• Mali dioničar
    14k
    Na utakmici Gorica-Rijeka…
    1. …navijam za… (121 votes)
        Goricu
        36%
        Rijeku
        64%
  • NORTE
    8.9k
    Rijeko budi prva jer naš dinamo nema muda.
  • Jurki
    8.3k
    S obzirom u kakvom smo mi stanju.. di s ovakvom igrom i ovim čobanom nema sanse da se momentum promijeni.. i gotovo nemoguce da bumo uzeli naslov..
    zakljucak se sam namece.
  • DrawTube
    2.8k
    Strašno što pola godine Jakira napravi ljudima kad otvaramo ove teme

    U svakom slučaju F.F.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ak se mene pita sramotna anketa.
    Ak Dinamo nije prvak svejedno mi je tko bude
  • Mihaljević
    7.9k
    Danas je 11.2.2024. , ima još 14 kola do kraja prvenstva, Rijeka nam bježi 3 boda, hajduk 1 bod... Nije toliko loše kako izgleda. Pa naravno da ću navijati za kiks Rijeke protiv Gorice, kao da je bitno tko će biti prvak ako Dinamo neće... Razumio bi ovu anketu da nam rivali bježe 10+ bodova ali +1/+3 ne razumijem.
  • Oluja
    3.6k
    @bbb medimurjeTebi je svejedno ali ja vjerujem da velikoj vecini nije.
    Meni je najbitnije da mi budemo prvaci, druga najbitnija stvar je da Hajduk ne bude.
  • bongo
    618
    Za Belupo!
  • Mihaljević
    7.9k
    I npr. Rijeka dobije danas i hajduk kiksa, i šta ćeš onda? Nepobitna je činjenica ko danas navija za Rijeku već je otpisao Dinamo u borbi za naslov prvaka.
  • Praskaton
    1.8k
    pa radije cu gledat koliko mi treba bodova i gol razlika za dostic Riječane nego tovare.
  • Jurki
    8.3k
    Nepobitna je činjenica ko danas navija za Rijeku već je otpisao Dinamo u borbi za naslov prvaka.Mihaljević

    Treba nekad biti i realan.
    A realnost je za nas brutalna. S ovom trenercinom mi ne mozemo uzeti naslov da se postavis na trepavice.
    Mi s ovom i ovakvom igrom ne mozemo dobiti ni Osijeka ni Rijeku.
  • Oluja
    3.6k
    ja sam jedan od onih koji jos uvijek vjeruje u nas naslov iako ni sam ne znam na cemu temeljim optimizam ali sto duze Rijeka bude prva to ce i tovarima biti veci pritisak, a vjerujem da ce oni puknuti pod tim pritiskom i ispasti iz igre za naslov.
  • badjibadara
    1.6k
    I danas navijam za Dinamo, uvijek sam i uvijek cu. Bez obzira ko igra i kako ce se karte podijeliti.
  • Mihaljević
    7.9k
    Dobro i? Trener će i sa ovakvom podrškom uprave izdržat još max 2-3 kola (I to je upitno.)...
  • Captain America
    13.2k
    Kod glasanja se samo sjetite da bi mogla biti proslava naslova na Kranjči u centru Zagreba nakon 19 godina posta i da će to ostati zapisano za vijeke vjekova.
  • Jurki
    8.3k
    jebiga do onda bumo usrali previse toga da bi bilo ispravljivo.
    Mi vise nemamo pravo na niti jedan kiks.
    Nema covjeka na svijetu koji misli da je ovaj coban sposoban dobiti sve utakmice do kraja.
    Svaka nova minuta s njim na klupi nas udaljava od naslova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.