• Joza
    335
    Mi smo njihovom stoperu digli cijenu za nekih 5,6 milji eura. Covjek nam je zabio 2 komada (pacerska, al jebiga gol je gol) i imao jednu asistenciju.
  • Taćini Serhio
    281


    Jedan od najbolnijih recentnih poraza meni osobno, neusporediv sa ovim večeras. Zgadio mi se onaj Bruno Laž, nadalje onaj wannabe Njemac sa turskom njuskom Deniz Aytekin ili kako već znam da nam nije svirao čist penal i još svašta nešto, i u onom produžetku čini mi se da je netko stavio fosnu umjesto Gojakove noge prošli bi dalje...

    Znam da je offtopic ali morao sam...
  • Logistika
    1.1k
    Jako mi na zivce ide ta prica oko atmosfere u medijma koja se stvorila. Tko god je u nekom "ultras" svijetu vidi koliko se to sve napuhivalo. Znalo se da bbb nece ici da nema sanse jbt. Ali opet se pisalo o Grobarima KAO KRUCIJALNOJ STAVCI ZA UTAKMICU.
    Klub mora pratiti puls ekipe. Nema tu jakih karaktera. Nasi su dosli kao da su dosli ispranog mozga od tog svega. Ako treba prije svake takve tekme karantena 5 dana. Mobitele u sef. Mozes nazvat mamu i zenu po jednom dnevno. Silencio potpuni. A ne svaki dan izjave,intervjui...instagrami aktivni...pogledajte na reorezentaciji sta napravi 5 dana pripreme sa ekipom koja ti se sastane svakih nekoliko mjeseci. Naši kao da su u Gazu istračali
  • superhik
    10.2k
    Znamo da su glave još vruće od jučerašnjeg poraza, emocije su ogromne i racionalnost se pomalo sakrila pred tim valom.

    Vjerujte, i samima nama je tako.

    Međutim, i dalje vas pozivamo na što više suvislu raspravu koja neće uključivati birtijski rječnik, prozivanja i vrijeđanja, inaće ćemo morati situaciju smirivati baniranjem na par dana, a kod težiš prekršaja ili ponavljanja ne daj Bože i trajno.

    Vodite se rječima onog kojeg većina ovdje saziva, Zvoneta Bobana:"A kada je i gubio, a gubio je previše, bio je VELIK i pristojan. I učitelj.”
  • Eduardo
    17.2k
    Gledam sad sažetak...Hoxha koliko god je limitiran,lik se nije doveo sam u Dinamo. Ali kad je tu,daje svoj maximum...krlja radi,stalo mu je da igra očito...ne cini se od onih uzimam pare boli me kurac. Dok je Špikić neki igrač koji nikad ništa ne donese...Hoxha nesto napravi kako treba,Špikić ništa...Špika je i sa AEK i PAOK fulao meč lopteLogistika

    U trenutku kad je Špikić gurnuo loptu kroz noge braniču PAOK-a i sam se doveo u 100% šansu pomislio sam 'jel moguće?'... sekundu kasnije pomislio sam 'da, bilo bi suludo očekivati da Špikić i Hoxha u istoj utakmici zabiju svaki po gol, i to ovakve dvije majstorije.'
  • Kermit
    31
    Nema pomaka uz igri i možemo mi bacati floskule i tražiti opravdanja. Atmosfera, prijelazni rok, otišli stožerni igrači bla, bla, sve su to alibiji i to loši, već pročitani. Kad je bilo idealno?

    Trener je tražiojedan prijelazni rok i pripreme i dobio ih je. Rezultat toga je i dalje loša igra, strepimo do kraja protiv Belupa, a o derbijima da ne pričam.

