kad se svjedoci i ruznoj strani toga onda uzbuna i zgrazanje. Ne ide to tako da se j bez da ti ude.
  • Peškaman
    4.5k
    Uvijek je bilo provokacija i uvijek će biti,problem su mediji koji to plasiraju u javnost i prave po 20+ članaka o tome,daju nepotrebnu popularnost i onda se sljedeću utakmicu pojavi 10+ klinaca koji će isto uraditi.

    A za ovo dijete,ja da sam pljunuo nekog s 11 godina,stari bi mi opalio takvu šamarčinu da bih vrlo vjerojatno i dan danas hodao nagnut na jednu stranu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.