• Maxova dijagonala
    459
    ja očekujem opet našu rapsodiju kad ispadnemo iz Europe.
    Valjalo bi uzet koji bodić u lp da se ima para za normalnog lijevog beka šesticu i treću špicu
  • Boycie
    1.1k
    Da, Hajduk je bio blizi pobjedi sa 0 udaraca u okvir.
  • Toni90d
    533
    Samo je falilo da obe momčadi krenu ubacivati lopte u teren :sweat:
  • Dr Hofmann
    1.2k
    Hvala Bogu na Zoni i iskreno hvala svima koji su ovo smeće od utakmice gledali i prenosili drugima svoje viđenje. Kao što je netko napisao, i da je ostao trener nakon onih katastrofa, večeras bi smijenio Jakirovića samo radi činjenice da su ovi panjevi ispred nas
  • čovjekjogurt
    717
    Ne treba mjeriti kvalitetu utakmice po broju šansi.
  • Omake
    2.8k
    Hajduk plaća trenera 2 milje godišnje da mu Kalik igra polušpicu i Sigur desno krilo.
  • vjeko1701
    8.5k
    Ajde, treba gledati pozitivno. Nakon niza od X sa Rijekom, poraz od Hajduka i blamaža protiv Slavena, mi smo samo na -2 xD
  • skener
    964
    Jucer ujutro smo bili na-4 sada smo na -2

    Dobro kolo za nas
  • Noel
    6.4k
    Kaj očekivat,kakav nogomet od ekipa koje ispadaju u Europi od slovačkih i slovenskih poluamatera.. ovo je realnost našeg nogometa naše lige. Dinamo igra sam u njoj i samo krivicom prosječnog bivšeg trenera Jakirovića i nošalancijom nekih igrača smo izgubili 5 bodova od ove dvije ekipe.. Sad kad je tu general Neno ćemo vidjet sa kojom lakoćom će se igrat Dinamo u HNLu..
  • tp1997
    471
    Zašto to tako gledati? Možda i ne ispadnemo.

    Ako uspijemo ne izgubiti od Monaca, prolazak u LP nije nužno nerealan.
  • Maxova dijagonala
    459
    Hajduk ima opaku širinu...
    Imaju na klupi "igračinu od 10 milijuna" hahaha
  • Omake
    2.8k
    Tek sada skužio ovaj Perpetuum Fritule transparent hahaha
  • vjeko1701
    8.5k
    Ako oni za njega izvuku više od 6M, mogu se lupat nogom u guzicu. Još će žalit za ponudom na ljeto.

    K tome sam još u šoku koliko repka ništa nije izgubila Sigurovim odlaskom u Kanadu.
  • Blueshadow86
    1.7k
    Livaja je bio dosta dobro čuvan danas. Čim to uspije, napravio si pola posla da ne izgubiš od tovara. Realno, Livaja im je pola ekipe. I to doslovno mislim pola.
  • Krizy
    43.6k
    Dva kluba igrala, tri zadovoljna remijem :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.