• Paggini
    10.1k
    Dobar, dobar Dinamo. Nema prpenzija, nema gluposti, obrana konkretna, veza dobra. Zadovoljan sam i trebamo biti s ovim poluvremenom. Fali samo da netko opizdi vise po golu!!!
  • GaijiZG
    816
    Jedva čekam vidit oće li stavit Maxa da igra HNL. Kakav je to specijalac Jakir.
  • Sixthway
    283
    Lakše je igrati protiv nekog ko Betis nego protiv Slavena I Varaždina koji će igrati bunker I onda iz nekog krumpira zabit ti gol
  • 1986-Pl
    171
    Daj Vidovica za Hoxhu i imamo ih
  • hardek
    1.8k
    Treba dečkima reći da slobodno duže kombiniraju gore. Svi odlični jedino je Hoxha malo strano tijelo u napadu al i on odradi svoje u obrani.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Maxime zasto te Jakir ne voli?
  • Klenx
    4.5k
    Da smo ovako ušli s Lokomotivom, 3:0 poluvrijeme i ajmo dalje
  • NORTE
    9.8k
    Ovaj betis bMiro Vugrinec
    Baš im i nije B ekipa.
    Fali im dosta igrača, kao i dinamu.
    Nevistić i Bernauer upali u ekipu nakon 5 mjeseci, a Bulat nije standardan već dugo.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Inace mislim da nam pase ovakav lagan i korektan tijek utakmice. Imam osjecaj da je dar mar na terenu da bi nas pojeli.
  • Orc123
    5.9k
    Dobro poluvrijeme, i dwfenzivno jako dobro radimo, zato se nisu razmahali ovi...trebali bi samo vise pucat! Isto tako keila su ostavljena cijelo vrijeme 1na2 pa nemaju ni samopouzdanja....ima prostora, igramo dobro...cim ne igramo protiv bunkera drugacije mozemo igrati. Baturina najbolji uz Ktc! Max je prekrasno miran na lopti i samo da nabije malo mase bio bi jako dobar stoper...duel igra u zraku ga jebe ..steta.....ali jako dobar danas....hoxha impresioniran kaj je i normalno ali ponavljam, krila su ostavljena da sama nesto naprave....normalno da smo oprezni jer se igraju 2 tekme a ne jedna....cemu tolika negativa? Zar stvarno bi rađe vecina vas da izgubimo pa da ovaj dobije otkaz nego da izvucemo dobar rezultat?
    Nitko ne spominje koliko krila zatvaraju u obrani? Bi kurac Perkovic i Rista to sami pokrili....

    Edit: nemres igrat od golmana ako golman ne zna s nogom, Nevistic zna i jako siguran danas!
  • Krizy
    38.4k
    Lijepo sam pisao da je Hoxha očajan duel igrač i očajan dribler.
    Daj Bože da nam bar u HNL-u bude od pomoći.
  • Tongo Doumbia
    2.8k
    Ja prvi serem, i to momački, po Dariu Špikiću. Ali večeras je baš nezahvalno reći, nakon dvije odlične Špikine utakmice u nizu, da netko treba ući prije njega, pa bio to Vidović ili netko treći.
  • Praskaton
    2k
    Ovo se s pravim izmjenama može dobiti
    Sreća pa imamo trenerčinu :lol:

    Inače argument da trener najbolje zna kako koji igrac izgleda na terenu dok je Jakir na klupi ne vrijedi od sad pa nadalje.Max mora dobit vise prilike s obzirom kakvi smo na stoperskim pozicijama
  • Noel
    4.3k
    Šansu nismo stvorili cijelo poluvrijeme... obrana još nekak napad Kaneko Hoxha užas živi. Vidović Špikić nuter.
  • din
    253
    Ostavljaju nam užasno puno prostora, ono što nam ekipe u HNL-u ne ostavljaju, zato se vidi ta razlika u igri
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.