• plavac173
    2.6k
    Sastavite i posaljite
  • Jurki
    8.7k
    ok nije lose da jedan golman brani kup, a drugi Europu i ligu. Ili u kojoj vec varijanti.
    Ali to kaj mlađi i golman sa vecim potencijalom brani samo neke utakmice je blagoreceno ludost.
    Zagi je pred penzijom i cemu ga forsirati? On nam sigurno nebu golman za narednih 2-3-4 sezone vec Nevistic.
    Sjebali bumo Nevistica bezveze a platili smo ga pun kurac.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Vec sam 2x rekao, Zagorac mora bit svjestan da svojim forsiranjem unistava Nevistica koji je mladi i bolji golman. Kakvi dogovori i pm, pa nisu braca od 6 i pol godina pa da se dure ako nema kompromisa.
  • veselko tenžera
    1.3k
    Sinoćnja pobjeda mi je nevjerojatno draga, tu nema dileme, ali nema ni euforije. Previše smo puta ove godine poletjeli očekujući prekretnica sezone i svaki put dobili šamar tako da...

    Najdraži detalj što sam vidio jučer je da su naši stoperi pri punoj svijesti namjerno namjestili offside zamku. Ne sjećam se se kad je zadnji put uspjelo. Sitnica, ali mene je neobično razveselilo.
  • Neron53
    296
    Zagi brani zato sto su gazde svlacionice on, Petko, Misic , Ademi i Rile a ne trener. Ocigledno je njihova zadnja i sto se tice pojacanja.
  • Jurki
    8.7k
    oni su nam donesli puno zadovoljstva, pobjeda koje se budu prepricavale i za 20 godina, ali nisu i ne smiju biti veci od kluba.
    I ako je tome tak onda treba taj klan razbiti momentalno.
  • plavac173
    2.6k
    Ocigledno je njihova zadnja i sto se tice pojacanjaNeron53

    A daj brate :lol: :monkey:
  • veselko tenžera
    1.3k
    Bulata se hvali za jučer, ali ja u toj igri nisam vidio skoro ništa pozitivno. Dopuštam da sam laik pa bih molio da objasni netko tko je vidio drugačije. Sve što smo iskontrolirali loptu je bilo kad se on skrivao na 10ci (paradoks za centralnog veznog koji nema trku, brzinu i duel) a Baturina se spuštao niže. Standardno spor i u trku i u reakciji, imam osjećaj da bi bez njega sinoć bili bolji i čvršći.

    Volio bih da ne igra sutra.
  • Krizy
    36.4k
    Ristovski, Živković, Vidović, Kaneko i Petković će propustiti Rijeku ukoliko dobiju žuti protiv Varaždina.marcio amoroso

    Proširio sam uvodni post. Ovo je najbitnije. Ne možemo si dopustiti da na Rijeku idemo bez Ristovskog, Kaneka i Petkovića.

    Za Varaždin bih izišao s:

    Nevistić - Pierre-Gabriel, Théophile-Catherine, Bernauer, Perković - Sučić, Ademi - Špikić, Baturina, Vidović - Kulenović
  • hb1
    2
    Sanjam iznenađenja sutra, a nas brutalne u nedjelju
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sanjam iznenađenja sutra,hb1

    Kaj se tice Rijeke i Lokse ako ovi lokosi budu grizli kao protiv nas uzimaju bod bez problema, a Rudes me moze jedino iznenadit ako uspiju zabit gol i primit manje od 3.
  • plavac173
    2.6k
    A za Lokomotivu ne znam bas. Rasprodana Rujevica, predobar travnjak i to Rijeci odgovara, ako ih ne dobiju sutra ne znam onda.
  • Teofil Kateran
    872
    Mislim da se ne smije previše kombinirat, ali treba barem igrače koji imaju rizik propuštanja Rijeke ostavit na klupi pa ih ubacit ako bude baš nužno.

    Nevistić - Ogiwara, Theophile-Catherine, Bernauer, Pierre-Gabriel - Sučić, Ademi - Hoxha, Baturina, Špikić - Brodić
  • Nino Bule
    11.5k
    Covjece mi smo betisa vani roknuli, trest cu se do nedjelje ne mogu docekat utakmicu. Nije ovo zdrava ovisnost.
  • Neron53
    296

    A sta je tu cudno?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.