• xavier
    11.1k
    Naravno da ako gledamo isključivo iz naše perspektive i van konteksta, onda je jedino logično da navijamo samo za Dinamo te da želimo da svi klubovi koji su ispred nas gube bodove kad god je to moguće...ALI ipak su malo specifične okolnosti.

    Da se razumijemo, ja i dalje vjerujem da ćemo biti prvaci, ali ako slučajno ipak ostanemo bez naslova, nema šanse da mi je svejedno hoće li ga uzeti Rijeka ili Hajduk. Ako slučajno ne uzmemo naslov, a Hajduk ne uspije ni tad postati prvak nego im naslov uzme Rijeka, to bi ih pogodilo još više.

    No kažem, vjerujem u naslov.
  • rioda
    2.1k
    Na čemu temeljiš optimizam?
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ne samo to. Radije bi Rijeku jer Rijeka nema sposobnosti za nešto više. Oni će uvijek ostat klub prvi vrhu HNLa ali ne puno vise, jako jako teško će uspostaviti nekakvu dominaciju u osvajanju trofeja.

    S druge strane, tovari ak budu prvi uci ce negdje u Europu, skupit neke pare i zadrzat kostur momcadi (ocekujem eventualno odlazak Uremovica i/ili Brekala). Ako budu 2 ili 3 slijedi im totalni raspad sistema jer im je ovo all in sezona - otic ce sigurno Uremovic, Brekalo, a morati ce i prodat bar jos jednog iz trojca Sigur, Sahiti, Pukštas iako tipujem da ce bar dva otic jer mislim da nece htjet ostajat tu kraj sigurno interesantnih ponuda
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.