• plavac173
    2.6k
    Malo nerealno razmisljanje :grin:
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Bit će vrlo teška utakmica. Umorni Dinamo glavama u Europi i opijen pobjedom, Varaždin nabrijan i motiviran, mi na -7 u tom trenutku iza Hajduka i sa imperativom pobjede...mučenje.
  • Neron53
    294

    Ja realniji ne mogu biti.
    Oni su gazde svlacionice i tesko da ce doci u Dinamo netko tko im nije po ukusu (citaj karakteru) a ako i dodje, nece biti docekan sirokih ruku, pogotovo ako je neki baja.
    Svaki klub na svijetu ima gazde svlacionice ili klanove koji se pokusavaju izboriti za prevlast. Nista novo niti za cudjenje.
  • plavac173
    2.6k
    Mozda im nece odgovarat, ne znam. Ali ni jedan igrac ne sudjeluje u ni jednom transferu, u to sam siguran. Osim kad ga se pita savjet kao sto se Theophila pitalo za Gabriela pa je dosao. Ljudi su kao i mi, naravno da im ne odgovara svatko 100%, kao ni tebi, ni meni, ni nikome.
  • sport
    2.3k
    Akumulirani žuti kartoni: 2
    Dinamo
    Mahir Emreli
    Takuro Kaneko
    Dino Perić
    Bruno Petković
    Stefan Ristovski
    Gabriel Vidović
    Moreno Živković,znaći Petko i Rile svakako nebi trebali početi utakmicu protiv Varaždina.
  • MarK
    231
    dobra postava
  • Majki2111
    2.6k
    Svaki put dobijem poriv na povraćanje čim pročitam nešto na temu akumuliranih kartona :vomit:
  • Krizy
    36.3k
    Kao strastveni igrač šaha, bar bi ti trebao znati da su akumulirani kartoni važni, pogotovo kad je prvi sljedeći protivnik prvoplasirani klub na ljestvici.
    Utakmica u kojoj pobjeda vrijedi 6 bodova.
  • Brusa
    727
    Možda ne treba nikog čuvati od žutih kartona. Jakirovi "najbolji" potezi su bili kad mu je voda bila do grla, iz očaja.
  • sport
    2.3k
    Ja dobijem poriv na povraćanje kad se važne igrače rauba bez veze ili kad ih ne sačuvaš od možebitnih isključujućih kartona a u kadru imaš igrače koji bi trebali riješiti Varaždin jer inače ne znam čemu služe.Pametna rotacija uvijek u konačnici daje dobar rezultat kad imaš utakmice svaka 3 dana.
  • jedan u nizu
    6.1k

    Jakir ima dva puna sastava, ali upotrijebit ce ih jedino kada bude siguran u prvenstvu. Inace ce na tri fronta igrati sa istih 13-14 igraca.
    I sam je negdje rekao (za Mikica cini mi se) da bi sigurno dobio prilike da smo sigurni u prvenstvu, pa ne zeli stvarati pritisak igracu tako.
    I to mi je apsolutno u redu.
    Za klinca od 16 godina, a ne za igrace poput Halilovica, Brodica, RPGa, Maxa ili Vrbancica.

    Mislim da ce Misic i Baturina biti izraubani do kraja prvenstva skroz
  • Nogo
    1.3k
    Ja bih sutra stavio ovako :

    Nevistić, Ogiwara, Živković, Berni/Theo, Rpg, Vidović, Ademi, Sučić, Halil, Špikić, Brodić
    Zamjene : Kule, Bulat, Baturina, Hoxha i Kaneko.

    Mislim da ovaj gore sastav bez problema može pobediti Varaždin uz nas publiku.
  • JJosip
    39
    Na papiru vi trebao, ali to je potpuno nova ekipa s obzirom na Betis i ostale utakmice, a ako se prisjetimo u Varaždinu smo u 94. minuti izvukli bod. Tako da svakako treba biti oprezan. Svaki bod je bitan i po meni mora biti zamjena, ali ne toliko da se zamjeni svih 11 igrača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.