• Dinaminjo
    618
    a ni to nemre uvijek u cistoj sansi
  • Meritokrat
    57
    I Bulat nije za Dinamo, ja ne znam tko bi za njega dao 3 mil.€, jedino slobodnjak i to što je mlad.
    Ali hajde da se ovo proslavi na miru, ionako svi znaju da nam je potreban remont veliki.

    Pozitivni su svi mladi za sada + Brodić i Kulenović, iako je to sve razina Hnl-a, trebati će nam rotacija.

    Ovaj Vrbančić će biti bolji od Baturine.

    Krkalić i Majić mi se ne čine kao neki prospekti, ovo malo šo vidim.
  • Facke
    2.7k


    A jesi ti neki negativec. Navek neke negativnoga najdes. Dojdi k mene na mrzli pivicu ili na par gemistekuv. Bus videl kak ti bu majm lepe tople oko srceka :heart:
  • hardek
    1.9k
    Malo mi je bezveze da Zlatan kao najbolji strijelac juniora ne može dobiti pola sata u ovakvoj tekmi
  • gledatelj
    359
    Lijepo da mladi dobivaju šansu. Samo kud emrwlija gura, daj stojketa, eventualno i kacavendu
  • Meritokrat
    57

    Nisam kolega, rado bi došao, ali daleko smo. Ali računa se kao da jesam.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    A kako vi mislite prodat igraca bez minuta?
  • Meritokrat
    57

    Nebitno, bitno da ga ne gura na pripreme, stravično loš igrač.
  • gledatelj
    359
    Zamislite kako je ovom klincima danas kad su debitirali pred punim stadionom na proslavi naslova. San snova. Svaka čast Jakiru na tome
  • Krizy
    38.6k
    "Koch mit uns" :heart:
  • Yovitssa
    487
    Lijepo da mladi dobivaju šansu. Samo kud emrwlija gura, daj stojketa, eventualno i kacavendugledatelj

    Kačavenda ne bu igral ove sezone, to je Jakir rekao na presici prije 2-3 tjedna premda vidim da je na klupi danas. Stojko možda zaigra danas. Zlatan je trebao po meni i prošlu tekmu imati znatnu minutažu.
    Sve u svemu, kudos za trenera na promociji juniora, ima tu "štofa"! Vrba mi je top i mogli bi mi bezbolno prebroditi prodaju Martina ako ovako nastavi!

    EDIT: Max kapetan! Kakav šlag na tortu njegove sezone! :heart:
  • M94
    613
    Koch mit uns!
  • gledatelj
    359
    Evo i Zlatana i Stojkovica
  • Orc123
    6.1k
    Max kapetan :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.