• Maxova dijagonala
    459
    Eh moj Perica mogo si mi uljepšat ponedjeljak samo tako
  • Boycie
    1.1k
    Skomina uz malo okolisanja rekao da je Uremovic trebao 2 zuta dobit. I 1 Livaja.
  • čovjekjogurt
    717
    Rijeka je primila 1 gol u 8 kola.
  • Boycie
    1.1k
    Mozda je za nas i bolje da nemamo stadion sa tribinama do terena...

    IMG-20240929-223539-803.jpg
  • Toni90d
    533


    Možda je to do mora, jer ni ovi što su južnije nisu ništa bolji, što se čini učenja djece sportskom ponašanju. A ovi iz Rijeke, samo nastavljaju šta se ovima iz Splita tolerira. Sjetimo se Baturine lani kad je htio korner izvoditi, srećom dolje postoji ona tartan staza.
    Ovakve stvari bi kažnjavao gore nego baklje.
  • Petar86
    896
    Rakitic je jedan od najprofesionalnijih i najcistijih nasih sportasa, a da ne govorim koliko je donio Hrv. reprezentaciji i da ga tako pljuca neki klapac u Rijeci jer eto igrom slucaja nosi Hajdukov dres. Mene je osobno raspizdila ova scena samo tako, u sto se to nasa nogometna liga pretvara?
  • Boycie
    1.1k
    Ja zamisljam Vladimira Bearu Balica da hoda do studija ispred tribine ili daje interview.
  • DrawTube
    4.9k
    Ni prvi ni zadnji ispad na stadionu europske prijestolnice kulture. Valja se sjetiti da je netko i na Moharramija pljunuo kad smo mi igrali tam

    Po ponašanju ništa bolji od Hajduka
  • NORTE
    11.5k
    Ovom malom sto je pokusao pljunuti Rakitica bi dobru samarcinu zasarafioPetar86

    Djetetu od 8 godina bi dobru šamarčinu zašarafio jer je s tribine pljunuo prema Rakitiću?
    Vjerojatno ga je to stari naučio, a meni kao navijaču to pljuvanje uopće nije bilo nešto strašno.
    Ovo je drugo najveće rivalstvo u Hrvatskoj. Zašto bi Rakitić na terenu u dresu Hajduka uopće bio dobrodošao u Rijeci, Zagrebu, Osijeku i Šibeniku?

    Što bi Livajin suigrač, igrač Hajduka, trebao očekivati u Rijeci? Pljesak i pohvale?

    Meni ne da ne smeta to viđeno, nego su djeca u Splitu od malena naučena na puuuuno gore stvari, kako prema Purgerima tako i prema riječanima, oćeš navijačima ili igračima.
    Za Advent s pozornice pjevaju gazi purgere.
    Tamo lete stolice, cipele i mobiteli prema našim igračima.

    Svoju djecu ne učim takvom ponašanju, naprotiv, ali ovo mi je skroz normalno za veliko rivalstvo, a o Rakitiću nemam nikakvo mišljenje niti mislim da treba biti izuzet od svega popratnog u što je svjesno ušao.
    Ništa bolje nije prolazio u stranim rivalstvima gdje je igrao, a to što je prije igrao za repku ne znači da je "sveta krava".
  • Dr Hofmann
    1.2k
    Kantrida je meni nekad bila uvijek gora od Poljuda. Riječani uvijek prođu ispod radara, a nisu ništa manji krkani, ali neka je tako, bude zanimljivija liga. Ne treba od protivničkih igrača, pa makar i bili neki zaslužni reprezentativci, raditi nedodirljive. Igrao je Rakitić i seviljski derbi i Dortmund - Schalke, nije on imun na sranja
  • tp1997
    472
    Da se razumijemo, ne opravdavam taj potez prema Rakitiću.

    Ali ajmo se ne pretvarati da je išta drugačiji od ostatka tovarskih mitomana otkad je dolje došao...baš je danas izašao intervju gdje on otvoreno kaže da je zvao Olića i rekao da mora zvati petero "njegovih". Da je to napravio itko iz Dinama, cijelo desetljeće ne bismo o tome prestali slušati.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Joj molim te nemoj i ovo prikljucivat ovo nekakvom navijackom folkloru - to nije to. Ovo je teska seljacija i to je jedino sto se o tome treba reci.
  • Petar86
    896
    Ne znam, meni to nije normalno da se pod rivalstvo danas moze sve prodati. Najbolje pljucati i pisati ako se moze jedni po drugima bez imalo dostojanstva
  • don
    5.7k
    vi očito ni ne znate šta oni uče njih u splitu
  • Mr Anderson
    8.2k

    Boli me k...c za Rakitića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.