• rioda
    2.4k
    Livaja je i dalje van stroja, Žaper se nakon viroze zbog koje je propustio ogled u Osijeku tek oporavlja i vjerojatno će i on susret započeti s klupe, upitni su Šarlija i Kleinheisler...

    Pišu 24. Čak se danas i nadam bar bodu Slaven Belupa, iako redovno tamo loše prolaze
  • Keyser Soze
    8.1k
    Slavili smo i mi titulu u Šibeniku i Splitu, tako je zapisano valjda.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Danas želim poraze Rijeci i tovarima, bod smo bliže naslovu u tom slučaju kako bi Ante rekao.
  • plavac173
    2.6k
    Slaven bar X a Rijeci zelim pobjedu
  • Revan
    55
    Odgovorit cu nakon tovarske utakmice.
  • Paggini
    6.6k
    Slaven bar X a Rijeci zelim pobjeduplavac173


    Jedina ispravna želja
  • Petar86
    582
    Uvijek za Dinamo i uvijek protiv hajduka i rijeke. Vrlo jednostavno. Ja osobno ne shvacam zasto bi netko navijao za Rijeku koja nas ne voli promil manje od ovih s juga, a to su i pokazali psovanjem majke Ristovskom i urednim pjevanjem gazi purgere.
  • plavac173
    2.6k
    Ako Dinamo na primjer ne bude prvak, jel zelis titulu hajduku ili rijeci?
    Ne mozes, jednostavno ne mozes biti navijac Dinama i reci da bi volio da hajduk bude prvak pored bilo kojeg drugog kluba
  • rioda
    2.4k
    Kao da mi njih ne "častimo" uvredama :grin:

    Puno draže bi mi bilo da Rijeka osvoji ako već nećemo mi. Mržnja se ne može ni usporediti s onom koji tovari osjećaju prema nama. Ipak, tako dugo dok smo "tu negdje" i u igri, navijam za njihove protivnike.
  • Petar86
    582
    ako Dinamo ne bude prvak nije me briga tko ce, ne zelim ni rijeci ni hajduku ni gorici ni belupu nikome, striktno Dinamo i samo Dinamo. Dosta ekipe bira manje zlo u vidu Rijeke ali ja ne biram nijedno jer su mi i jedni i drugi u istom kosu
  • Petar86
    582
    Dobro, ako bas bude stani pani, zadnje kolo hajduk ili rijeka reka bi rijeka ajde, ali 15 kola prije kraja mi je nezamislivo
  • Boysica
    447
    Samo Dinamo klasa optimist :ljubav:
  • Bruh
    901
    sa Jakirovićem na klupi je prije klasa Vrapče
  • Revan
    55
    Za Rijeku jbg
  • Mrvica
    3.3k
    Do zadnjeg zvižduka zadnje kolo ne odustajem od toga da Dinamo osvaja. Što se mene tiče nek Rijeka bude kandidat za titulu nakon Dinama, iako me zaboli đon i za jedne i za druge... Samo Dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.