    Pročitali su nas jučer pa smo ispali naivni. Zatvorili su Mišića preko kojeg smo otvarali u Zagrebu i pustili Francuze i golmana da se koprcaju. Problem naše igre je što naši ne mogu prepoznati što se događa na terenu i odgovoriti. To je ta neka nogometna inteligencija i Plan B, C, kojih mi očito nemamo. Smijao sam se kad je Lucescu izjavio da su se sami pobijedili u Zagrebu i da Dinamo nije zbog svoje igre pobijedio. Čovjek je bio u pravu 100%. Pogledajte pressice njega i Jakira i odma se vidi razlika od stava pa na dalje. Mi drkamo cijeli tjedan kako je tamo teško igrati i pilimo granu na kojoj sjedimo, a oni pričaju da su bolji i da će sigurno okrenuti. I Zeko sa svojim izjavama nije pomogao. Svaka njemu čast, ali je u javnim nastupima mlak. Kronično nam fali da netko s vrha zagrmi i to se vidi.

    btw. Jakir se maknut sam neće jernije taj karakter očigledno.
  • superhik
    10.2k
    @Logistika ostavi se nadolijevanja ulja na vatru sa stvarima kojima se bave prijatelji Grobara
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Poceli su se igraci vise plasiti nekakve toumbe nego reakcije sjevera, zato je izmedu ostalog pukla petarda. Prva 4 gola su skolski primjer toga.
    Da igrac Dinama okrece guzicu na sut s 30 metara, da mu kolega 3 puta ne isprati igraca i odigra onako preko kurca…
  • Jurki
    8.3k
    Zelim im da ispadnu odmaj u iducoj rundi, i to od Fenerbahcea.NitkoBitan

    Ja im zelim Aston Villu da ih Emery siluje do iznemoglosti.
  • Teofil Kateran
    817
    Činjenica je da se ove sezone naši igrači baš "useru" svih vrućih gostovanja. Već sam jednom rekao, ali ako će s ovakvim stavom i ovakvim samopouzdanjem kakvo ne bi ni igrač Rudeša trebao imat izaći dva puta na Poljud onda stvarno ne znam...
  • Dalmatinec
    562
    A tko im je napomenuo kakva je atmosfera na Toumbi? Pa Zajec. Zadnja osoba koja bi to trebala napraviti. Baš je lijepo pročitati kako ti prvi čovjek govori kako bi bilo dobro da se nekim slučajem ne userete u gaće na tom stadionu punom Grobara. Stvbarno čovjek treba PR asistenta.
  • Tradicija bunta
    5.4k
    Bit ce i o tome rijeci
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nismo mi pali zbog nikakve atmosfere nego kukavicnog stava kakav je vec do sada viden u xy gostujucih utakmica pod trenutacnim trenerom.

    A i o toj "atmosferi" bi se dalo razglabat, daleko je to od pakla kakav se najavljivao. Mi smo pobjedili sami sebe time sto smo se povukli od pocetka utakmice.
  • Jurki
    8.3k
    ok a ko im je onda rekel da ce ih poklat pijani Česi, Kosovari, Osjecani, tovari, Lokosi?
    Mi smo spusili sve i jednu jacu utakmicu u gostima ove godine.
    O cem pricamo.. kakve tumbe grobnice i grobari?
    Psihicka priprema utakmica je u
    domeni trenera a preveliki je uzorak utakmica da bi mu trebalo traziti opravdanje.
    Ako je Zeko spominjanjem atmosfere sjebal igrace u mozak onda ti igraci imaju puno veci problem od Toumbe i 25 hiljada cigana. Te je svima potreban psiholog.
    Pa nisu djeca da ih se moze preplasiti pricama o Babarogi.
  • Marley
    743
    Morning after... sto je gore, ispasti ovako razbijeni, ili drama do zadnje sekunde?
    Mozda nepopularno, znam da vecina zeli uvijek vidjeti barem fajterski stav do kraja, pa kud puklo...ali sebicno cu reci, lakse mi je ovako. Da su bili produzeci, a tek penali, ajme. Pa tko bi to izdrzao. Spavanja pod dojmom nema ionako, ali bar nije bilo povracanja i cekanja hoce mi srce stati haha. Samo razocaranje, pa tuga i jad.
    Trenutno jedva cekam reprezentativnu pauzu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.