• Danko
    553
    A s čim bi platili bjelicu?
  • San Lorenzo
    11.3k

    Sanjarimo samo...ali da, Bjelicu se trebalo dovesti odmah nakon Čačića, sad je prekasno iz više razloga, a glavni je da je on sad van našeg cjenovnog razreda.
  • Izet Hajrović
    860
    bio je na korak do Dinama kada je dolazio Biščan, tada je i sam priznao da bi pristao na to, a vjerujem da drugačije ne bi bilo niti sada, zaradio je on dosta na otpremninama i mogao bi pristati na nešto manji ugovor + povišica u slučaju osvajanja naslova prvaka.
  • wolfgang14
    1.1k
    A s čim bi platili bjelicu?Danko

    prodaš rukavinu/bulata
    digneš kredit

    iskreno ne zanima me. Para mora bit. A ako nemamo para jer dolaze u ratama onda dignut kredit i vratit kad legne rata
  • Droljo
    4.9k
    Ako nema para nek prodaju sve, raspuste profesionalni pogon i idemo s juniorima završiti sezonu. Boli me k više za sve njih iz uprave i rado bih da ne postoje. Govna.
  • Jaro
    5.5k
    Nek Perasica obija trotoare...
  • bbbruxelles
    83


    Koju tocno referencu ima Vedran Corluka da bi uopce bio uvrsten na listu potencijalnih kandidata za preuzimanje klupe Dinama?

    ludilo...
  • emilperska
    3.1k
    Ovo je bila općenita anketa dok se još ništa nije znalo. Nedostajalo je slobodnih kandidata, a koji se inače spominju u kontekstu Dinama. Tipa Bjelica, Tomić, Kek, Jovičević, Petković itd.
  • bbbruxelles
    83


    Apsolutno se slazem.

    Ljudi su kratkog pamcenja pa olako zaboravljaju da Cacke nije htio vise Orsica i Lauritsena (za kojima bi se danas potrgali da ih imamo) te je rekao da je proslogodisnji sijecanjski rok najbolje odradjeni prijelazni rok, pritom odjebavsi malog Brekala (kao da se povijest ponavlja)... zato svatko tko spominje Cacica u iole ozbiljnijoj raspravi za novog trenera Dinama pati od svojevrsne demencije...
  • FrenchMontana
    304
    zato svatko tko spominje Cacica u iole ozbiljnijoj raspravi za novog trenera Dinama pati od svojevrsne demencije...bbbruxelles

    Tako je, Cacic nula bodova… al jesam ja jedini kojem bi ok bio Dambrauskas? Ruganje tovarima u petom mj ako s njim dignemo titulu :halo:
  • Vrdjuka
    46
    Oatavio bi Jakirovica, nema smisla mijenjati sad, prekasno je. Ionako smo se oprostili od naslova prvaka, prema potezima uprave. Bilo je prosle jeseni dosta povoda za smjenu…

    Treba ostaviti Jakira do kraja sezone pa ici u prodaju igraca i stvarati novu momcad
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Imas -7, utakmicu manje i medusobnu utakmicu s tovarima. Leb vas ludi jebo kako je gotovo?
  • Jurki
    8.6k
    To ni ja ne kuzim. Koji kurac kaj je gotovo jos ima 17 jebenih kola do kraja. Kaj je gotovo koja pizda materina je gotova?
    Nek se igraci isšamaraju ispičkaraju jedan drugome sve u facu i nek pocnu igrati jebeni nogomet i pobjeđivati. U tom slucaju nam Jakir ni ne treba.
    Jebalo vas "gotovo je".
    Dok matematika ne veli da je gotovo, nije gotovo.

    Edit: nije ni cudo kaj nas piskarala jebu. Kaj treba da pocnu pisati kako su i navijaci Dinama digli ruke od kluba i ne vjeruju u naslov?
    Gori smo od one žgadije s juga.
  • Droljo
    4.9k
    Pa ne mogu nakon priprema izaći na teren kao zadnje pičke (što su napravili) bez trunke zalaganja ili bilo čega. Nakon svakih mini priprema ili sad pravih mi izgledamo gore i lošije. Trener sere svoje u mikrofon a na terenu mila majko. 80 % ekipe su nam milijunaši a sto posto ekipe zarađuje koliko neki hnl klubovi imaju proračun. Nemojte me jebat ljudi. Jel stvarno trebamo matematički izgubiti šanse za naslov pa da se smije reći govnetu da je govno? Bude nam kasno...
  • Jurki
    8.6k
    razmem kaj mislis. Ali jebemu pa znas s kim imamo posla i da ta nakupina govana nece dovesti trenera kak spada.
    Ali pisati da je sezona gotova je ludost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.