• Mali Zeus
    10.6k
    Koliko su ljudi spremni nisko past zbog otpremnine to je strasno. Sjedni sa ljudima u klubu za stol, dat ce ti pola samo se goni u 3 pm vise.NitkoBitan

    Bio je spreman uzeti 4 plaće, on i stožer, sporazum je bio pred potpisom, vlatka mu ponudila 250k za cijeli stožer.
  • Orc123
    6.1k
    Kaj mislite da on smije sada reci kaj, pa trenurno je u klubu manji od makovog zrna...da ima imalo morala i odgovornosti otisao bi sam. S druge strane ovo nasima u upravi odgovara ali bas onako jebacki...jos jedan koji ce sada biti na daljinski upravljac. Nema sanse da mu dovedu dada bilo kojeg igraca, s on ga nece ni traziti sad.

    Kaj to bi znacilo da mu je bilo premalo? Pa s obzirom da je sada najgori u povijesti Dinama i da smo Rijeci morali isplatiti odstetu on bi nama trebao platiti kad ce ici!
  • NitkoBitan
    13.6k
    Bio je spreman uzeti 4 plaće, on i stožer, sporazum je bio pred potpisom, vlatka mu ponudila 250k za cijeli stožer.Mali Zeus

    Bio... Sada je shvatio da nakon ovog angazmana nece tako skoro dobit novu (unosnu) trenersku priliku pa ide na all-in.
  • Jurki
    9.7k
    Nadam se da cemo nekak izvuc 3 boda u Puli uz ocaj od igre pa da mu daju otkaz. Ovo je sramota, jebena sramota.
  • Juznjak
    3.4k
    s obzirom da si SDGražvydas Mikulėnas

    “Ja nisam SD, ali kad dođe igrač ja sam ga zvao i dogovorio. To je posao uprave i ja se ne miješam, ali sam siguran da nam ne treba SD. Ja nemam pojma što se događa, ali mislim da uprava radi odličan posao po pitanju toga.”
  • Nevo7
    636
    Frajer sere priča o preskakanju igre, a sam je odlučio prebaciti Kaneka lijevo kako bi više centrirao u sredinu, za skok. A baš tim potezom je ubio igru jer više nemamo igru jedan na jedan gdje je Kaneko dobar, čak niti centaršut lijevom sa desne strane koji ide okomito na gol, nego samo centaršute paralelne sa golom koji su spori i većinom bezopasni.
    Frajer nema smisla. Bio sam za njegov dolazak, pogotovo nakon BIšćana koji je nekompetentan trener koji treba odrasti u nekoj stanoj ligi, Poljska bi bila idealna, ali nakon one famozne reprezentativne stanke se vidjelo da Jakir puno priča a malo daje. Tvrdoglav, ne vjeruje sebi, ne vjeruje igračima. Podsjeća me na Dalića, forsira određene igrače, drugima ne vjeruje.
  • Filip 91
    581
    Slažem se sa svime napisanim, potpisao bi sutra novi kiks samo da napokon odjebe...
  • marcio amoroso
    34k
    Da se mene pita sutra bih ovako.

    Nevistić (znam da je nemoguće, ali griješi i Zagi, a Neva je bar mlađi i potentniji vratar)- Mikić (Rile jednostavno niti psihički, niti fizički nije na nivou), Theo, Perković (uvjerljivo dva najbolja stopera), Ogiwara (nema se što čekati)- Sučić (prirodna zamjena za Mišića), Ljubo, Baturina- Kaneko, Hoxha, Petko
  • Laugreano
    1.8k
    Tocno tako bi i ja. Mozda i Petka zamijenio Brodicem ili Kuletom.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    slažem se u potpunosti, s obzirom da je Jakir na presici nakon utakmice na pitanje o Živkoviću rekao da će igrati u Istri pitanje je da li će ostati dosljedan sebi
  • Mr Anderson
    6k
    Nema šanse da bi itko stavio kadeta da debitira u ovako važnoj utakmici i potencijalno ga uništio. Živkovića se ubacilo koji je stariji pa je griješio. Ristovski na desnom beku, a Perković vjerojatno na drugom će biti za početak. Poslije, tko zna.
  • Nevo7
    636
    Slažem se u svemu, ali bi ja to još začinio. Sučić sigurni zadnji vezni, upariti ga sa Ljubičićem ili Halilovićem, a naprijed Vidović. Špica Kulenović. Ti dečki iz druge postave su redovito mljeli na pripremama, dok su prvotimcima bile teške noge, početak priprema, kraj priprema, težak teren, horoskop...
    Hoxhi dati priliku da se dokaže da može u velikom klubu igrati protiv malih. Ako ne, neka bude rotacija Špikiću na krilu.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Sad ćemo prije svake tekme slušati kak su pripreme bile dobre.

    Koga to jebeno briga, tim gore ak su ti navodno bile sjajne a momčad ti izgleda užasno. Uostalom neće nijedan trener reći pripreme su nam bile u banani..
  • badjibadara
    2k
    Nisam mogao poslušati do kraja. Jadno, baš jadno.

    Nalik na pressice crnoruskog vožda sa one strane Dunava. Režimski novinari i naručena pitanja.
  • Captain America
    15.3k
    Jakir mi izgleda potonulo kao i Bišćan u kolovozu. Mislim da je svaka iduća utakmica samo odgađanje neizbježnog.

    Mati u sridu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.