• i more je plavo
    891
    Čorluka i Banović se nebi trebali uciti na Dinamu u ovakvom trenutku, jer bi lako mogli izgoriti.
    Krunek vec 3 godine komentira.
    Onda se moglo staviti i Scoriu i Ivkovića, svi su dinamovci i "treneri".
    Čačić bi bio potez ocajnika, jer mu nedavno nismo vjerovali.
    Čabraju je šteta maknuti iz Lokse, jer vrhunski izbacuje mlade igrace.
    A Garcija bi isto ucio, iako mi je od nabrojanih najmanje loš.
  • Nolifer
    6.6k


    Znam, neka nam je dragi Bog na pomoći.
  • lucky luciano
    259
    Trebalo bi probati sa strancem. Što mislite o Dambrauskasu?
  • Mali dioničar
    14.1k
    Ni Ćorluka ni Banović nemaju pro licencu.
  • Juznjak
    3k
    Nas može spasit jedino trener koji će biti najveća faca u svlačionici. Čovjek kod kojeg našim zvijezdama neće past na pamet igrat po svom, nego će se igrat ono što se dogovori. Isto tako, trener kod kojeg će izgledat malo ispuhanije i umornije na treninzima a ne stalno sa smješkom na licu i u ugodnim razgovorima.
  • Ban
    698
    nikolko. To pomoćni trener u reprezentaciji po meni ne znači ništa. Ne može se Ćorluka učiti na dinamu.Brusa

    Pomoćni treneri mogu biti opcija, ali onda se treba gledati pod kojim su imenima radili i koliko su utjecaja imali. Pomoćnici iz Hrvatske ne dolaze u obzir, kao ni ekipa iz reprezentativnog stožera.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Za mene je ovo zapravo pitanje - kaj mi želimo? Koji je plan kluba?

    Ako se od ove sezone odustaje / odustalo, što bi se moglo zaključit po prijelaznom roku, a zlobnici bi rekli i stavu igrača, onda bez problema možemo dovest nekog za kog smatramo da ima potencijal i njega razvijat. To bi bio netko ala Garcia, kojeg dajem samo kao primjer jer točno znaš kakav nogomet je njemu u DNA i kako će slagat igru.

    S druge strane, ako želimo ovu titulu, onda treba preuzet rizik. Iskeširat za trenera koji će bit de facto najveća zvijezda i dofurat još 4 klase koji donose prevagu na terenu, u svakoj liniji. Tu nema čekanja zatvaranja rokova, danas će, sutra će, 150 ovdje, 200 ondje, 50 tamo. Naći igrače, provjeriti njihovu želju i iskeširat lovu.
  • Ban
    698

    Bojim se da nema takvih trenera u Dinamovom dometu.
  • emilperska
    3.1k
    Napisite slobodno koje su to realne opcije jos.. Bivsi igraci, talentirani treneri, bilo tko..
    Od bivsih igraca Dinama, a da su aktivni treneri, ne pada mi nitko poseban. Goce Sedloski je bio u B ekipi i popio otkaz, prije i poslije tog solidan u Makedoniji. Leo Cufre je pomoćnik po J.Americi.
    Govorim bivših igrača jer ova Uprava nakon neminovnog otkaza trenerčini (danas ili nakon Istre), sigurno neće angažirati neko ingeniozno ime već će to biti ili netko s kim smo igrali ili netko od bivših igrača i trenera..
  • Sixthway
    255
    Ako se natežu oko 100k zbog Brekala onda sigurno neće dovesti kvalitetno ime na klupu jer od kud im novci za to.
  • Jaro
    5.5k
    ... bilo tko samo ne ovaj. Nek uzmu prbog prolaznika s ceste, daju mu 3-4 soma eura mjesecno i nek radi kaj hoce. Vecu stetu nemre napraviti od prevare...
  • VesoB
    19
    Kad već vlada cirkus onda najbolje da kako i gol.hr piše dovedemo Štimca
  • bbb medimurje
    2.9k
    gol.hr piše dovedemo ŠtimcaVesoB

    Ma dej molim te
    To medvjed radi sprdacinu
  • Oluja
    3.6k
    Ajd samo zamislite situaciju u kojoj bi tovarima omraženi Štimac uspio osvojiti titulu s Dinamom u uvakvoj situaciji :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.