• Neron53
    358

    Imas pravo...moje isprike.
  • Rakovica1986
    537
    Jesam li ja dobro razumio da za Barišićevu izbornu jedinicu svako ima pravo poslat prijavu i životopis?
  • Klenx
    4.5k
    1. Prije se spominjalo da 100 clanova koji potpisom podrzavaju pojedinu listu moraju biti clanovi i ove i prosle godine a sad je proslogodisnje clanstvo izbacenoNeron53

    Tako bi i trebalo biti, vjerujem da će biti ispravljeno.

    100 članova s PRAVOM GLASA

    Jesam li ja dobro razumio da za Barišićevu izbornu jedinicu svako ima pravo poslat prijavu i životopis?Rakovica1986

    Tako je
  • Neron53
    358
    Eto prilike za kojim kukavicjim jajetom :)
  • kibic
    1.1k
    Pohvale klubu, odjelu za člansto i svima zaslužnima za provedbu online glasanja! Svaka čast!
  • Jurki
    9.6k
    Ovo da nije nuzno biti clanom u 2023. meni mirise na Bobanovo ukljucivanje u rad kluba. :pray:
  • Draž
    1.2k
    Ovo da nije nuzno biti clanom u 2023. meni mirise na Bobanovo ukljucivanje u rad kluba. :pray:Jurki
    Gdje piše na nije nužno biti članom u 2023.?

    Pravo kandidature i glasa na izborima imati će svi punoljetni i poslovno sposobni članovi koji su imali aktivno članstvo u jednom trenutku u 2023. godini te su obnovili članstvo u 2024. godini zaključno s 15.02.2024.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Izvršni odbor koji je večinski mumijin bira tak da stvarno samo slučajno netko tko ne razmišlja ko mumija može uć na toj listi.
  • Jurki
    9.6k
    isel sam opet citati. Isprike, pise da treba imati 100 potpisa clanova u 2024. Moj propust.
  • Klenx
    4.5k
    1. Prije se spominjalo da 100 clanova koji potpisom podrzavaju pojedinu listu moraju biti clanovi i ove i prosle godine a sad je proslogodisnje clanstvo izbacenoNeron53

    Ispravljeno je u međuvremenu.


    “Uz liste, u prvoj izbornoj jedinici na posebnom dokumentu moraju se dostaviti i potpisi podrške najmanje 100 punoljetnih članova Kluba s pravom glasa na nadolazećim izborima“
  • Rakovica1986
    537
    zanimljivo, mogao bi pokušati pa biti inside man. Vrijedi probati
  • Neron53
    358

    Trebao sam sutiti :)
  • Ludovic IX
    6.1k
    Izvršni odbor bira tih 35.. možemo se jedino nadati da će bit barem 6 onih sa kičmom koji neće dizat ruku po naredjenju nego za dobrobit dinama..
  • Bruh
    901
    Mene još zajebaju sa članskom a prije 20 dana uplatio valjda bu i to razrješili sve...
  • Papastrumf
    10.6k
    Pohvale klubu, odjelu za člansto i svima zaslužnima za provedbu online glasanja! Svaka čast!kibic

    Online glasovanje kako su ga oni zamislili nije sigurno i mi ćemo se sigurno oglasiti po tom pitanju. Itekako se može manipulirati glasovima na ovaj način.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.