• Maki2
    496
    Pa koliko je Takuro prodo lopti sta je ovo
  • Brusa
    989
    Dajte bez negativne danas... Ovaj ovakav, ovaj onakav, ovaj limitiran, taj treba ići, nije dobar itd.... Igramo slavljeničku utakmicu! Slavite naslov prvaka, slavite dinamo!
    A od prekosutra krenite
  • Meritokrat
    57

    Teško, tog Špikića netko u klubu gura, mislim da on ima 500 k godišnje što je strašna informacija.
    Kaneko nije za Dinamo, ali ovo što si opisao, bilo bi savršeno za Dinamo.
    Možda je netko tko ga je gurao do sada, otišao iz kluba.
  • Krizy
    38.6k
    Igrači Futsal Dinama donose pehar :love:
  • blubac
    46
    Ima li netko stream utakmice mozda da posalje?
  • San Lorenzo
    12.8k
    Volio bih vidjeti Majića u špici u drugom poluvremenu, strašna tehnika i građenje.
  • miro
    3.6k
    Sramota od razglasa na stadionu, na Sjeveru se ništa ne čuje što spiker govori
  • hardek
    1.9k
    Majić mi daje teške Bruno vibese. Ne samo fizički nego i body language nekako. Slično držanje imaju. Također ni Majića ne zanima obrana previše :lol:

    Kaneko ima pred-asist i gol ali trebamo se rastat s njime. Kupovina ne dolazi u obzir a i produženje posudbe bi bila loša odluka po meni. Decision making mu je katastrofalan
  • Nolifer
    7.1k
    Zadnji put u Adidasu? :shade: :cry:
  • Zagi
    5.9k
    Klinci fantastični.
  • Meritokrat
    57
    Ja se slažem, ali tko bi bio rotacija? Nismo United da imamo novca dovesti desna krila.
  • rioda
    3.5k
    Ideja koja se možda već i planira - izlazak juniora i kadeta prije utakmice da im se zaplješće na osvajanju prvenstvarioda

    :clap:

    Uz njih izašao i Futsal Dinamo :strong:
  • Endeavour
    496
    Bravo Takuro. Samo nek puca
  • Orc123
    6.1k
    Jel vi vidite gdje Marka Bulata? Ja npr vidim samo Vrbu kako igra u oba smijera, razigrava.....ja ga doslovno ne primjecujem. Znaci on se ne istice ni između juniora. Nije nogomet samo pucanje po golu s 20 m....u pm....
  • Nolifer
    7.1k
    Kakva akcija Brodić - Kule :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.