• sport
    2.3k
    Čekamo bolje dane.
  • ZGWest
    530
    Ako se ono moze nazvati “atmosferom” jučer, onda nez..

    Napuhano isto kao i “cvit mediterana”. Nikakva atmosfera nije mogla utjecati na onakvu igru jučer.
  • Peškaman
    2.5k
    Je li vi ozbiljno mislite da je Dinamo onako odigrao zbog atmosfere,loše smo odigrali,ljudi su nas taktički, igrački,na sve načine nadigrali,pružit ruku,čestitat boljem u dvije utakmice. Nismo iskoristili svoje prilike na početku drugog poluvremena(Sučić/Špikić),oni svoje jesu.

    Tri gola smo primili iz prekida,tj. ubačaja, amaterske reakcije igrača gdje igrač ostaje sam na 5m.
    Kronično nedostaje Perić u igri glavom,pogotovo u obrani.
    A i napadački,ja se ne mogu sjetiti kada smo mi postigli pogodak iz prekida/kornera,totalno smo bezopasni dok sam se s druge strane sinoć tresao na svaki njihov korner i ubačaj.
  • Hrc-Vg
    208
    Ne nedostaje Perić nego neki novi stoper koji je dobar u iznošenju lopte i igri glavom. Perić je kao i Šutalo nedovoljno dobar za Dinamo.
  • Livi
    49
    Imam osjećaj da fali hrabrosti u ekipi, a Jakir sigurno ne unosi povjerenje i ne daje hrabrost sa svojim pristupom,pripremom utakmica, a i izjavama nakon gdje po ko zna koji put ne preuzima odgovornost nego baca svakakve izlizane floskule. S druge strane iz perspektive igrača, igraš za DINAMO ZAGREB, imaš priliku proći u četvrtinu faze Europskog natjecanja nakon onako dobre predstave u Maksimiru i ti ovako odigraš. Taj dio mi je nepojmljiv i frustrirajuć do bola.
  • Logistika
    1.1k
    kakvo ulje kakva vatra...?
  • masacusec
    3.1k
    Pa već je netko napisao ovdje...jednostavno, koliko god nam se gadio taj paok, trenutno su bolja momčad od nas i to je to. Ni tumba, ni bimba ni bomba ni jebeni grobari nemaju veze s tim!
  • Crusades1986
    9.6k
    Bolji možda i jesu (makar i u to sumnjam i ne vjerujem), ali ne toliko da nam pospreme petardu u jednoj utakmici.

    Sergej Jakirović je od Sparte i PAOK-a popio 9 komada u dvije gostujuće utakmice. Kolosalno postignuće.
  • masacusec
    3.1k
    Papčinski mentalitet ove sezone i trener kojega bi i Kustošija prije potjerala, katalizator su potencijalno najgore sezone od 2004./05., kaj se sportske strane tiče.
    Ali opet, pobjeda prošle nedjelje više vrijedi od 10 titula zaredom!!!
  • Cosey
    434
    Stavit ću ovdje; sa sportskog i navijačkog aspekta boli, još više nego jučer. Podsjeća me na Portugal 2016. kada sam mislio da smo potratili generaciju koja je bila spremna za veliki rezultat. Neću uopće govoriti protiv koga smo ispali i na koji način, ali propustili smo veliku mogućnost.

    Boli.

    Boli i kad čuješ da se trebamo bojati te njihove atmosfere i to s vrha.
    Ali to je ionak zato kaj nema više mentaliteta "radije bih prosil pred zagrebačkom Katedralom nego igrao za Zvezdu".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.