• dinamozivivjecno
    1.9k
    jel se jos nekom prekinuo prijenos tekme na maxu?
  • Beky
    23
    I kod mene prekid
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    evo sad se vratio prijenos
  • Zagi
    7.6k
    Gdje je mali Čaić, ozljeda?
  • Crni86
    3.5k
    Teren nakon prve kise u gorici izgleda dosta lose. Sve me strah na sta ce teren liciti u 12. mjesecu ili pocetkom druge polusezone…
  • wolfgang14
    1.4k
    Bomba jankovića
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Rijeka prva, Hajduk drugi, Dinamo treći.
    Poznato? :wink:
  • NORTE
    11.4k
    Rijeka prva na tablici nakon 6 kola.
    Sad im na Rujevicu dolazi Neretvanac u kupu, onda Šibenik pa Hajduk.
    Nadam se da će Rijeka tu uzet sve tri pobjede.

    Ali ono što mi je i dalje nevjerojatno je kako je iz situacije teškog ponora u kojem je krah i kolaps Hajduka bio samo pitanje sata oni su se na Maksimiru izdigli na vrh tablice i započeli novu veliku euforiju.

    Znači iz totalnog blata oni su opet konkurenti za titulu.
    Nevjerojatno nešto šta smo mi njima dozvolili.
  • MarK
    621
    što ti je međusobni dvoboj. O ugodnih plus 5 do minus 1 može odlučiti 1 gol sa jedne ili druge strane.
  • Eduardo
    19.9k
    Znači iz totalnog blata oni su opet konkurenti za titulu.NORTE

    nakon 6 kolaNORTE

    Još su oni daleko od legitimnog konkurenta.
  • Hectorharatti
    48
    nisi mi bas jasan kako se nadas pobijedi rijeke nad šibenikom al ajde.
  • don
    5.5k
    nadam se i ja, Rijeka nema kapacitete za držat prvo mjesto u kontiniutetu kao prošle sezone ali neko vrijeme može i bolje oni nego da gledam ionako već veliko orgijanje tovara.
  • xavier
    12k
    O ugodnih plus 5 do minus 1MarK

    Od kojih to plus 5? Kad je bilo plus 5?

    Ovo je klasična greška u logici. Nije bilo plus 5 nego plus 2. Problem je u tome što je dobar dio navijača (ok, to je naravno manji problem), ali očito i Jakir i igrači (e to JE problem), uzeo zdravo za gotovo da je pobjeda sigurna i da smo već na tih plus 5.

    To je kao kad netko uloži 5 eura na kladionici, promaši jedan par za 200 eura i onda kaže "izgubio sam 200 eura zbog toga i toga". Ne, nisi izgubio 200 eura jer ih nisi nikad ni imao. Da bi ih imao, morali su se poklopiti rezultati koji se očito nisu poklopili.
  • Jurki
    11.6k
    Ne znam kaj Jakir i strucni stozer rade. Ali je postalo tocno da se Jakir usere kad vidi tovare na suprotnoj strani.
    Da gledamo od kad je sjeo na klupu Rijeke
    Ima dvije pobjede 1:2 i 2:0. i poraz 1:0.
    Na klupi Dinama ima odigranih 5 derbija i 2 pobjede, 1 nerijesena i 2 poraza.
    Svaki derbi potpise na isti.. pickast pristup.
    Ukupno ima 8 utakmica 4 pobjede, 1 nerijesena i 3 poraza.
    13 od 24 boda.. niti 50 posto.
    Ovakav skor je u hnlu protiv bilokojeg protivnika jako los.
    1,62 boda po utakmici.
    Rijeka je zabila 4 pogotka u 3 tekme, a Dinamo u 5 utakmica 2 pogotka.
    S tim da smo u obje te dobivene utakmice visili ko luster i samo sreca, luđak Nevistic i Bernauer su sprijecili da cigani ne izjednace.
    Da uzmemo u obzir momentum i snagu ekipa.. Jakire :down:
  • mali M
    5k
    Ma joj, na stranu sve, početak je sezone, svi smo blizu, Dinamu će neko vrijeme fokus biti na dva fronta i tu se Ri i St mogu igrati sa nama u pješčaniku, čim se uozbiljimo prestane to biti neka bitka. Svake godine je isto i neznam zašto se sad tu neki čude... Bit će to okej, ali da, Jakir ima preširok i prejak kadar da bi se ovako sramotio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.