• Mr Anderson
    5.4k

    Gdje si ti vidio da se priča o tome što je bilo pod zapadom?
  • miro
    3.2k
    o čijem nastupu je riječ?
  • Olmic
    2.7k
    naukovic je bio ujutro, a sad popodne od Mlinarica
  • deda
    28.1k
    Ja ću vam reći samo tri stvari koje se vrte u javnosti ova 2-3 dana i koji su očito spin da bi se ocrnila lista Dinamovo proljeće, a koje nemaju nikakve veze s programima i legalnim procesom.

    Prvo taj "navodni" sukob Krune s nekim prije tekme u nedjelju.
    Drugo navodna izjava da IO podržava listu DP tj. da se razmatralo da IO da takvu podršku javno.
    Treće eiketiranje člana IO Ivana Naukovića kao nekog hardcore ljevičara, staljiniste.

    Sve troje su čisti spinovi jer se očito snagom argumenata ne zna i ne može protiv liste Dinamovo proljeće i njezinog programa.
  • Mr Anderson
    5.4k

    OK, zašto se onda ne traži od Simona da jasno i glasno kaže što ima, a ne ovako dvosmisleno?
  • deda
    28.1k
    Pa tko to ima pravo tražiti od njega.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Pozvati ga javno, ove njegove izjave samo potiču daljnje rasprave i svađe.
  • pencilneck
    652
    Simon je shvatio da je zeznuo kad je pristao biti kod Barića, nije vjerojatno imao ni potpunu informaciju o tome tko stoji iza te liste, i nakon što se susreo s kritikama navijača sad traži častan uzmak da zadovolji obje strane.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Zanima me tocka 10: “Društveno odgovorno poslovanje - definiranje okolišnog, ekonomskog, društvenog i upravljačkog utjecaja kluba na sve primarne i sekundarne dionike.”

    Ovo zvuči ko neka ljevičarska nakupina riječi koja u biti ne znači ništa. Nadam se da će u nadolazećim podcastima objasniti o čemu se radi. Ako netko sazna može i tu napisati.
    FrenchMontana

    ESG je temelj modernog poslovanja, guglaj tu kraticu. Nema nikakve veze ni s ljevičarenjem ni s politikom uopće, radi se o frameworku u sklopu kojeg brineš o svom utjecaju na okoliš, odgovoran si prema ljudima u svojoj organizaciji (u našem slučaju i prema članovima) i zajednici te ne pribjegavaš neetičnim poslovnim praksama i imaš interne sustave borbe protiv korupcije, mobbinga i sl.

    Btw, vrhunski Mlinarić na Z1, a upravo je izašao i prvi reel s Goranom Kovačevićem - https://www.facebook.com/watch/?v=409449055087004

    Umjesto da se pecate na prizemne spinove ekipe iz polupodzemlja kojoj sat odbrojava, radije poslušajte koju konstruktivnu o planovim, idejama i istinskoj emociji od onih čije vrijeme dolazi.
  • Droljo
    5.1k
    Ne lijepo Simon podrži našu listu i bok
  • Jaro
    5.7k
    Pa tko to ima pravo tražiti od njega.deda

    Tražiti ima pravo bilo tko, kao sto i on ima pravo ne reci nista...
    Jbg, ovako kako je sada baca ruznu sliku. A kad krene prica u medijima i javnosti tesko ce se zaustaviti ma sto istina na kraju bila...
  • miro
    3.2k
    Ima netko link za Mlinarićev intervju?
  • Jurki
    8.8k
    imas u Sn clanak di on sam izjavljuje da je bilo rijec o RAZGOVORU i da je bila rasprava o svemu i ocito ni on sam nije znal tko su ljudi na toj listi i tko tu listu gura.

    Da kaze da ide zbog Antolica.. isel bi spin i novinari bi okrenuli pricu kak njima pase. I da je on prisiljen okrenuti plocu. Krivac je tko drugi nego DP.
    A ovak se ne zeli upustati u to vise i da bilotko skuplja na njegovom imenu poene.

    Jer je ocito procjenil da daljnja rasprava tko je kome kaj rekel ne donosi u konacnici nista dobrog klubu. Umjesto da se svi bave izborima, bavili se bumo glupostima i birtijaskim razgovorima.
    Oni koji nemaju argumenata se bave spinovima.. i podmetanjima

    (samo pogledaj politicku scenu u RH i sve bu svima jasno... hitanje kuruze pod noge.. ovaj se dopisival s ovim, ovaj je ovome nariftal posel, ovaj je ovome jebal zenu itd.. kakve to veze ima sa samim izborima osim kaj time prikrivaju svoju nesposobnost i neznanje).. malo offtopic al jbg
  • bluepower86
    822


    Tako je,treba ih sve banirat.Truju atmosferu oko Dinama.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ma nisam uopće pitao za to u nedjelju, to znam da nije niš bilo. Zanimalo me nešto što je kolega spomenuo za košarku koju ne pratim pa je uletio padobranac i bahati se. Ali evo ima pametnih forumaša pa mi je jedan u inbox pojasnio cijelu povijest.
    Sve pet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.