• Petko4455
    26
    Mikica nijee zvao za ovo kolo,tako da se bezveze nadamo promjenama
  • reziser
    6.5k
    Sutra očekujem borbenost,srčanost,i laganu pobjedu bez živciranja...tko god igrao mora dat 100% i ić okomito na gol
    I trebaju PUCAT sa svih pozicija...
  • Olmic
    3.1k
    Danas pokazat silu, jos vjerujem u igrace da to mogu, nadam se da ce preorat teren.. zavidim vama koji ce biti prisutni…ajmoooo Dinamo
  • San Lorenzo
    12.7k
    Kak ćeš pokazat silu ako neznaš šta trebaš raditi na terenu?
  • Olmic
    3.1k
    bus vidio danas
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Vidjet ćemo...

    Ne znam što posebno se moglo promijeniti u par dana, iole slična predstava poput one u utorak i prosipanje bodova će se nastaviti....
  • emilperska
    4.4k
    Ja vec imam spremnu anketu o nasljedniku S.J.
    Ali nek nas demantira sve..
    Želim im sve najbolje, onolilko losi sigurno nisu kao sto je bilo u utorak. Decki mozda imaju snage za svoju verziju Last dancea..
  • San Lorenzo
    12.7k

    Čekam od srpnja da mi nekoga pregazimo...dobro da postoji Astana.
  • dzis
    626
    Ajmo purgeri

    Ignorirat lazi sa juga da brekalo dode samo da nam Jos vise danas uzdrmaju svlacionicu.Dobit ovo danas I u miru cekat nedjelju

    Uz dinamo I igrace danas…a time i Jos uvijek naseg trenera.Nikako navijat za kiks
  • Sava Krpa
    218
    Vjerujem u pobjedu jer smo i sa ovakvim trenerom TV u boji za Istru. Puno je negativnog oko našeg kluba u zadnje vrijeme ali kao i svi sa Zone svaki put iznova prije tekme u zadnje vrijeme ocekujem pobjedu, bolju igru i početak niza kojim se vraćamo na prvo mjesto. Nadat je se da je danas taj dan. Taman i sa Segejom.
  • Benito
    620
    Kolko god je teško i ima brdo frustracije, moramo se držat skupa i davat podršku ekipi jer oni jedino to mogu izvuć skupa s nama, ajmo danas po pobjedu i ajmo ulovit zadnji vlak za spas sezone. Sretno Dinamo!
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Odo na posao a ali da poželim svima vama koji idete na tekmu svu sreću i da mi se lijepo provedete u Puli. Sretno i nema labavo
  • Sava Krpa
    218
    Zna li se brojka prodanih karata?
  • Georg Koch
    4k
    maloprije sam preletio, mislim oko 870.
    Ali nemoj se drzati bas za info, sluzbene brojke cekamo gospodina @deda
  • deda
    29.6k
    862
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.