• Big Daddy
    1.3k
    Malo bi pametovali, ha? Znaci na moj pozitivan i podrzavajuci kom, ti bi malo seruckao? Svega ovdje ima jbt…
  • Big Daddy
    1.3k
    Jbg, kad smo bijeda od drzave i ne mozemo sagraditi stadione s krovovima, jbg….
  • NORTE
    11.5k
    Nije problem u natkrivenim tribinama nego terenima i drenaži.
  • Big Daddy
    1.3k
    Ma sve zajedno, zivim za taj dan kad cemo kao Madjari ili Poljaci imati desetak arena diljem Lijepe naše… Ali mislim da taj dan en bum uskoro dočekao…
  • Infinity
    16.4k
    @Big Daddy, ne moras na dva posta pisati dva odgovora u svoja dva posta.

    Nakon sto si kolegi NitkoBitan napisao odgovor, nije bilo potrebe da klikas Post Comment, nego si se mogao vratiti na post od kolege NORTE, te kliknuti na 'odgovori' i pisao bi dva odgovora u jednom postu.

    Ukoliko si drugi odgovor pisao nakon 10-15 minuta, mogao si kolegi NORTE napisati odgovor, te ga kopirati, ici na edit posta kolegi NitkoBitan i zalijepiti, te spremiti.

    Ovo je ujedno objasnjenje i za sve ostale koji pisu post za postom. Pisanje posta za postom se smatra spamanjem, a za spam se na ovom forumu dijele banovi. Ukoliko vi ignorirate upozorenje i molbe, bit ce te odstranjeni s foruma. Ja sam do prije par mjeseci spajao postove, ali su valjda pojedinci mislili da se to samo spaja, pa su nastavili stancati jedan za drugim. Lakse mi je banovati vas.
  • JMastermind
    52
    zato kod nas u 2. Županijskoj ekipa NK Lipa ima apsolutnu koloniju krtica ispod terena i posljedično najbolju drenažu u županiji :lol: teren igriv i po najgorim pljuskovima.

    Dobro, jest da između kornera po dijagonali imaš metar visinske razlike, ali nećemo sad u detalje.
  • Facke
    3.6k
    Evo presle je par kola HNLa pa da male napisem neke o ekipama.

    Dinamo:
    Dobre smo startali , s pune samopouzdanja i onda je dosel Osijek, pa Rijeka i Hajduk. I tu su sd vidli veliki problemi. Ona pickasta igra pod Jakirovicem bez muda ga je posel kostala. Ekipa mu vise nije verovala, tak je bar moj dojam. Ne znam tocne koja presica je bila kad je Jakirovic neke izjavil , pa ga je Petkovic poklopil i rekel da se stim ne slaze i onda se Jakir pocel opravdavati. Nije bil autoritet. Bjelica nam je sad dosel pa budemo vidli kaj bude.

    Hajduk:
    Ne igraju lepe za oke. Igraju na rezultat i za sad im ide.
    Gattuso je uspel preporoditi Livaju. On im je veliki dobitek ovu sezonu dok bude motiviran. Gattuso ima ekipu iza sebe i ona prica s Perisicem ga nije ni male zdrmala.
    Isto ko i ona sranja v uprave. Imam dojam da prvi put nakon jako pune vremena da respektiraju svojega trenera.
    Bumo vidli kakvi budu ak im se dogodi negativen rezultat u HNLu.

    Rijeka:
    Rijeka ko Rijeka. Jos od Keka igraju isti/slicni nogomet.
    Ko da kloniraju svoje trenere. Igraju dober nogomet.
    Vecinu ekipe s prosle sezone su zadrzali. Dobre su se pojacali, male kesne al dobra su to imena.

    Osijek:
    E kaj reci. Dobre su poceli i jake lepe igrali. Onda ih je napustil Mierez i to ih je dosta zdrmale. Mene se osobne svida kak je to Copittelli poslozil. Realne bi trebali imati vise bodova. Imeli su dvije bas lose partije v HNLu al sve u svemu ne zgleda to tak lose kak se pise. Ja sam videl vise pozitivnih stvari nek negativnih.

