• Jurki
    9.7k
    Medo i Lesi bez komentarabbb medimurje

    Bit ce vec neki clanak na tu temu kad normabeli popuste koje su danas od muke sazvakali.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Gazili bi nas cijeli dan da je odluka kojim slučajem drukčija. Ovako im treba malo duže da smisle kakve laži će podvalit, popišat se po klubu i stvorit dramu.
  • austrijanac
    3k
    Napisat ce da je ovo HDZovo maslo i da je upifno za buducnost
  • emilperska
    4.4k
    Sad ce se vratit na mantru da nas je Barišić skupa sjebao i preveslao, da mi zapravo ne odlucujemo o ničemu hehehe..
    Zato su oni i Međugorje bitne karike danas i bit ce jos bitnije ubuduce heheh
  • Jurki
    9.7k
    VAŽNA OBAVIJEST!

    Svi koji su bili članovi u 2023. godini *MORAJU produžiti članstvo čim prije, a najkasnije do 15.02.2024.* kako bi iskoristili pravo glasa na dugo iščekivanim izborima u Dinamu !

    Vaše članstvo možete produžiti na dva načina:

    a) Svi koji su se učlanili preko povjerenika grupe početkom prošle godine od kluba će ovaj i sljedeći tjedan dobiti uplatnicu s iznosom članarine koji treba uplatiti, a kako kako bi se automatski produljilo članstvo za 2024. godinu.
    b) Online preko stranice https://www.ulaznice.hr/gnk-dinamo/ Ovisno o trajanju vašeg članstva, cijena članarine za 2024 bit će izračunata _pro rata._

    Također, kako biste mogli pristupiti glasovanju, dužni ste klubu dostaviti vašu email adresu i to na način da istu pošaljete na ili da istu ažurirate na portalu <a href="https://www.ulaznice.hr/gnk-dinamo/membership" target="_blank" rel="nofollow">https://www.ulaznice.hr/gnk-dinamo/membership</a>

    Molimo sve koji su članstvo produžili na bilo koji od ova dva načina da potvrdu o uplati pošalju na email kako bi što preciznije nastavili voditi našu evidenciju članova koji su bili animirani kroz ovu platformu.

    SVI NA IZBORE!

    Sa Watsapp kanala BBB
  • Jurki
    9.7k
    Znaci po ovome vise nije moguce produzenje clanstva prek mail adrese?
    I svi kaj su slali pristupnice i potvrde na mail nece im biti obnovljeno clanstvo?
    Pitam jer sam produzival clanstvo 4.1. mailom i vise nis ne kuzim.
  • Rakovica1986
    537
    Vjerojatno nije za ovu temu, ali sve druge nisu baš aktivne. Kako da ovaj kanal BBBa na waapu kad daju neku obavijest iskoči u razgovorima ko i ostalo? Evo bile su dvije obavijesti obe sam propustio..
  • Jurki
    9.7k
    otvoris watsapp.. azuriranja (okrugli gumb dolje lijevo) i prikazati ce se kanali.. i otvoris
  • Rakovica1986
    537
    ma to sam uvidio, ali sam mislio da može iskakat ko i običan razgovor kad ima neka nova objava. Hvala svakako
  • Papastrumf
    10.7k

    Prati kanal na telegramu.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Postoji li opcija da ova tema bude pinned na vrhu uvijek.
  • kibic
    1.1k
    Budući da kroz 15 dana nemrem podić člansku, nadam se da to ne bu otežana okolnost. Do sad mi je online članska bila valjana na svim instancama.
  • Robi T
    240
    otvoris watsapp.. azuriranja (okrugli gumb dolje lijevo) i prikazati ce se kanali.. i otvorisJurki

    pokušavam...tražim...trudim se...ali ne nalazim kanal Boysa na w'appu.
    U tražilicu upišem "BBB" i izbaci mi nekaj nevezano za Boyse
    Kaj treba upisati u tražilicu?
  • Robi T
    240
    zahvaljujem,zapratio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.