• Ban
    698

Ovaj izmišlja iz utakmice u utakmicu. Sad smo kao preskakali igru, a cijelo vrijeme tupi o okomitosti i forsira preskakanje igre. Igra protiv Lokse je bila savršeno u skladu sa svime što smo pokazali na pripremama, nema ti šta biti nejasno.
    4.4k
    Taj u zivotu nikad nije bio odgovoran za nesto sto ne valja..
    6.1k
    Minimum kaj sam ocekivao nakon 3:0 poraza je da ima presicu prije tekme, da odgovara na skakljiva pitanja i da se crveni dok na njih odgovara. Ovo je sad bilo reda radi, a nista nije rekao!
    Edit: zaboravio reci, tko god da ga intervjuira jbo te furioznih 5minuta i furiozni pocetak utakmice.....
  • Sibirski plavac
    1.5k

Najvažnije izjave trenerčine u "pressici"
    - Nije mu jasno da se primilo gol već u sedmoj minuti
    - Nisu se držali plana
    - Previše su preskakali i brzali,nabacivali lopte u bunar
    - Treba se u subotu izvući pouke od lokse,i tvrdi da će biti na razini
    - Ponavlja o preskakanju igre i nedržanju plana
    - Želi kao i svaki navijač Dinama da igrači pokazuju svoj maksimum
    - O debiju Ogiware,"vidjet ćemo,u rotaciji je,imao problema s gležnjem,vidjet ćemo"
    - Bruno je dobro i na dispoziciji,nije istina da nije trenirao
  • Krizy
    38.6k
    Neviđeno pič#asta press konferencija hahaha, nevjerojatno.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Dobro mi je bilo pitanje o tome kak smo jebeno izgledali dok nismo primili gol. :rofl:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    može jedna primjedba, ovo nije presica, ovo je dijalog trenera i pretpostavljam člana kluba ? evo poslušao sam ovih skoro 6 minuta, ništa novo nisam čuo, da je bio netko od novinara možda bi netko i imao muda postaviti pravo pitanje, a ovako je to " skupimo glave, kanalizirajmo energiju" itd.

što se događalo u klubu dan nakon utakmice i kako je prošao sastanak sa upravom ?
    što se dogodilo sa transferom Brekala s obzirom da si SD ?
    hoćeš li podnijeti ostavku ako ne pobjediš Istru ili ćeš naći stotinu razloga ?

edit: vidim da su svi primjetili isto