    Varazdin:
    Klasicen Varazdin i ovu sezonu. Nezgoden , opasen, dobre igraju. Imaju svoju igru, imaju muda. Dobre poslozena momcad. Dost mlada momcad ak pogledas kadar. Tu im prosjek dizeju Zelenika i Marina.

    Sibenik:
    Igraju to kaj im je v mogucnosti. Onaj stoper im je jake dober. Carevic je te dobre poslozil. Ne glumiju da su igracki neka jaka ekipa. Igra se bez nekih gluposti , direktne , ono za kaj su igraci sposobni. Ne zmislaju toplu vodu i to im je bodove donesle.

    Istra:
    Ha Istra je pocela s onem nogometem igrac na igraca.
    To je lepe zgledale ali nazalost nisu igraci spremni to igrati v defanzive. Dost golova su prijeli zbog nacina te igre. Tram je to male premenil pa sad igraju onak, okej. Normalne bi rekel. Imaju par jake zanimljivih igraca v ofenzive.

    Gorica:
    Po mene najlosija momcad HNLa. To kaj oni igraju ne lici bas na nis. Uzasen nogomet. Po mene oni trebaju drugoga trenera. Al to velim otkad je Vidovic preuzel ekipu. Uopce mi se ne svida ta njegova igra. Ekipa mu zgleda ko na terminu kad se decki najdeju. Nabi loptu napred i kaj bu bu. Dva dodavanja nemreju spojiti kak treba.

    Lokomotiva:
    Li-la za sad. Nekad odigraju dobre, nekad uzasne.
    Dost tezek start za njih u ovu sezonu. Ekipa mi je ok.


    Slaven:
    Resili se Radeljica , dosel im je Kovacevic i odma druga prica. Imaju dobru momcad po mene cak ekipu koja bi mogla igrati za 4/5 meste. Poceli su dobre igrati, dobre su premesali ekipu. Imaju dost potencijala i svida mi se ta njihova momcad. Da je Kovacevic od pocetka bil trener imeli bi sigurne pune vise bodova.
  • hardek
    2.9k
    Što se Istre tiče, mislim da Tramezzani ubrzo diže sidro. U petak se posvađao s Demonima jer su mu vikali s tribine da izvadi Blagojevića kad je imao žuti karton a kad je dobio crveni nastavili su ga vrijeđat da bi se ovaj okrenuo i rekao im da se nađu vani na parkingu :lol:

    Mislim da je čovjek s pravom razočaran sa "pojačanjima" koja mu je dovela uprava.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Ja evo ne razumijem koji je kurac navijacima Istre. Nedostaje im paznje, borbe za ostanak, majcine ljubavi? Sad bi i ekipu slagali, vidi se tovarski utjecaj, a ne moze ni drugacije kad ti gradonacelnik na stadion dolazi u/na bilom.
  • hardek
    2.9k
    Za Trama znaš da sigurno neće poslušati savjet sa tribine, jednostavno znaš.
  • Izet Hajrović
    2.1k
    Je li vrijeme za povratak Preleca u hrvatski nogomet (Istra, Gorica)?
  • DiddyGuela
    2k


    Mislim da ce Prelec nastaviti u Skandinaviji. On je tamo izgradio neko trenersko ime a imao je i ponude drugih klubova dok je trenirao Vejle.

    Njegov rad je metodican i zahtjeva vrijeme koje u Istri ili Gorici ne bi dobio nakon 5 vezanih poraza.
  • Nogo
    3.7k



    Sumnjam da će Tram dobiti otkaz.
  • SAS1987
    14.7k
    We are not enemies, but friends. We must not be enemies :lol:

    Priopcenje ko da ga je ChatGPT napisao :lol:
  • DrawTube
    4.9k
    Kao da je Grunf napisao. "Ako želiš pobijediti ne smiješ izgubiti"

    Ili "Kad se borim, neprijatelja nemam"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.