• FrenchMontana
    322
    ufff koliko sam upoznat s ESG-em, nazalost itekako ima veze s politikom, i to onom kako kazu Ameri “woke”. Drugi je par rukava sto je to kamuflirano kao briga za drustvo i okolis.

    Naravno, ima tu elemenata koji su ok, ali nametanje odredenih propagandnih stavova firmama da zavrijede bolji ESG rating, e to je problem.

    U svakom slucaju takvi progresivizmi sto dalje od naseg Dinama. I ne, to ne znaci da treba tlacit ljude na poslu ili bacat smece po ulici, al iza ESG-a stoje dugorocno pogresni motivi.
  • Jurki
    8.8k
    Zanimalo me nešto što je kolega spomenuo za košarkuMr Anderson

    Jbg onda si napisal post u krivu temu.
    Edit: zapravo si se referiral na Dedin post koji nema apsolutno nikakve veze s kosarkom vec izborima. Al nema veze nebumo potencirali daljnju raspravu jer nema smisla
  • Georg Koch
    3.7k
    Upravo vratio snimku Mlinaricevog gostovanja u Z1.
    Jako dobro gostovanje.
    Jasno, decidirano, u srz i lijepo sroceno.
    Ima od mene :up:
  • rioda
    2.6k
    Večernji se obrukao s člankom o Simonu, pišu kao da je on dio liste Dinamovo proljeće
  • sport
    2.3k
    Mi predstavimo program a oni objave srcedrapajuće priopćenje o Simonu,prije toga prigovor na novinske natpise o "podršci" I.O. Dinamovom proljeću itd.Nemaju nikakvu viziju ni program i bave se samo kmečanjem.
  • Jurki
    8.8k
    koriste se istim metodama kak i svi nasi politicari..to gledamo 30 godina ove napacene drzave. Nist novoga u Hrvatskoj.
    Kad nemas s cim izaci pred ljude onda moras potencirati gluposti.
    A novinari ko hijene cekaju da to napisu jer treba zaraditi za sendvic. I da se malo ljudi nakure.
  • xavier
    11.1k
    Pozvati ga javnoMr Anderson

    Ali tko da ga pozove? Ako je nešto i bilo, a on sam kaže da je zapravo puno preuveličano, to svakako nema veze s Dinamovim proljeće.

    Kako je već ne znam koliko puta napisano, jasan je stav da što više lista izađe na izbore, to bolje jer upravo to je demokracija i ono za što smo se borili.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Mi predstavimo program a oni objave srcedrapajuće priopćenje o Simonu,prije toga prigovor na novinske natpise o "podršci" I.O. Dinamovom proljeću itd.Nemaju nikakvu viziju ni program i bave se samo kmečanjem.sport

    Što je najgore prozivaju ljude koji su se izborili za to da uopće izbora bude.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Pa nek kaže da nije bilo prijetnji i da se povukao iz drugih razloga. Ovi sad pokušavaju na njemu ubrati poene i simpatije.
  • xavier
    11.1k


    Kako ne razumiješ da je ono što oni žele upravo da Dinamovo proljeće sasvim nepotrebno uđe u tu priču s kojom nemamo nikakve veze i samim time nemamo je ni potrebe komentirati.
  • Jurki
    8.8k
    Ma nisam uopće pitao za to u nedjelju, to znam da nije niš bilo. Zanimalo me nešto što je kolega spomenuo za košarkuMr Anderson

    Pa nek kaže da nije bilo prijetnji i da se povukao iz drugih razlogaMr Anderson

    Kaj je na kraju u pitanju kosarka ili prijetnje?
  • Mr Anderson
    5.4k

    Razumijem...nisam ni mislio da se tu DP ide javno eksponirati. Ima drugih načina.
  • kibic
    1k
    ESG je temelj modernog poslovanja, guglaj tu kraticu. Nema nikakve veze ni s ljevičarenjem ni s politikomBosskovitz

    Environmental social governance itekako ima veze s politikom. No to nije spomenuto u ovom programu.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Environmental social governance itekako ima veze s politikom. No to nije spomenuto u ovom programu.kibic

    Opet, ESG nema veze s politikom nigdje osim možda u Montani i Južnom Meksiku gdje republikanska stranka više ne zna kaj bi sa sobom. Mi smo ipak Europa i imamo malo višu razinu svjesnosti društva i okoline.

    Inače, točka 10: "Definiranje okolišnog (environmental), ekonomskog, društvenog (social) i upravljačkog (governance) utjecaja"...

    ufff koliko sam upoznat s ESG-em, nazalost itekako ima veze s politikom, i to onom kako kazu Ameri “woke”. Drugi je par rukava sto je to kamuflirano kao briga za drustvo i okolis.FrenchMontana

    ESG nema veze s politikom, ponavljam, radi se o poslovanju koje je odgovorno i etično prema okolišu, prema zajednici i prema članovima organizacije. S obzirom da je ta definicija vrlo široka, možeš ju interpretirati na razne načine: odgovoran prema okolišu možeš biti tako da imaš solare na krovu, digitalne ulaznice i koševe za različite vrste otpada kako bi se isti reciklirao, a možeš biti i tako da ne koristiš klimatizaciju prostora, zabraniš SUV-ovima ulazak u garažu i od svake ulaznice 10% doniraš Greti Thunberg. Kao i u svemu u životu, treba znati imati mjeru.

    Btw, ajmo zastati na trenutak da osvjestimo realnost ove situacije: mi raspravljamo o ESG-u i društveno odgovornom poslovanju kao točki izbornog programa za izbore u Dinamu. Koliko god se možda i nećemo složiti, evo ne mogu skinuti osmjeh s lica dok ovo pišem i prisjećam se svega zadnjih 15+ godina.
  • FrenchMontana
    322
    Btw, ajmo zastati na trenutak da osvjestimo realnost ove situacije: mi raspravljamo o ESG-u i društveno odgovornom poslovanju kao točki izbornog programa za izbore u Dinamu. Koliko god se možda i nećemo složiti, evo ne mogu skinuti osmjeh s lica dok ovo pišem i prisjećam se svega zadnjih 15+ godina.Bosskovitz

    Potpisujem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.