• Bosskovitz
    11.7k
    Al uz takav plan mi nema smisla jer ako zbilja žele nekog u hr, postoji dovoljno klubova bez ultrasa i nekog interesa kojima je jedini manjak infrastruktura. Doduše, ako bi uzeli Lokomotivu, onda ni to neće biti problem jednom kad se sagradi Kranjča dok trening kamp za ekipu nije problem za jedan Red Bull. Posebno jer bi taj klub bio višestruko jeftiniji za kupiti. Doslovce ti od razlike ostane za bolestan kamp na Kajzerici, a mlada škola im je već na jakim temeljima na račun Dinama i imaju dobre veze po Albaniji i Kosovu.vjeko1701

    Treba im klub bez jakih ultrasa, ali koji ima potencijal da puni stadion. Ako pogledaš i Salzburg i Leipzig, u oba slučaja radi se o solidno velikim gradovima u kojima postoji potencijal održivog poslovanja nakon što posložiš inicijalni sustav i potrošiš primarnu investiciju. Gradovi poput Šibenika ili Koprivnice su im premali za to. Oni ako s Osijekom osvoje prvenstvo i igraju Europu, punit će Pampas stalno, ljudi će ih zavoljeti. Gledao sam dokumentarac o Leipzigu gdje random navijači koji idu na utakmice RBL-a kažu da su krenuli jer im je bilo drago da napokon u zaboravljenoj Istočnoj Njemačkoj netko pobjeđuje i ima pozitivnu priču. Zamijeni "Istočnu Njemačku" sa Slavonijom i Leipzig s Osijekom i evo ti narativa.

    Raspisali smo se sada o nećemu što je vjerojatno čista izmišljotina, ali s gledišta Red Bulla, ako bi morali kupiti klub u Hrvatskoj, Osijek je po meni idealni pick. S malo dobrog marketinga obični ljudi bi te brzo zavoljeli jer bi donio pozitivnu priču u njihov grad. Neki bi kukali za starim klubom, ali ako bi novi krenuo pobjeđivati Hajduk, Rijeku, tući se s nama... Slavonija uzvraća udarac. Copyji se pišu sami od sebe hahaha
  • Omake
    2.5k
    Piše Schira da će Pukštas u Parmu. Šta mislite koliko će dobiti za njega?
  • Nino Bule
    13.4k
    7 milijuna u 100 rata, ili tipa 5 u manje rata i 2 u bonusima
  • Mališan
    1.8k
    Odakle te price o RB i Osijeku? To negdje pise, netko zna povjerljivo ili je samo lupetanje u prazno?Imamo Dinamo

    Neka budala je iz svojih trollerskih pobuda ispljunula laž pa su se svi zakačili
  • Crni86
    3.5k
    5 fiksno i 2 kroz bonuse i to je maksimalno sta ce izvuc. Meni je iskreno pukstas puno previse precijenjen jer ne vidim bas da radi nekakvu razliku na terenu. I ovih 5+2 je po meni previse i gdje god da ode nece napraviti bas neku karijeru.
  • Jurki
    11.7k
    5 fiksno i 2 kroz bonuse i to je maksimalno sta ce izvucCrni86

    Taj transfer mene jako podsjeca na transfer Nikole More.. de su hijene razgrabile vecinu para, a klubu ostala mauna.
    Manageri, jenki, mozda i Luksa kad se namire.. jos plus kaj žabari placaju u milijardu rata..
    isti k ko da ga daju dzaba.
    Puno prometa, mala zarada.
  • Crni86
    3.5k
    pa ak su istinite price da su zalozili njegov transfer i transfer sigura onda skoro pa i je ko da ga daju dzabe.

    Sve sta dobe vrlo vjerojatno ce se samo proslijediti banci. Naravno ako je istina da su zalozili transfer.
  • Jurki
    11.7k
    ne znamo dal je Štimac iznesel u podcastu tocne podatke o financijama.. a sve upucuje na to da zna da nimaju pinezi.
    Od pukija im nebu ostalo niti za marker.
  • Paggini
    19.7k
    niti za markerJurki

    VRAĆAJTE BRBIČA SLJEPCI!!!!
  • Bosskovitz
    11.7k
    Piše Schira da će Pukštas u Parmu. Šta mislite koliko će dobiti za njega?Omake

    Uh, talijani su to. Znaju krivo procijeniti samo tako. Rekao bih 6-7 milijuna, 8 maks.

    pa su se svi zakačiliMališan

    Nije se nitko zakačio, više puta smo napisali da je šansa za to gotovo nikakva ali je zanimljivo pretpostavljati kako bi se to odvijalo.
  • Mr Anderson
    7.9k
    U Parmu...6 milja na 36 rata.
  • Paggini
    19.7k
    Frajer ce se vratit u HNL prije nego isplate sve rate transfera lollll
  • Tom Hanks
    3k
    Za Hajduk sam siguran da bi dopustili diranje u klupske boje i simbole pa taman da im netko dođe sa 100M godišnje.vjeko1701

    Na temelju čega ovo misliš?Torcida to ne bi dopustila a njih se isto pita
  • Ivdzo11
    4.2k
    Čini se da su pregovori u dobrom napretku: govori se o četverogodišnjem ugovoru vezanog za Hajduk ugovorom do 2027. U Splitu ga procijenjuju na 6 do 8 milijuna eura", piše Parma Today.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.